Afirmacje
#23

Oliveto odwaliłaś kawał dobrej roboty. Brawo! Oklaski
Odpowiedz
#24

piękne są te afirmacje.
Odpowiedz
#25

Wspaniale zebrana wiedza Uśmiech
Odpowiedz
#26

Inspirujące. Właśnie tego szukałam Uśmiech

"to co mam, to serce, które jeszcze na wszystko stać..."
Odpowiedz
#27

super. bardzo piękne obrazki.
Odpowiedz
#28

Świetne Uśmiech)
Odpowiedz
#29

Witam,

pracuje nad afirmcjami wybaczenia jakis czas jak dotąd afirmowalam sie bardziej "świadomie" myślac o tym co mówie i analizujac w glowie ale zauwazylam ze wewnetrznie nadal te nowe afirmacje do mnie nie pasuja wiec spróbowalam bardziej skoncentrowac sie na tym aby znalesc w sobie miejsce skad dochodzi glos wewnetrzny i bardziej wewnetrznie sobie powtarzac dane afirmacje- co zauwazylam? bardziej dzieki temu jestem spojna jako osoba spokojniejsza ale jakos swiadomosc moja pogorszyla sie wczesniej bylam taka chop do przodu z tymi afirmacjami a teraz bardziej sie zastanawiam rozmyslam.Jak sadzicie jaki jest najlepszy spobo na afirmacje? co zrobic aby sobie pomóc? dodam ze afirmuje sie ponad 2 miesiace efekt niezbyt trwaly ... Po afirmacjiach czuje sie inaczej pewniej fajnie ale za pare godzin czas pryska znow jest nieciekawie... Kiedy takie afirmacje moge calkowicie sie utrwalic i przyjac do serca ? Zna ktos sposob jak najlepszy na to by szybko zadzialaly. Dodam ze stosuje afirmacje przebaczenia dzieki czemu chce sie uspokoic osignac harmonie spokoj i pewnosc. Napewno dzialaja bo widac po mnie zmiany ale boje sie ze bardzo slabo i niedadza takiego efektu jak chce/Bede wdzieczna za odzew w mojej sprawie.Pozdrawiam cieplo Ewa UśmiechOczko
Odpowiedz
#30

może zmień rodzaj afirmacji Kwiatek tzn piszesz, że "stosujesz" afirmację przebaczenia. czy jest to podyktowane jakimiś przykrymi doświadczeniami i osobami z tym związanymi? czy rozchodzi się o przebaczenie sobie? bo może żadne z powyższych Ciebie nie dotyczy i powinnaś afirmować "coś innego", albo zmienić sposób Kwiatek
Odpowiedz
#31

od afirmowania samo przebaczenie się nie stanie
problem zostanie niewybaczony

proponowałabym zastanowić sie nad sprawą do przebaczenia i ustalić - kto co komu zrobił ? dlaczego? ( to już akurat mniej ważne dzisiaj dlaczego? )

dlaczego mnie to boli? ( przypuszczam, że "sprawca" nie pamięta już o tym lub nie nadaje sprawie takiej wagi jak osoba dotknięta )

uzmysławiając sobie dlaczego nas to boli, co nas tak dotyka ... docieramy do własnego wnętrza
i to własnie ze sobą musimy przepracować ten ból i dotkliwości
tamta sytuacja już nie istnieje, "sprawca" poszedł dalej i czuje się dobrze - a to my nosimy w sobie i pielegnujemy ten ból

można sobie powiedzieć, że "sprawca" nie wiedział co czyni lub zrobił to co w danej chwili "umiał najlepiej" ... bo lepiej nie umiał

jeśli my nie będziemy potrafić zapomnieć o tym i zmienić naszego podejścia do naszego bólu o 180* ... przebaczenie raczej nie nastąpi

to Ty ( zakładam nie znając sprawy ) cierpisz najbardziej pielęgnując to wspomnienie i ból
czas zapomnieć o tym bólu bo przeszkadza Ci w życiu
kiedy zapomnisz naprawdę - samo się wybaczy

to tak w telegraficznym skrócie Kwiatek
Odpowiedz
#32

Miłosc

Akceptuję w sobie harmonię miłości, mądrości i mocy
Bawię się razem z Bogiem na trzeźwo i przytomnie w pracy, twórczości, związku miłości i w seksie
Bezwarunkowe szczęście, radość i miłość są dla mnie w pełni bezpieczne i naturalne
Boska miłość wypełnia i uzdrawia całe moje ciało
Bóg jest jedyną siłą twórczą we mnie, dlatego światłość i miłość mogą zawsze przepływać i wyrażać się przeze mnie bez najmniejszego oporu
Bóg Mnie kocha bez względu na to, co uczyniłem
Bóg pozwala mi doświadczać przyjemności i miłości w seksie
Bóg zapewnia mi radość, miłość, bogactwo i spełnienie
Bóg zawsze kocha mnie i akceptuje to, co robię
Całe moje ciało służy doświadczaniu miłości i przyjemności w pracy, związkach i w seksie
Całe moje ciało wibruje czystą energią Miłości
Daję sobie uwagę i czystą miłość w obecności innych, bo jestem godny czystej miłości, szacunku i akceptacji taki, jaki jestem
Daję sobie uwagę i czystą miłość, szczęście, radość i przyjemność, bo jestem godny tego jaki jestem
Dla mnie życie jest łatwe, lekkie, przyjemne, pełne ciepła i miłości
Dostrzegam swoją prawdziwą wartość, odczuwam bożą miłość do mnie
Doświadczam samej radości, miłości, bogactwa i spełnienia, bez względu na to co inni wokół mnie robią, mówią i myślą
Im mocniej kocham siebie, tym więcej promieniuje miłością na innych
Jestem dla siebie źródłem szczęścia, radości, miłości i obfitości, i mam nadmiar tego
Jestem godny boskiej miłości, mądrości i mocy w sobie, i akceptuję to
Jestem godny czystej miłości, szczęścia i radości w swoim życiu, akceptuję to i doceniam
Jestem godny pełnego doświadczania boskiej miłości, mocy i kontaktu z Bogiem
Jestem godny szczęścia, radości, miłości i odczuwania przyjemności
Jestem godzien szczęścia, radości, miłości i mocy Boga
Jestem kochany taki, jaki jestem
Jestem kochany, akceptowany i lubiany, kiedy jestem trzeźwy i przytomny
Jestem kochany, szanowany i akceptowany, kiedy czuję się niewinny i godny
Jestem kochany, szanowany i lubiany, kiedy jestem zdrowy i zadowolony z życia
Jestem sobie życzliwy i obdarzam się miłością, dlatego podejmuję się tylko korzystnych dla mnie działań
Jestem w pełni sobą i tworzę otwarte, pełne miłości relacje z innymi
Jestem w zdrowym, przepełnionym szczęściem, miłością i wzajemnym szacunkiem związku
Jestem wartościowym człowiekiem w oczach Boga, dlatego zawsze patrzę na siebie jak na wartościowego człowieka i odnoszę się do siebie z miłością i szacunkiem
Jestem wdzięczny za miłość, którą z hojnością przejawiam każdego dnia
Jestem wystarczająco chciany i kochany
Jestem wystarczająco chciany, kochany i potrzebny, i to, co robię jest potrzebne, cenne i wartościowe
Jestem zdrowy, zasługuję na życie i na miłość
Kocham Boga i Bóg zawsze kocha mnie
Kocham i szanuję siebie w seksie
Kocham siebie i swoje ciało, więc otwieram się na doskonałe zdrowie
Kocham siebie, więc pozwalam sobie przebywać w czystej energetycznie przestrzeni i w przyjemnej harmonii
Kocham, lubię, szanuję, akceptuję i doceniam siebie takim, jakim jestem
Mam prawo dane od Boga by kochać i być kochanym
Miłość jest dobra, bezpieczna i przyjemna
Miłość jest najpotężniejszą siłą we Wszechświecie
Miłość uzdrawia i harmonizuje moje ciało i moje myśli
Mogę rozwijać się poprzez doświadczanie szczęścia, radości, miłości i przyjemności
Moja twórczość jest pełna miłości, radości i swobody
Moje myśli są pełne miłości, radości i szczęścia
Moje wnętrze jest wypełnione twórczymi pomysłami na życie, które realizuję z miłości do siebie
Moje życie przepełnione jest Miłością
Moje życie wypełnione jest miłością i ważnymi dla mnie działaniami
Odczuwając miłość jestem czysty i niewinny
Oświecam się na trzeźwo i przytomnie w pracy, twórczości, związku miłości i w seksie
Promieniuję poczuciem godności, spokojem, miłością, pomyślnością i szczęściem
Rezygnuję z walki, otwieram drogę dla miłości w moim sercu i to jest dla mnie bezpieczne i korzystne
Świat jest dla mnie obfitym miejscem przepełnionym miłością
To bezpieczne i korzystne zaufać i powierzyć Bogu siebie, swoją pracę, związek miłości i seks
Ufam sile Miłości, która mnie prowadzi
Wybieram swój rozwój poprzez doświadczanie szczęścia, radości, miłości i przyjemności
Z łatwością i lekkością przejawiam Miłość w swoim życiu
Z miłości i szacunku dla siebie przyjmuję od innych ludzi tylko to, co jest czyste i korzystne dla mnie
Z zaufaniem przejawiam miłość w swoim życiu - poprzez moje myśli, słowa i działania
Zasługuję na miłość i szacunek
Zasługuję na wszystko, co najlepsze, zasługuję na Miłość
Zasługuję, by moje najpiękniejsze marzenia dotyczące związku i miłości spełniały się w rzeczywistości
Zawsze jestem chciany, kochany i akceptowany przez ludzi pełnych ciepła i miłości
Życie jest po to, aby przejawiać i doświadczać miłości Boga
Żyję w jedności z miłością

