Galeria Sztuki na forum Dobry Tarot
#23

Ok

Rotfl Rotfl Rotfl

dzięki stary! super pomysł ... goły tryptyk na ścianie i będę ich miała 15stu Hura Hura Hura
ale 15 to Diabeł a 16 Wieża ... to nie może być tak Boi się

to może 10ciu wystarczy Myśli


a w Narodzinach Venus jakoś tak mi się skojarzyło, że ten na samym dole facet co leży ... to ja Ci patrzę a on już taki ululany tym alkoholem co go z butelki zakamuflowanej papierem pakowym trąbi, że już go boży świat i gołe babki w koło nie interesują
ale myślę sobie potem ... co za pomysł, żeby na takim pięknym obrazie butelki w papierowe torebki pakować ... i patrzę ten drugi też ma!
ja Ci patrzę bliżej .... a to duża muszla!
Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl
Odpowiedz
#24

[Obrazek: 5f9f065119ab.jpg]
S. Bocharov kąpiel Kreml.

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#25

Dzięki Krysia ... może jakaś babka się skusi na starych gołych dziadów Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl

ale żyrandole i marmury piękne! Ok
Odpowiedz
#26

Rotfl Rotfl No mówię, że tu cuda wianki i rozpasanie. Wszyscy juz na gandzię w ślad za Mirka się przerzucili? Co do gołych bab Moefiego to nie pamiętałam chociaz dzieło znajome. A jak podpis "S. Bocharov kąpiel Kreml." zobaczyłam to z tego wszystkiego przeczytało mi się - 5 pucharów Rotfl Rotfl faktycznie, smutkiem wieje i zgrzytaniem zębów, co oni tam robią takie jakieś niemrawe to towarzycho? Spęd inwalidów na zabiegach rehabilitacyjnych???
Odpowiedz
#27

[Obrazek: 5f51e577b8e7.jpg]
rosyjska łaźnia....

[Obrazek: 0e42e9c07d42.jpg]

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#28

Coś mało pary? No , właściwie para jest - pryków Rotfl
Odpowiedz
#29

no ... tu juz bardziej swojsko i przyjemnie ... 2 dziadki w saunie tylko ... ale ten z lewej ma jakiegoś czyraka na piszczeli ... trzeba coby go doktór obaczył

Ok
Odpowiedz
#30

Hej! Czy jest tu jakis lekarz? Albo pielęgniarka przynajmniej? Jak dotąd to tylko księgowe się ujawniały. jakby się było czym chwalić Głupek
Odpowiedz
#31

Przy poszukiwaniach obrazu natknąłem się jeszcze na taki, będzie następny Uśmiech
Odpowiedz
#32

a co to St. George???
wiedziałam, że walczył ze smokiem ale nie wiedziałam, że w obronie gołej babki nad morzem Rotfl Rotfl
Odpowiedz
#33

Źle patrzycie...to od biczowania listki im się poprzyklejały... Rotfl Muza Rotfl

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#34

To jakaś scena rodzajowa Angelica i Ruggiero...
Odpowiedz
#35

krystyna napisał(a):Źle patrzycie...to od biczowania listki im się poprzyklejały... Rotfl Muza Rotfl

tak tak ... przepraszam ... czerwona lampa samarytanki mi się zapaliła i nie dojrzałam że drugi dziadek też ma liścia na ramieniu czy bicepsie ...
przepraszam za niepotrzebne zamieszanie

i proszę odwołać karetkę ... niepotrzebnie tyle kilometrów w las narobio ... jeszcze się zgubio! Luzik
Odpowiedz
#36

Do sauny pójść i się tam porządnie wybiczować, to i głupoty z głowy ulecą! Rotfl
Odpowiedz
#37

Ja tam wolę coś z jeździectwa. Ze trzy razy robiłam kopię, takie miał wzięcie [Obrazek: Podkowinski_szal_uniesien.jpg]
Odpowiedz
#38

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcS3R4La2KeuouB3q1vVfmO...GEomCNeGuh]??
Odpowiedz
#39

Libra22 napisał(a):Ja tam wolę coś z jeździectwa. Ze trzy razy robiłam kopię, takie miał wzięcie [Obrazek: Podkowinski_szal_uniesien.jpg]


tak tak Libra ... szczególnie teraz po olimpiadzie JEŹDZIECTWO może być bardzo popularne Rotfl
Odpowiedz
#40

no jakby takie stroje nasze amazonki miały to kto wie......
Odpowiedz
#41

a ten trochę zmachany anioł, juz po walce ze smokami [Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQpkKwSHhC05_fFM66VPpz..._uTQuCemml] Mogłby w tej saunie się zregenerować
Odpowiedz
#42

[Obrazek: Dominique_Ingres_Roger_delivrant_Angelique.jpg]

[Obrazek: photo.jpg]
Jean Auguste Dominique Ingres

[Obrazek: Gustave_Dores_Illustration_Orlando_Furioso.jpg]

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.artknowledgenews.com/Italian_poet_Ludovico_Ariosto.html">http://www.artknowledgenews.com/Italian ... iosto.html</a><!-- m -->

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#43

Libra22 napisał(a):a ten trochę zmachany anioł, juz po walce ze smokami [Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQpkKwSHhC05_fFM66VPpz..._uTQuCemml] Mogłby w tej saunie się zregenerować


Libra! uwielbiam anioły i dużych chłopaków ... co Ty mi tu taką miniaturkę wklejasz, że nawet nie widzę czy to peruka czy jego włosy ... a tak Ok ...
fajowy ten gościu Anioł! Plotki długie nogi i ramiona ... nieobrośnięta klata! no no Cwaniak ...
dawaj tu większego Prosi a nie tam takie obrazeczki do książeczki od nabożeństwa!
Odpowiedz
#44

on taki nieduży żeby się łatwiej wkraść do Twoich snów nieuczesanych. A zmęczony to daleko nie odleci Dokucza
Kurde, spać musę już iść, a właściwie to czytanie mnie czeka bo mam świetną książkę i mnie już tam do niej ciągnie. Pewnie mnie wciągnie jak zwykle gdzieś do trzeciej, hehe.
Ale jak znajdę jakiegoś większego anioła to Ci podeślę jeszcze. Buziak
---------------
No, może taki duży wystarczy [Obrazek: zmeczony_aniol.jpg]
Fajne skrzydła, no nie?
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości