Rozkład "Co cię czeka w przyszłości?" (na kilka lat)
#1

Witajcie. Przeglądając dziś internet trafiłem na bardzo ciekawy rozkład przepowiadający przyszłość na kilka lat.
http://forum.gazeta.pl/forum/w,46867,140...tacja.html
Można stosować to do konkretnych sfer życia jak uczucia, czy finanse lub zapytać ogólnie (wtedy karty pokażą najważniejsze wydarzenia)
Przykład mamy lato 2016 roku, wiec możemy również sprawdzić co dzieje się teraz.

2016:----------2-----3------4
2017:-----1----2-----3------4
2018:-----1----2-----3------4
2019:-----1----2-----3------4

1 - karta oznaczająca wiosnę (pokazuje wydarzenie mające miejsce na wiosnę w konkretnym roku)
2 - lato
3 - jesień
4 - zima

Z racji, ze karty mówią o odległej przyszłości, to trzeba mieć na uwadze, ze coś się może zmienić.
Jest to jeden z najciekawszych rozkładów jaki robiłem do tej pory. Nie ma szczegółów, ale widać czego można się po życiu spodziewać. Interpretując swoje karty miałem świetną "zabawę".  Rotfl  Gorąco polecam
Odpowiedz
#2

Muszą to być oczywiście karty tarota?
Odpowiedz
#3

Ja znalazłem ten rozkład dla kart tarota. Jednak nie widze problemu, aby rozkładać karty klasyczne. Tam również każda karta ma przyporządkowane znaczenie. Śmiało wróż z kart klasycznych Uśmiech
Odpowiedz
#4

O kurcze ciekawy rozklad :p!
Dziekuje za udostepnienie Oczko jak wroce do kart po przerwie to chetnie skorzystam Uśmiech.

Na­wet z naj­gor­sze­go koszma­ru na­dej­dzie przebudzenie.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości