Program "Portret"
#23

Z tymi danymi trochę tu przesadziliście, ale taki programik powinien kosztować co najwyżej 15 zeta, prawie stówa to kradziejstwo. To informatyk w pól dnia klepnął, albo szybciej nawet, a teraz sprzedają setkom ludzi po stówce :o
Odpowiedz
#24

rudalila napisał(a):A co wy tak z tymi danymi i jakims wyciekiem.....jakiez to sa dane..? dzis prawie wszyscy zarejestrowani sa na FaceBooku i kazdy podaje imie i nazwisko, date urodzenia i wkleja zdjecia calej rodziny i wszystkich znajomych....to jakie dane mialyby wyciec od Rani..? Data urodzenia..?!!! tez mi dane..!
weź poprawkę-większość osób się opanowuje i nie daje 100000000000 fot swych ryjodzióbków albo zadów no i nie wszyscy podają imię i nazwisko[ja mam pseudo bo łatwiej mnie się wyszukuje-nie wszyscy znają me imię]
Odpowiedz
#25

To dobry sposob t.marsylski, ale wracajac do Rani to niepotrzebnie ja skrytykowaliscie, nie bylo chyba zadnego zagrozenia z jej sposobem wyliczania...tak mi sie zdaje...Ona sie strasznie zdenerwowala, chyba rzeczywiscie przestanie pisac...nie odebrala mojej PW. Ona jest taka fajna ...
Odpowiedz
#26

no,zayebista,obraziła się bo nie sprawdziła wszystkich możliwych niebezpieczeństw
Odpowiedz
#27

Troche ja nerw zlapal...niepotrzebnie....
Odpowiedz
#28

sprawdzimy co będzie pierwsze-wieczność czy 3 dni
Odpowiedz
#29

Tarofides ma rację i Rani też chciała dobrze ... domyślam się, że chodzi głównie o ułatwienie sobie pracy. Ja jednak jestem tego zdania, że skoro podjęłaś się pracy nad kartami tarota i oczekujesz z tego tytułu zapłaty to powinno się wykazać przede wszystkim wiedzą i umiejętnością samodzielnego opisu TPP i wykazaniem własnego wkładu w pracę, za którą oczekuje się zapłaty. Stawki za usługę są różne i mają swój przedział w zależności od poświęconego czasu, to jest moim zdaniem pójście na łatwiznę i obarczone w dużym stopniu błędem. Pracując samodzielnie nad TPP mamy pełny obraz osoby, z którą mamy do czynienia, w takich "gotowcach" łatwo jest o pomyłkę, z których mogą wyjść nieścisłości i może to nam zaszkodzić w przyszłej reputacji. Uważam, że wieloletnia praktyka, minimum jednego dzienne stawiania TPP, może pozwolić na czasami ułatwienie sobie pracy. Jaka praca, taka płaca... po co ci tarocista skoro możesz sobie odpowiedzieć na pytania online?? pełno jest takich "gotowców" np. na 3 karty.
Odpowiedz
#30

Chcę jeszcze dodać, o czym wcześniej nie wspomniałam ... wszelkiego rodzaju ogólnodostępne aplikacje, programy bazujące na interpretacji kart tarota, są również m.in. furtką dla osób, które mają w swoich intencjach szybki zarobek na "naiwnych" ludziach lub są niezrównoważeni emocjonalnie, przykładem tego może być "p." S. tu już nie ma miejsca wytłumaczenie, że odpowiadam sam za siebie i nie mogę być odpowiedzialna za kogoś innego, otóż jest odwrotnie, polecając na publicznym forum tego typu możliwości ułatwienia sobie pracy z kartami jest oficjalną wskazówką - te jak masz kłopoty z odczytem kart to se spróbuj tego lub tego ... dajesz podpowiedź komuś jak ułatwić sobie sposób umówmy się w jakimś stopniu oszustwa. Nie wiemy kto jest po drugiej stronie monitora i miejmy tego świadomość i bardziej świadomie postępujmy ... potem mamy efekty różnego rodzaju nad wyraz wybitnych "wróżbitów"
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości