Wątek zamknięty

Oczyszczenie po zlej wrozbie.
#1

Witam,
Chcialabym zamiescic pare sposobow (wlasnych , sprawdzownych przezemnie) na to jak oczyszcic sie po zlej wrozbie,
Otoz wiem ze Karty mowia o dobrych i zlych rzeczach , niekiedy zdarza sie tak ze osoba ktora nam wrozy jest tak negatywna nastawiona ze wrozba rowniez wychodzi zle , niekiedy rowniez zdarza sie ze klient jest bardzo slaby emocjonalnie i potrzebuje oczyszczenia , osobiscie uwazam ze kazda wrozka powinna nam mowic o dobrych i o zlych rzeczach , czasami jednak sie zdarza ze mamy doczynienia z osoba ktora jest bardzo negatywana , lub sama wrozba jest cala negatywana , wiec zapraszam do sposobow jak oczyscic sie po zlej wroznie:
1.Medytacja !
Jak wiele z was wie medytacja jest uzywana do roznych rzeczy najczesciej jednak jest po to aby sie odprezyc i odgonic negatywne mysli , podczas medytacji mozemy wyobrazic sobie swietlista kule ktora nas otacza to pomoze nam odgonic negatywane mysli polecam rowniez wlaczyc relaksujaca muzyke Uśmiech.

2. Prawo Przyciagania!
Pozytywne myslenie jest bardzo wazne poniewaz poprzez pozytywne mysli mozemy przyciagnac bardzo pozytywne rzeczy! Jesli z wiara w cos wierzymy bądźmy pewni ze to wlasnie do nas przyjdzie !

3. Tarot to nie wyrocznia!
Wiele osob uwaza ze jesli wrozka im wywrozyla ze tak bedzie to nie mozna juz tego zmienic , otoz mozna poprzez pozytywne myslenie i podejmowanie wlasnych decyzji , karty czesto pokazuja co moze sie stac jesli bedziemy robic to co robimy w danej chwili , Jesli natomiast zmienimy decyzje skutek tez bedzie inny.

4.Kapiel w soli morskiej!
Taka kapiel pomoze nam oczyscic aure jak i samego siebie , odpedzi zle mysli i inne uczucia.

Oczywiscie poprzez swoj post nie chcialam urazic zadnej osoby tutaj wrozacej , chcialabym tylko pomoc tym ktozy spodkali sie ze zla wrozba , Sama wrozka moze stosowac te metody po wrozbie z negatywnym klientem Uśmiech

Jesli ktos chcialbym dodac wlasne sposoby prosze smialo pisac Uśmiech!

Na­wet z naj­gor­sze­go koszma­ru na­dej­dzie przebudzenie.
#2

Kasiu... oczywiście można się odprężać i relaksować w każdej sytuacji kiedy jesteśmy zestresowani np. poprzez medytację, pozytywne myślenie czy kąpiel w wannie... ale dlaczego od razu nazywać to "oczyszczaniem" i stosować w przypadku gdy nie jesteśmy zadowoleni z otrzymanej wróżby lub z wróżki która ją wykonała? Wróżka to przecież nie czarownica, nie rzuca uroków czy klątw na klientów po których trzeba by było stosować oczyszczanie. Czy rzeczywiście miałaś takie doświadczenia z wróżkami?

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
#3

Mam pytanie - skąd czerpiesz informacje, że osoba wróżąca jest do Ciebie źle nastawiona oraz przekonanie, że wróżba wychodzi źle...przyznam, że nie rozumiem Twojego postu. I czy faktycznie czujesz się odpowiedzialna za porady, których udzielasz?
#4

Rozumiem, że ten "klient" to tylko słaby emocjonalnie, a osoba negatywnie nastawiona to "wróżka"...
Z własnych sprawdzonych i to przemiennie doświadczeń wiesz, że tak jest ... a nie pomyślałaś, że to my "wróżki" potrzebujemy tego tzw. oczyszczenia, ponieważ najczęściej spotykamy się z negatywnie nastawionymi osobami do naszej pasji i umiejętności ...
Ja jakbym raz lub dwa razy została, w sumie nie wiem jak to nazwać, "negatywnie" obsłużona, to myślę, że w takiej sytuacji, tylko i wyłącznie twój podany 3 sposób byłby najlepszym wyjściem ... po co w ogóle chodzić do wróżek, które są negatywnie nastawione, a z tego co piszesz, to chyba jest ich wiele, skoro masz takich aż parę sprawdzonych sposobów ... A może tu nie chodzi o negatywnie nastawioną wróżkę, tylko czy osoba pytająca się kart potrafi zrozumieć, że wróżba nie zawsze bywa pomyślna ?!? w takim razie też zalecam twój 3 punkt Kotek
#5