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.afirmacje.pl/c10/milosc">http://www.afirmacje.pl/c10/milosc</a><!-- m -->
Odpowiedz
#33

Odchudzanie


Akceptuję doskonałe zdrowie i wygląd swojego ciała
Akceptuję i doceniam wysoki potencjał mojego ciała
Akceptuję i szanuję swoje seksualne ciało
Akceptuję siebie jako osobę szczupłą i zgrabną
Akceptuję swoje ciało, doznania i potrzeby cielesne
Akceptuję, szanuję i lubię siebie i swoje ciało bez względu na to, jak wyglądam
Całe moje ciało istnieje dla mojej radości, wygody i przyjemności
Całe moje ciało służy doświadczaniu miłości i przyjemności w pracy, związkach i w seksie
Czuję się bezpiecznie i swobodnie w swoim ciele
Czuję, jak każdego dnia moje ciało jest coraz zdrowsze
Jestem bezpieczna kiedy jestem szczupła
Jestem wystarczająco dobra i atrakcyjna pod każdym względem
Kocham siebie i swoje ciało, więc otwieram się na doskonałe zdrowie
Lekko i bezwysiłkowo osiągam wymarzoną, doskonałą wagę i sylwetkę
Moje ciało i mój umysł są wyrazem doskonałego zdrowia
Moje ciało jest darem Boga, dlatego jest czyste i niewinne
Moje ciało jest doskonale zdrowe i promieniuje światłością mojej duszy
Moje ciało jest właściwe, a ja jestem zadowolona z jego wyglądu
Moje ciało służy doświadczaniu miłości, przyjemności i wygody w pracy, związkach i w seksie
Otwieram się na cudowne, pełne uzdrowienie swojego ciała
Potrafię być zadowolona z siebie
Potrafię być zadowolona z siebie, ze swojego wyglądu, ze swojego życia i mam do tego coraz więcej powodów
Powierzam Bogu moje serce, moje ciało i mój umysł
Pozwalam sobie na pełną akceptację i docenienie siebie i swojego ciała niezależnie od wyobrażeń, oczekiwań i opinii innych ludzi
Przebaczam sobie, że niewłaściwie korzystałam ze swojego ciała, że nadużywałam je i niszczyłam
Przebaczam sobie, że zwracałam na siebie uwagę swoimi dolegliwościami
Przebaczam wszystkim, którzy obrzydzali mi życie w ciele
Właśnie teraz urzeczywistniam piękno, harmonię i grację w moim ciele
Z każdym dniem jestem coraz bliżej swojej doskonałej sylwetki
Z każdym dniem jestem szczuplejsza, aż do osiągnięcia mojej doskonałej wagi i sylwetki
Z łatwością podejmuję takie działania które uzdrawiają moje ciało
Zasługuję na komfort i przyjemność, to niewinne i w porządku, kiedy dbam o swoje ciało
Zasługuję na zdrową, szczupłą i harmonijna sylwetkę
Zauważam realne możliwości uzdrowienia mojego ciała
Życie w ciele jest dla mnie czystą przyjemnością i błogością

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.afirmacje.pl/c21/doskonala-sylwetka-cialo-odchudzanie">http://www.afirmacje.pl/c21/doskonala-s ... dchudzanie</a><!-- m -->
Odpowiedz
#34

Seks
Akceptuję i szanuję swoje seksualne ciało
Akceptuję seks w swoim życiu
Akceptuję swoją seksualność
Bawię się razem z Bogiem na trzeźwo i przytomnie w pracy, twórczości, związku miłości i w seksie
Bóg pozwala mi doświadczać przyjemności i miłości w seksie
Bóg uwalnia mnie od wszelkich lęków i oporów przed doskonałym seksem
Całe moje ciało służy doświadczaniu miłości i przyjemności w pracy, związkach i w seksie
Jestem bezpieczna i w porządku kiedy uprawiam seks
Jestem całkowicie bezpieczna i niewinna w seksie
Jestem niewinna i w porządku ze swoimi potrzebami seksualnymi
Jestem zaspokojona i spełniona seksualnie
Kocham i szanuję siebie w seksie
Mam pod dostatkiem seksu i zbliżeń miłosnych
Moja seksualność jest czysta i niewinna
Moje ciało służy doświadczaniu miłości, przyjemności i wygody w pracy, związkach i w seksie
Mój seks jest bezpieczny, czysty i niewinny
Oświecam się na trzeźwo i przytomnie w pracy, twórczości, związku miłości i w seksie
Otwieram się na cudowny, rozkoszny seks
Podchodzę na luzie i spokojnie do seksu, dlatego potrafię się nim cieszyć do woli
Powierzam Bogu oczyszczenie i uzdrowienie mojego życia seksualnego
Powierzam się boskiemu prowadzeniu w seksie
Pozwalam sobie na pełne zaspokojenie seksualne
Pozwalam sobie na seks najwyższej jakości
Pozwalam sobie na wolność i spontaniczność w seksie
Przebaczam sobie, że gardziłam ludźmi, bogactwem i seksem
Przebaczam sobie, że myślałam, że Bóg zabrania mi seksu i związków seksualnych
Przebaczam sobie, że obrzydzałam sobie seks i związki seksualne
Przebaczam wszystkim, którzy obrzydzali mi seks i związki seksualne
To bezpieczne i korzystne zaufać i powierzyć Bogu siebie, swoją pracę, związek miłości i seks
Wybaczam sobie, że czułam się winna z powodu moich potrzeb seksualnych
Wybaczam sobie, że w przeszłości nie pozwalałam sobie na pełne zaspokojenie i spełnienie w seksie
Z łatwością i poczuciem bezpieczeństwa wyrażam swoją seksualność
Zasługuję na doskonały seks z idealną dla mnie osobą
Zasługuję na pełnię przyjemności, zaspokojenia w seksie
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.afirmacje.pl/c17/seks">http://www.afirmacje.pl/c17/seks</a><!-- m -->
Odpowiedz
#35

Baaaardzo pozytywny dział Uśmiech
Odpowiedz
#36

Chcę się spytać, w jaki sposób powinnam afirmować, aby przyciągnąć do siebie konkretną osobę, ale Broń Boże bez wpływania na jej wolną wolę. Relacje między mną i tą osobą są bardzo skomplikowane. Nasze ostatnie spotkanie nie poszło najlepiej, głównie z mojej przyczyny, ciągle karzę tą osobę za to, że mnie okłamała na początku naszej znajomości. Ostatnio byłam nawet okrutna w stosunku do tej osoby. Chcę przyciągnąc to osobę, ale żeby się pogodzić. Jeśli to będzie nasze ostanie spotkanie, niech będzie, ale nie chcę by ktoś był na mnie zły, i tak samo chcę powiedzieć tej osobie, że przebaczam. Bardzo proszę o pomoc, proszę powiedzieć mi jak afirmować. Lub jakim innym sposobem przyciagnąć tą osobę,by móć oczyści atmosferę.
Odpowiedz
#37

Afirmacja powinna być szczera i płynąć z Twojego serca. Osobiście uważam, że nie ma jednego wzorca afirmacji. Te słowa muszą być Twoje i to Ty masz je czuć. Najlepiej posiedź sama ze swoimi myślami a następnie zamień je w słowa afirmacji Uśmiech
Czy aż potrzebujesz afirmacji żeby się spotkać i porozmawiać z opisywaną osobą?
Odpowiedz
#38

Dziękuję Toczka. W sumie już tak zrobiłam. Napisałam teskt prosto z serca. I go mówię przed pójściem spać.

Nie wiem, czy ta osoba ma ochotę ze mną rozmawiać po tym jak ostanio się zachowałam. Myślę, że czuje się skrzywdzona i upokorzona przeze mnie.Wyrzuciła mnie nawet ze znajomych na fb, a jest to tego typu osoba, im więcej znajomych (lub nieznajomych) na fb tym lepiej. Dlatego chcę tą osobę przywołać, by powiedzieć przepraszam i wybaczam jej zachowanie.

Może boję się też pierwsza odezwać. Boję się, że to osoba mnie zignoruje teraz. Kiedyś usunęła nawet fejsbuka, by ograniczyć kontakt ze mną, po kolejnym mym zachowaniu. Zwykle to ta osoba pierwsza wychodziła z incjatywą, nigdy ja. Chcę ją po prostu przywołać myślami, powiedzieć, że nie czuję już gniewu.
Odpowiedz
#39

Jeżeli aż tak chce się od Ciebie odciąć i na siłę odseparować to na pewno nie jesteś jej obojętna. Jeżeli byłabym na Twoim miejscu to kułabym żelazo póki gorące. Póki emocje jeszcze szaleją i można coś zmienić. Nawet jak niczego nie wyjaśnisz to zawsze próbowałaś Uśmiech
Afirmacje pomagają nabrać pewności siebie i zmienić myślenie o sobie. Ale czy potrafią wpływać na wolną wolę drugiej osoby... nie sądzę :/
Odpowiedz
#40

Popieram, ten dział napawa optymizmem Uśmiech Uważam, że tego typu afirmacje bardzo skutecznie pomagają pozbyć się kompleksów i lepiej rozpocząć dzień.
Odpowiedz
#41

TECHNIKA MANIFESTACJI "SZKLANKA WODY"
VADIMA ZELANDA
              Technika manifestacji „Szklanka Wody” potrafi otworzyć wasze wewnętrzne umiejętności manifestacji/materializacji, pomóc rozwiązać najróżniejsze problemy i zwiększyć energię w osiągnięciu tego co chcecie, aby się spełniło w waszym życiu. 
Po kolei:
1. Weź kawałek papieru, albo kartkę-naklejkę i napisz na niej w formie afirmacji coś czego potrzebujesz, albo chcesz, aby się spełniło. Jeżeli pracujesz nad jakimś projektem i potrzebujesz nowatorskich pomysłów, możesz napisać coś na wzór: „Jestem pełen inspiracji i kreatywności. Pozwalam swojej kreatywnej energii przepływać przez cały czas. Kreatywność przychodzi do mnie naturalnie. Przyciągam kreatywne pomysły przez cały czas. Moje kreatywna istota pomaga mi wykorzystać cały mój potencjał.” Może to brzmieć nieco naiwnie, jednak twój mózg i serce potrzebują usłyszeć o twoich potrzebach, aby znać kierunek, w którym podążać.
Każdy rodzaj techniki kreatywnej wizualizacji lub manifestacji jest tylko szablonem myślokształtu, który pomaga ci lepiej komunikować się z wyższymi poziomami świadomości, aby osiągnąć twój cel. Niemniej jednak nie musisz ograniczać się tylko do zdobycia kreatywnych pomysłów. Możesz znaleźć wiele różnych afirmacji skierowanych na przyciągnięcie partnera, którego potrzebujesz w życiu, znalezienie lepszej pracy, stabilności/obfitości finansowej, a nawet rozwiązanie problemów zdrowotnych (włącznie ze schudnięciem). Po prostu wybierz afirmację z obszaru życia, który chcesz poprawić i napisz ją.
2. Następnie weź ten kawałek papieru z afirmacją i przyczep go do szklanki z wodą (przypomnij sobie o eksperymentach z wodą przeprowadzonych przez Masaru Emoto). Potrzyj swoje dłonie, aby zaktywować energię przepływającą w twoich rękach i umieść je dookoła szklanki z wodą (jest to jedna z łatwych metod, aby uaktywnić przepływ energii w twoich rękach). Wypowiedz afirmację na głos lub w myślach (jeżeli wypowiadasz ją na głos, nadajesz jej więcej mocy). Powinieneś również wizualizować to, co zamierzasz osiągnąć podczas wysyłania energii do wody w szklance. Energia płynie tam, gdzie skupiasz swoją uwagę. Więc, gdy kierujesz uwagę na szklance z wodą podczas wizualizowania swojego życzenia, ładujesz ją myślokształtem twojego życzenia.Woda jest bardzo potężnym przewodnikiem energii informacji.
3. Następnie wypij tę wodę. Powinieneś przeprowadzać tę technikę manifestacji każdego ranka i każdego wieczoru zanim pójdziesz spać. Ponadto wielu dietetyków zaleca, aby wypić jedną szklankę wody zaraz po przebudzeniu, więc możesz potraktować tę technikę manifestacji jako twoją poranną rutynę. Dwa tygodnie powinny być wystarczające na małe życzenia, a większe mogą potrzebować do trzech miesięcy, lub dłużej w zależności od ich złożoności. Twoja pozytywna intencja będzie ładować wodę w szklance i twoje ciało po tym jak wypijesz wodę (które nota bene składa się w 60-70% z wody) będzie naładowane energią, która pokieruje cię ku manifestacji twojego życzenia. Technika ta jest bardzo potężna. Kluczem jest to, aby być jak najbardziej konkretnym w swoich afirmacjach i celach. Jeżeli chcesz kreatywnych pomysłów do projektów, wypowiedz to. Jeżeli chcesz przyciągnąć partnera do swojego życia, powinieneś być w tym szczegółowy . Bądź realistyczny! Chociaż twoje życzenie, aby zamanifestować milion dolarów do jutra może się spełnić po użyciu techniki „szklanki z wodą”, nie zapominaj, że musisz przynajmniej kupić los na loterii i również pamiętaj o syndromie nagłego bogactwa. Jeżeli masz kilka życzeń, które chciałbyś żeby się spełniły, to sugeruję przygotowanie osobnej szklanki wody na każde życzenie. Mądrze jest też upewnić się, że nikt inny nie pije z tej samej szklanki przynajmniej do zakończenia okresu przeprowadzania tej techniki. Twoje ręce posiadają 26 kanałów energetycznych i umieszczając dłonie dookoła szklanki z wodą lokalizujesz i zasilasz intencję, aby manifestować to, co sobie życzysz. Woda zapisuje informację, którą wysyłasz. Po wypiciu wody, cząstki energoinformacyjne rozprzestrzenią się po całym twoim ciele i nastroją pole morfologiczne do nadawania intencji, którą wprowadziłeś. Nie przejmuj się, jeżeli na początku nie poczujesz wiązki energii pomiędzy dłońmi. Odczuwanie przyjdzie wraz z praktyką. Istnieje wiele technik, które pomogą ci w wyczuwaniu energii. Woda jest bardzo delikatnym elementem i bardzo łatwo na nią wpłynąć energią z twoich rąk (nawet gdy świadomie jej jeszcze nie odczuwasz). Życzę ci wszystkiego dobrego przy praktykowaniu tej potężnej techniki manifestacji i nie zapomnij podzielić się nią z twoimi bliskimi!
Odpowiedz
#42

Ile razy powinno się wypowiadać dane afirmacje, aby przyniosło to pożądany skutek?
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości