Galeria Sztuki na forum Dobry Tarot
#45

Libra Krzyk Krzyk Krzyk Krzyk

duży mi się nie wyświetlił Beczy

może być bez włosów ... nie zależy mi ... ważne żeby miał duże skrzydła, długie nogi i ramiona ...
no i żeby nie był obrośnięty ... ten zmęczony na krześle jest w sam raz ... dlatego mam nadzieję, że to peruka ... że da radę ściagnąć i gdzieś zapodziać Prosi
Odpowiedz
#46

Ach te kobiety, większego i większego! A przecież tu o sztuce wątek Paluszkiem coś poszło w ars amandi, ale niech tam Luzik
Odpowiedz
#47

Taro!
do sypialni nad wezgłowie szukam obrazu dużego anioła stróża ....
duża ściana duży obraz ... duży anioł ...
w dodatku jest taki zmęczony biedniaczek po całym dniu! Głupek

Libra ! dawaj dużego! Ok
Odpowiedz
#48

Kasiula, a teraz ? [Obrazek: zmeczony_aniol.jpg]
Odpowiedz
#49

Tarofides napisał(a):Ach te kobiety, większego i większego! A przecież tu o sztuce wątek Paluszkiem coś poszło w ars amandi, ale niech tam Luzik
Eeee tam, czepiasz się.
To dla Ciebie na dobranoc [Obrazek: Beautiful-angel-angels-20144198-689-485.gif]
Odpowiedz
#50

Zmęczony do sypialni Głupek
Odpowiedz
#51

kiedy mam spać to nie mam zamiaru jakiegoś dużego gościa zabawiać ... im bardziej zmęczony tym lepiej ... przynajmniej ten na obrazie!

Libra kochana! odkurzysz te swoje pędzle chyba ... bo spod tych włosów jakaś taka nieciekawa twarz się wyłania ... toż miał jak anioł wyglądać a nie jak Pudzian ...
cos tam podmalujesz na tej twarzy i będzie jak malowany! Rotfl Rotfl Rotfl

no to spokojnych snów pod wielkimi skrzydłami anioła! Prosi Prosi Prosi

Kwiatek
Odpowiedz
#52

No właśnie, jakby nie był zmęczony, to on ciebie by zabawiał Język
Odpowiedz
#53

Pewnie jakąś grzesznicę rehabilitował, co tak skakała, aż nózke złamała. heheh Rotfl Rotfl Rotfl Ale jakiś lifting by mu się przydał, faktycznie. Się pomyśli nad tym Kaśko. Papa Buźki Buźki
Odpowiedz
#54

Tarofides napisał(a):No właśnie, jakby nie był zmęczony, to on ciebie by zabawiał Język


od zabawiania jest bawialnia ...

Libra kochana jutro znajdź mi proszę Prosi nieobrośniętego ładnego dużego anioła do bawialni!
i żeby mi tam nie był zmęczony! Paluszkiem Paluszkiem Paluszkiem

Buźki Buźki Buźki Kwiatek
Odpowiedz
#55

A poszła Ty spać wiedźmo jedna! Pewnie, ze niezmęczonego Ci trza posłać. Toć on tam dopiero się zmeczać powinien. Basta - idę czytać do łózia. Bo tu mi za plecami Maciej opluwa sobie fioletową koszulkę zachłystując się nad swą niomylnością, aż mnie zemdliło i muszę go odłączyć od prądu. Buźki
Odpowiedz
#56

ja właśnie zaraz mój komputer też będę odłączać ...

ostatnie pacierze pletę!

ja ostatnio dostaję wysypki jak słysze Danutę T.
odruchów zwrotnych dostaję jak słysze te jej wysublimowane zwroty ... i mądrości.
może mi minie ... albo jej

Dobranoc kochani! Papa Buźki Buźki Buźki
Odpowiedz
#57

Libra masz rację, "Szał uniesień" jest wyjątkowo często wybierany.
Naprawdę potrafisz namalować dobrą kopię takiego obrazu? Wielkie brawa dla Ciebie!
Odpowiedz
#58

morfeusz napisał(a):Libra masz rację, "Szał uniesień" jest wyjątkowo często wybierany.
Naprawdę potrafisz namalować dobrą kopię takiego obrazu? Wielkie brawa dla Ciebie!
potrafiłam namalować , i taką dobrą jaka starczała do sklepu, bo to były czasy kiedy utrzymywaliśmy się z malowania do powszechcego uzytku, eufemistycznie sprawę nazywając, hehe.
Poza ty to było baaaardzo dawno. Lata 80/90 te poprzedniego wleku . Rotfl Rotfl Rotfl
Odpowiedz
#59

[ATTACHMENT NOT FOUND]
[ATTACHMENT NOT FOUND]
[ATTACHMENT NOT FOUND]
Mi się ostatnio spodobała bardzo Eleonora Carrington (nie wiem czy mieliście już Uśmiech )
chętnie bym któryś powiesiła nad łóżkiem z jej obrazów
to link do strony na facebooku
http://www.facebook.com/leonoracarringto...ts&fref=ts
Odpowiedz
#60

Gustav Klimt

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcTTnC79Ix4EXTC5HODQusP...x4KjNFv9J7]

[Obrazek: judyta_i_holofernes_gustav_klimt.jpg]

<!-- m --><a class="postlink" href="http://4.bp.blogspot.com/-fWVCa-x7098/UaHpvjrjcII/AAAAAAAACYA/KWkGxdi31I8/s1600/i-medycyna-gustav-klimt.jpg">http://4.bp.blogspot.com/-fWVCa-x7098/U ... -klimt.jpg</a><!-- m -->
Odpowiedz
#61

[Obrazek: article-2145760-13220DBA000005DC-859_964x640.jpg]
[Obrazek: article-2613030-1D5A321500000578-233_964x1437.jpg]
[Obrazek: article-2145760-13220DF9000005DC-91_470x600.jpg]
[Obrazek: article-2145760-13220E26000005DC-701_964x635.jpg]

Kirtsy Mitchell..piekne, niezwykle fotografie..zapieraja dech..
Odpowiedz
#62

Cudne Uśmiech
Weszłam na jej stronę, naprawdę piękne fotki, a taka dobra rozdzielczość, że monitor mam chyba za mały Oczko
Samo przygotowanie modelek to już sztuka.
Super wyobraźnia.
Odpowiedz
#63

..wiesz..ja weszlam na jej strone i sie zachwycilam..niesamowita fantazja i talent..mialam to samo uczucie..ze mam monitor zbty maly..
Odpowiedz
#64

[ATTACHMENT NOT FOUND]
Odpowiedz
#65

Paolo Roversi, czyli prerafaelici wciąż żywi.
Odpowiedz
#66

David Hockney[ATTACHMENT NOT FOUND]
[ATTACHMENT NOT FOUND]
[ATTACHMENT NOT FOUND]
[ATTACHMENT NOT FOUND]
[ATTACHMENT NOT FOUND]
[ATTACHMENT NOT FOUND]
[ATTACHMENT NOT FOUND]
[ATTACHMENT NOT FOUND]
[img]david-hockney-late-spring-tunnel-may-2006.jpg[/img]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości