Rozkład "Zagubione przedmioty Trójkąta Bermudzkiego" (gdy coś zgubiliśmy)
#1

Rozkład przydatny , gdy zgubimy coś z książki Sashy Graham "365 rozkładów Tarota"

------1------ ------4------ ------7------
---2----3---- ---5----6--- ---8----9----

1. Gdzie ostatnio byłem?
2. Jaki jest najbardziej oczywiste miejsce, w którym mógłbym znaleźć zagubiony przedmiot?
3. Gdzie po raz ostatni go widziałem?
4. Kiedy po raz ostatni go używałem?
5. Czy mam się skontaktować z osobami, które mogłyby go mieć?
6. Czy jest ktoś kto mógłby mi pomóc w szukaniu?
7. Czy ta rzecz została skradziona?
8. Czy za jakiś określony czas ta rzecz odnajdzie się sama?
9. Gdzie ona konkretnie jest?
Odpowiedz
#2

Bardzo przydatny rozkład, zamierzałam kupić książkę Sashy Graham, w morzu innych wydatków zeszło to na drugi plan.
Na pewno nie raz go wykorzystam, ciekawie się przedstawia. Pytania są świetnie skonstruowane. Będzie bardzo pomocny, dziękuję za wstawienie tego opisu Buziak
Odpowiedz
#3

Nie ma za coOczko Od czasu do czasu wstawię jakiś rozkład z tej książkiOczko
Odpowiedz
#4

Bardzo przydatny rozkład dla zapominalskich! Książkę Sashy Graham posiadam i muszę przyznać, że każdy rozkład jest w niej ciekawy i warto poświęcić tej książce dłuższą chwilę.
Odpowiedz
#5

Dziękuję LunarChimero.Oczko
Odpowiedz
#6

Też wrzucałam tu jeden czy dwa rozkładziki z tej książki i bardzo ją polecałam, bo jest naprawdę dobra. Uśmiech
Chociaż muszę przyznać że tytuł tego akurat rozkładu jest nieco niepokojący... "Rozkład na zgubę"... na czyją zgubę? Boi się

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#7

Tak Jednorożcu, tytuły rozkładów czasami nie są dokłądnie trafione ale ten akurat jakoś da się rozszyfrować . A co powiesz na tytuł rozkładu z tej ksiązki " Odświeżanie garderoby Coco Chanell". Taki tytuł to dopiero jazda bez trzymankiOczko
Odpowiedz
#8

Haha zgodzę. Na pierwszy rzut oka ciężko coś z tego odczytać. Tak samo jest z rozkładami nawiązującymi do bajek. "Rozkład królewny śnieżki", "Rozkład małej syrenki", "Rozkład Piotrusia Pana"
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości