Co sprawia, że czujecie się atrakcyjne i pewne siebie?
#23

Dobry wygląd, dobra praca, kasa, to daję poczucie pewności siebie, inaczej jest się szarą myszką.
Odpowiedz
#24

Dodajmy do tego udane życie sexualne..  Oczko super partner, przystojny na dodatek Rotfl pewność siebie murowana
Odpowiedz
#25

Wiara w siebie, w swoje umiejętności i to że ludzie mnie lubią - chyba dzieki temu zyskuje pewność siebie.
Choc oczywiście bycie przy tym atrakcyjnym fizycznie też pomaga..
Zawsze czuję się pewniej jak dobrze wyglądam, wiadomo.
Odpowiedz
#26

Zycie w zgodzie z samym soba?
Odpowiedz
#27

Jeśli same nie zaakceptujemy swojej osoby w pełni, to trudno oczekiwać by inni nas dobrze odbierali. Każda z nas ma kompleksy dotyczące własnego wyglądu, często brakuje nam pewności siebie. To dochodzi do głosu gdy porównujemy się z innymi. Można nad sobą pracować, dokształcać się, zdobywać nowe umiejętności- to sprawi że będziemy pewniejsze swojej wiedzy, inteligencji. Poczujemy się śmielej w towarzystwie i zyskamy w oczach swoich i innych.
Jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny to pewne rzeczy możemy zmienić, inne nie. Jeśli natura obdarzyła nas niskim wzrostem, sytuację ratują obcasy. Za wysokie osoby, zaprzyjaźnią się z balerinkami. Szerokie masywne biodra, obfity biust zamaskuje odpowiedni strój. Panie szczupłe o chłopięcej sylwetce ubrane w sukienki będą wyglądać bardziej kobieco. Ubranie podkreśli nasz walory o ile postaramy się dobrać odpowiednie stroje. Warto o siebie dbać, fryzjer, kosmetyczka. Chodzi o to by wyglądać schludnie, ubierać się zgodnie ze swoimi upodobaniami i stylem.
Kiedyś ubierałam się bardzo sportowo, dżinsy, sweterek, na ramię wielka torba. Stonowane kolory, praktycznie brak makijażu. Z wiekiem zaczęłam nieco eksperymentować, ale wszystko w ramach tego co lubię. Czuję się pewna siebie, jak uważam że dobrze wyglądam. Odpowiednio ubrana do sytuacji czy okoliczności. W miarę upływu lat, coraz mniej przejmuję się tym co o mnie myślą inni Oczko  Wiem kim jestem, co sobą reprezentuję, świadoma swoich wad ale i zalet- mocnych punktów. To pozwala mi mieć dystans do wielu sytuacji, gdy ktoś mnie ocenia. Akceptuję siebie taką, jaka jestem. Chyba nie ma innej drogi by poczuć się atrakcyjną i pewną siebie.
Odpowiedz
#28

Dobre ciuchy fajna dziewczyna i auto to już super by było ale tego nie mam i nie będę mieć. Jestem pechowy
Odpowiedz
#29

Najlepszym sposobem na to aby raz na zawsze pozbyć się kompleksów jest zainwestowanie w swój rozwój, uczenie sięi robienie tego co sprawia radość. Każdy z nas jest wyjątkowy, należy tylko odnaleźć swoją drogę i mieć odwagę nią podążać.
Odpowiedz
#30

Najprostrzym sposbem jest przywalenie komuś.
Odpowiedz
#31

(08-09-2019, 17:52)Linari napisał(a):  Najprostrzym sposbem jest przywalenie komuś
Najszybszy i najprostrzy sposób to spojrzenie w oczy kogoś, komu błyszczą jak gwiazdy na Twój widok Uśmiech

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#32

Dużo zależy od otoczenia w jakim przebywamy. 
P.S. Ciekawe co by się stało, gdyby tutejsza administracja zamiast czepiać się "przecinków" zaczęła chwalić?  Bezradny
Odpowiedz
#33

Linari, nie oglądaj się na otoczenie, na innych... To Twoje życie i Ty je kreujesz. Świat wokól Ciebie odzwierciedla to, czym sama emanujesz.
Odpowiedz
#34

To jedna strona medalu. Druga to taka że sami sprawiamy że inna sosoba mo że czuć się atrakcyjnie i pewna siebie.
Odpowiedz
#35

Owszem, dlatego nie należy skapić dobrych słów i komplementów dla innych ludzi.
Odpowiedz
#36

Ach ,  jak pieknię i poetycko to napisałaś. Kwiatek
Odpowiedz
#37

Moim zdaniem żeby poczuć się pewnie i atrakcyjnie we własnej skórze najważniejsze jest "inwestowanie" w siebie i chodzi mi tutaj zarówno o zdobywanie nowej wiedzy, rozwijanie swoich pasji itp, jak i dbanie o nasz wygląd zewnętrzny.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości