Interpretacja dat urodzenia
#1

Chciałabym poprosić o interpretacje mojej daty urodzenia i jednej osoby ważnej dla mnie... 10.11.1990 i 11.01.1990 . Sama próbowałam zrozumieć te piramidy, ale to chyba trochę zbyt skomplikowane.  A mój znajomy zainteresował mnie tym tematem. Stwierdził, że liczby nie kłamią... Z góry dziękuje.
Odpowiedz
#2

Zachecam do samodzielnego rozpisania piramidek...
Masz w tym dziale sporo podpowiedzi jak to się robi...
Nie czekaj na gotowca...warto nauczyć się czegoś nowego, co Cię interesuje...
Szybciej dostaniesz pomoc w interpretacji, jeśli sama wykonasz piramidki...

[Obrazek: 750174360.gif]
Odpowiedz
#3

To będzie musiało chwile poczekać, ponieważ dużo pracuje. A mam takie pytanie. Ta nasza liczbe z numerologii na prawde oblicza sie tylko przez dodanie liczb z daty urodzenia? To nie jest bardziej skomplikowane?
Odpowiedz
#4

Rzeczywiście warto rozpisać

Mogę dodać, że oboje jesteście 4 numeorlogicznymi i takie 4 + 4 to jest dobry układ. To dwoje ludzi skupionych na pracy - czasami aż nadto, ale zgodnych, podobnych do siebie. Możecie mieć wrażenie, że jesteście bardzo podobni, stali, bo związek takich osób jest stabilny, jeden na życie, pdoobnie jak praca, tu nie chce się szukac więcej wrażeń. Jeśli oboje pójdziecie w te stronę to będzie udany związek na lata, numeorlogia ładnie pokazuje to Uśmiech Oby za bardzo nie skupiać się na pracy, pamiętać o sobie. 

Macie skłonności do bycia upartymi jedno i drugie, tutaj trzeba odpuścić, bo mogą być ciche dni, kiedy ani jedno ani drugie nie będzie chciał wyciągnąć pierwsze ręki do zgody. 

W kartach 8 to Siła albo Sprawiedliwość, zależy od talii. Tu fajerwerków nie ma, stabilność, rutyna życia, ale Wam to pasuje. U mnie 8 to Sprawiedliwość i tak czytam waszą relację, że jest poukładane, rodzina, schemat, życie, uczciwość, kierowanie się rozumem, tu lepiej nie zmieniać nic, nie wtrącać się, jest dobrze.

A co do tego co napisała Krystyna to warto - też polecam, choć sama wiem jak to wciąga i ile czasu zabiera, ale warto Oczko Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości