W barwach tęczy :D moje inspieracje na szkle i nie tylko :D
#1

Witam,
postanowiłam założyć swój temat Rotfl dotyczący moich prac techniczno - plastycznych Uśmiech Prócz run i malowania ich, robię też inne rzeczyUśmiech

Dzięki Le Stelle Buziak

Ponieważ trochę nazbierało się moich prac, będę je tutaj systematycznie umieszczać.

Nie dawno były święta wielkanocne i w tym roku sama przygotowałam swoje dekoracjeUśmiech W spadku otrzymałam mnóstwo wstążek, koralików itp. ozdób i zastanawiałam się co z nich zrobić i tak po przewertowaniu stron www spróbowałam swoich sił w robieniu karczochów a efekt jest taki Rotfl Część tych jajek wręczyłam moim znajomym jako prezenty Rotfl

"Im więcej o sobie wiemy tym więcej otwiera się nowych możliwości i nowych obszarów do poznawania"
Odpowiedz
#2

Piękne...
Zjawiskowa...tworzysz zjawiskowe cudeńka...
czy wykonujesz te piękne rzeczy tylko dla siebie, czy na sprzedaż rownież...

[Obrazek: 750174360.gif]
Odpowiedz
#3

Do Zjawiskowa :

Oklaski Oklaski Oklaski Oklaski Oklaski
:text-bravo: Tak

Mikesz
Odpowiedz
#4

Dołączam się do grona podziwiających Uśmiech
Odpowiedz
#5

[Obrazek: file.php?id=19513]

Dziękuję bardzo za miłe słowa i gesty w postaci eminotek RotflRotfl  Buziak

Krysiu do tej pory nie myślałam nad sprzedażą karczochów, aczkolwiek nic nie stoi na przeszkodzie abym wykonała pracę na zamówienie Rotfl

W najbliższej przyszłości planuję rozpocząć pracę nad bombkami karczochowymi Uśmiech Najpierw jednak mam kilka prac plastycznych do wykonania. Jedną z moich ostatnich prac był witraż słoneczników dla mojej koleżanki na prezent urodziny Uśmiech Maluję nie tylko mandale, zbiorę moje pracę, zrobię zdjęcia i Szanownemu Gronu pokażę Rotfl

Uwielbiam słoneczniki i mogłabym je malować bez przerwy Uśmiech są jak mandale, ciepłe, przyjazne, szczęśliwe  a z drugiej strony pyszne, dumne i aroganckie . Lubię je jednak z tej lepszej strony Uśmiech

Jest to witraż malowany na szkle, farbami witrażowymi i nazwałam go "Słoneczniki w oknie"  Kwiatek

"Im więcej o sobie wiemy tym więcej otwiera się nowych możliwości i nowych obszarów do poznawania"
Odpowiedz
#6

Piekny witraz, piekne sloneczniki Ok Oklaski Buźki
Odpowiedz
#7

Prawdziwe cudeńka wychodzą spod Twojej ręki Oklaski
Masz ogromny talent do prac plastycznych, witraże, karczoszki, coś wspaniałego.
Odpowiedz
#8

Dziękuję Rotfl Kwiatek

"Im więcej o sobie wiemy tym więcej otwiera się nowych możliwości i nowych obszarów do poznawania"
Odpowiedz
#9

Też dołaczam się do osób, które podziwiają Twoje prace są naprawdę bardzo ładne Oklaski Oklaski Oklaski Uśmiech Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości