Astrologia a współpraca z innymi - kalkulator
#1

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.astrotheme.com/astrological_social_and_professional_affinity.php?i=1">http://www.astrotheme.com/astrological_ ... ty.php?i=1</a><!-- m -->

Ciekawy kalkulator pokazujący, w jakim stopniu jesteśmy kompatybilni z drugą osobą, jeśli chodzi o współpracę, porozumienie na płaszczyźnie zawodowej, społecznej (bez odniesień emocjonalnych). Wystarczy znać dzień urodzenia (bez godziny i miejsca). Najprawdopodobniej algorytm odpowiednio punktuje wykryte korzystne relacje planet do siebie, koncentrując się na tych planetach, którym przypisuje się porozumiewanie z innymi, podobny sposób widzenia świata, bez aspektu fascynacji, wzajemnego przyciągania.

Można wyliczenia potraktować jako zabawę, ale ja przepuszczając przez kalkulator daty ludzi z mojego otoczenia jestem pod wrażeniem zbieżności tego, co wyszło, a moich odczuć Rotfl

Zawsze miałam poczucie, że jestem ulepiona z „innej gliny” niż moja najbliższa rodzina, zawsze patrzyłam w trochę innym kierunku, lub od trochę innej strony – wyniki nie pozostawiają złudzeń – najlepiej wypada moja relacja z mamą 43%; z siostrą 30%, z tatą 15% Głupek . Z moim chłopakiem mam 87% , co również przekłada się na łatwość osiągania porozumienia, dobrą komunikację. Z kobietą, z którą personalnie nic mnie nie łączyło, ale której obecność zaważyła na moim życiu zawodowym, mam 97% (wynik nie jest rezultatem podobnej daty urodzenia) . Może przypadek, a może niekoniecznie... Uśmiech
Odpowiedz
#2

Jesteśmy razem od prawie 10lat z moim partnerem, a wyszło mi 17% Rotfl
Odpowiedz
#3

LOL Rotfl to w Twoim przypadku ewidentnie potraktuj to jako zabawę Oczko
Odpowiedz
#4

Coś w tym jest, a może rzeczywiście przypadek.
Z mężem 45 % a uchodzimy za zgodne stadło, zresztą z dużym stażem Oczko
Z córką, 75 %, świetnie się dogadujemy, mam nadzieję że tak zostanie.
LeStelle bardzo fajna zabawa, dziękuję że to wrzuciłaś Uśmiech
Odpowiedz
#5

U mnie się kompletnie nie zgodziło. Z osobą, z którą w pracy nie mogę się dogadać, mam 89% Rotfl
Odpowiedz
#6

Oj slabo te kalkulatory dzialaja Uśmiech

Astrologia to piekna nauka, i ciezko ja zastapic matematyka, ale napewno takie kalkulacje moga byc pomocne, zawsze pokaza "potencial" a juz gdzie i jak nakierujemy nasza energie to napewno w duzej mierze juz nasza wlasna decyzja Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości