Mikesz zaprasza na Tarota ...
Do Gines :

Bardzo dobrze zrozumiałem Twoje pytanie.
Wczoraj je dokładnie zapisałem + Twoje i Jego dane w moim tajnym  Tarotowym zeszycie -  Uśmiech

Wróżby realizuję zgodnie z kolejnością zgłoszeń.
Od wczoraj jesteś ( byłaś ) czwarta w kolejce ( wróżę też na innym forum  ).
Wróżba będzie dziś wieczorem lub jutro przed południem ( sobota ).

Mikesz
Odpowiedz z cytatem
Dziękuję za wróżbę i poświęcony na wróżbę czas. Pozdrawiam
Odpowiedz z cytatem
Do Gines :

W/g Kart - niewykluczone, że mąż Cię już nie kocha ( 3 Denarów p.o ).
Jego intencje, emocje, uczucia oraz nastawienie do Ciebie są negatywne i niekorzystne ( Rycerz Mieczy p.o + 9 Mieczy p.o ).
Możliwe, że planuje rozwód, chce jakby ostatecznie rozwiązać Waszą sprawę ( ? ) - 7 Buław p.p. Chce  Waszą sytuację jakby posunąć naprzód ... ( ? ).
Cały ten układ potwierdza dodatkowa, przykra Karta - 6 Kielichów p.o.
Wniosek : warto przygotować psychicznie i emocjonalnie do zakończenia honorowo tego związku - Bezradny 
Pozdrawiam - Pociesza 

Mikesz

Załączone pliki Obrazki

Odpowiedz z cytatem
Dziękuję to przykre tyle przykrosci mi przyniosl, podstępem zbieral materiały pod sad a obiecywal poprawe i mnie omamial. Czy jest mozliwe ulozenie kart na rozprawę sądową.
Odpowiedz z cytatem
Witam 

Chciałabym prosic o postawienie kart na relacje. Pewien mezczyzna zawrocil mi w glowie bardzo, gdy sie spotykamy jest cudownie, a pozniej kontakt slabnie, nie wiemm jakie jest jego podejscie do mojej osoby. Czy jest to dla niego zabawa, czy jest az tak wyrachowany i udaje wszystko, a moze czegos sie boi, nie wiem czy dac sobie z nim spokoj choc bedzie ciezko czy probowac w jakis sposob pokierowac ta relacja.Jaki kierunek obrać. Dane na priv. pozdrawiam cieplutko
Odpowiedz z cytatem
Do Gines :

Musisz pogodzić z taką sytuacją i zaakceptować ją.
Takie jest życie.
Jednak pamiętaj , że nic w życiu nie jest przypadkowe, wszystko, co przeżywamy i doznajemy - zawsze ma jakiś swój cel i sens.
I nic w życiu - nie jest stałe ...- Myśli 

Gines : jeżeli będziesz znała ewentualny termin rozprawy sądowej ( rozwodowej ) - to wtedy dopiero zwróć się do mnie z prośbą o wróżbę ( max. 2 pytania ).
Pozdrawiam - Pociesza

Mikesz
Odpowiedz z cytatem
Do Frozen_322 :

Wiadomość zrozumiałem i przyjąłem.
Już teraz mówię ( piszę ) , że odpowiedź będzie bardzo trudna ( z daleka  czuję to "przez skórę " ) - Uśmiech
Sądzę, że i On sam pewnie dokładnie też nie wie, dlaczego tak irracjonalnie się zachowuje ... ( ? ) , a co dopiero mają pokazać Karty na odległość ... ? - Bezradny
Wróżba jutro ( niedziela ).
Teraz idę sam na wrocławskie łąki na piwo , aby "załadować akumulator... " - Rotfl 
Nie przeszkodzi to pewnie kolejnej, zazdrosnej - jakiejś użytkowniczce forów - "ogłosić wszem i wobec", że Mikesz to : ... pijak, alkoholik, leń i erotoman ... ( ? ! ) - Rotfl Rotfl Uśmiech Uśmiech 

Mikesz
Odpowiedz z cytatem
Mikesz,wiem, ze nic nie jest stalego w zyciu. Ale jesli chodzi o rodzinę powinnismy o nia dbac. Zwlaszcza jak sie ma dwójkę malutkich dzieci. Mezowi sie znudzilo sie i jeszcze mnie obciąża za rozpad. To mnie przeroslo bo nie tak planowalam zycie, poswiecilam wiele. Wierzylam mu. Nie widze też zeby to mialo jakis sens, cel.Bo mam juz zmarnowane zycie. Masz racje, ze honorowo muszę sie pogodzic z tym jak juz nikt Nas nie chce. dziekuje Ci serdecznie ze poswieciles mi czas, bo wiem, ze teraz to kazdy dba o swoj interes., nie ma nic za darmo. pozdrawiam
Odpowiedz z cytatem
Do Gines :

Pisząc : " ... Jednak pamiętaj , że nic w życiu nie jest przypadkowe, wszystko, co przeżywamy i doznajemy - zawsze ma jakiś swój cel i sens..." - nie miałem na myśli akurat Twojego tego jednego wydarzenia w życiu, ale  cały aspekt zdarzeń w całym życiu człowieka... ( ale to już jest inny temat ... ) - Kwiatek
Pozdrawiam, trzymaj się - Pociesza 

Mikesz
Odpowiedz z cytatem

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum dobrytarot.pl ezoteryczne forum Dobry Tarot - karty tarota, runy, astrologia, numerologia, magia, wróżby.