Jak juz wczesniej napisalam aby nikt sobie nie bral tego do siebie Uśmiech! Nie spodkalam sie ze zla wrozka bo do takiej niechodze ! Wgl nie chodze do zadnej Uśmiech ! Natomiast sposoby oczyszcznia po wrozbie sa czasami potrzebne poniewaz jak wiecie wrozba nie zawsze jest super tip top osoby bardzo emocjonalne powinny stosowac powyzsze metody aby sie oczyscic .Jak juz wszczesniej napisalam czasami sa I wrozki ktore sa bardzo zle nastawione do klienta paru moich znajomych kiedys takie spodkalo , Jak wczesniej napisalam jest I duzo wrozek ktore sa naprawde dobre I to czy powie zle czy dobre rzeczy to I tak wrozba jest super ! Niekiedy sa I niedoswiadczone wrozki ktore czasami nie wiedza co mowia. Jesli ktos jest nastawiony zle to sie czuje Uśmiech aura ! Ale ja napisalam ze wrozki rowniez powinny sie oczyszczac I same powinny stosowac te metody !? Przeciez w moim poscie instnieje.slowo jak slaby emocjonalnie klient !? Wszystkie napisalyscie jakby mowa byla o was , napisalam.na dole ze nie chce nikogo urazic natomiast wszystkie wzielyscie sobie bardzo emocjonalnie , czlowiek chce cos dobrego zrobic a spotykam sie z ocenianiem I krytyka chodz nic zlego nie zrobiam , jesli tak dalej pujdzie to moja aktywnosc na koncie nie ma sensu a ja DLA wlasnego dobra zamkne konto.

Na­wet z naj­gor­sze­go koszma­ru na­dej­dzie przebudzenie.
#6

Dobrze, przepraszam, źle ciebie zrozumiałam, nie chciałam ciebie urazić. Napisałam tylko moje zdanie. Pozdrawiam Kotek
#7

Kasia12 nikt tutaj Cię nie potępia Uśmiech Wydaje mi się jednak, że mylisz pojęcia. Pytający przychodzi do wróżki, zadaje pytanie i musi być przygotowany na odpowiedź. Ona może być po jego myśli albo nie. Jeśli nie jest gotowy usłyszeć każdej z opcji, nie zadaje pytania. Wróżka liczy, że osoba która będzie pytać jest stabilna emocjonalnie i gotowa usłyszeć to co ma jej do przekazania. Osoba wróżąca musi wykazać się często ogromną cierpliwością, spokojem, wyczuciem ponieważ różne osoby do niej przychodzą. Jeśli ktoś boi się wróżki, nie ufa kartom, to nie zadaje pytań. Nie ma wróżek złych, z gruntu nastawionych wrogo do osób pytających. Czasami komuś nie odpowiada dana wróżka, albo uważa że jej przepowiednie się nie sprawdzają, albo nie potrafi w zrozumiały sposób przekazać przesłania kart. Wtedy idzie do innej wróżącej. Nigdy nie słyszałam by osoba pytająca musiała oczyszczać się po wróżbie. Według mnie jest odwrotnie, to wróżka często musi oczyszczać siebie i karty.
Myślę, że przede wszystkim oczyszcza się wróżka, a pytający nie powinien odczuwać takiej potrzeby. Gdy po wróżbie poczuje się przytłoczony, poddenerwowany albo nieswój to może się oczyścić sposobami jakie podałaś.Jeśli potrzebuje pomedytować, wykąpać się w soli morskiej, wyobrazić sobie sukces przedsięwzięcia to może to zrobić. W niczym to nie zaszkodzi. Na przyszłość zanim uda się do wróżki czy zechce zapytać o coś karty, powinien przemyśleć czy na pewno ma taka potrzebę. Nie każdy jest gotowy usłyszeć odpowiedź, więc nie powinien pytać Uśmiech
#8

Zagadzam sie z toba jest pelno osob ktore nie sa w stanie uslyszec odpowiedzi ale tak czy tak ida do wrozki Oczko I to jest chore , przez moj post nie chcialam Nikogo urazic bo jak wiecie sama stawiam karty natomiast od wielu osob slyszalam tez nie zbyt fajne wrozki ktore sa bardzo negatywnie nastawione a przez to cala wrozba tez nie jest zby udana wiec dlatego napisalam ten post ! Uwazam ze kazda wrozka powinma oczyszczac sie po wrozbie ponowaz pracuje z energia . Ale jak wszczesniej napisalam sa tez wozki ktore sa zdenerwane lub negatywne I czesto pracujac z taka wrozka jaka opisalam klient jesli potrzebuje powinnien sie oczyscic.

Na­wet z naj­gor­sze­go koszma­ru na­dej­dzie przebudzenie.
#9

Kilka ostatnich postów dotyczących ogólnie tematu oczyszczania przeniosłam do wątku "Oczyszczanie".
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://dobrytarot.pl/viewtopic.php?f=17&t=1464">viewtopic.php?f=17&t=1464</a><!-- l -->
Na przyszłość bardzo proszę o wypowiadanie się we właściwych wątkach.

Natomiast temat "Oczyszczenie po złej wróżbie" został już myślę wyczerpany, w związku z czym go zamykam.
Moderator Jednorożec LeCaro.

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Wątek zamknięty




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości