Pełnia w Wodniku
#1

Czy dzisiejsza pełnia w Wodniku to dobry okres na rytuały przyciągające pieniądze?
Jeśli nie, to jakim rytuałom sprzyja Uśmiech
Odpowiedz
#2

I jeszcze jedno, czy to dobry czas na rytuału przyciągający ludzi, którzy pomogą mi zdjąć własne ograniczenia. Albo, aby samemu pozbyć sie wszystkiego co ogranicza moją osobowość
Odpowiedz
#3

Hej,

by przyciągnąć pieniądze, pracę, miłość, zdrowie należało wizualizować po nowiu.
Gdy Księżyc maleje, jest łatwiej zwalczyć nałogi, nadwagę, odciąć się od złego środowiska.

Pełnia Księżyca jest dziś o 11:28
Dziś zbieraj plony, nawożenie też jest bardzo korzystne.
Nie włócz się po nocy, najwięcej napadów i gwałtów podobno przypada w pełnię.

Pozdrawiam
;--)
Odpowiedz
#4

Ta pełnia to również idealny czas na rytuał zdejmowania maski i ogólniej na przyglądanie się temu jak wyrażam siebie wśród ludzi i na ile czuję się autentycznie w grupie. Przyjaciele mogą być bardzo pomocni w Twoich życiowych poszukiwaniach… ale dopóki nie poznasz samego siebie istnieje ryzyko, że będziesz zdradzać siebie z obawy, że stracisz swoje miejsce w grupie. Gdy już odnajdziesz siebie będziesz się czuć tak samo dobrze w grupie jak samemu. I wtedy pojawia się prawdziwy wybór. Przestaje Tobą rządzić lęk, który każe trzymać się blisko innych lub odcinać się od nich. Wiesz już kim jesteś niezależnie od tego co myślą o tobie inni. Sam dla siebie jesteś oparciem.
Cytat pochodzi z bloga: <!-- m --><a class="postlink" href="http://moonsetstory.blogspot.com/">http://moonsetstory.blogspot.com/</a><!-- m -->
Swoją drogą bardzo ciekawego Uśmiech
Odpowiedz
#5

Dziękuje bardzo wszystkim, ale mi chodziło o coś innego. Każda pełnia jest w innym znaku, więc każda sprzyja innym rytuałom. Wodnik to wolność. WIęc czy to dobry czas, aby dopomóc sobie zdjąć wszystkie blokady i ograniczenia?
Odpowiedz
#6

Osobiscie nie estem jakos wielka fanka laczenia astrologii z rytualami, wiec nie mam pojecia. Zdaje mi sie, ze rytualy dzialaja bardziej na bazie prawa przyciagania a wiec "naginania" rzeczywistosci poprzez proces myslowy/wiare/przekonanie ze sie uda, wiec jako takie to nie patrzylabym sie w jakim znaku, ale patrzec sie po prostu na tranzytow naprzyklad Jowisza do natalnego horoskopu. Oczywiscie pelnia jako okreslony uklad na niebie dziala calosciowo, ale jej oddzialywanie na horoskopy natalne czy na poszczegolne osoby jest zroznicowane..
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości