Układanie Run - pytanie
#1

Od razu zaznaczę, nie posiadam Run, ale mam jedno pytanie z nimi związane.

Mówi się, że dobrze ułożone pomagają w zdrowiu, dodaniu sił i energii.
Co jeśli np. trzymamy je w pudełeczku czy woreczku jakimś i pierwszą kartą jest np. Runa dodająca sił, która np. niekorzystnie działa dla osób, które mają problemy zdrowotne związane ze stresem - i czy będą odczuwalne jakieś skutki tego, że osoba mająca problem ze stresem nie powinna używać tej Runy, a ona będzie jako pierwsza w talii ? Jeeejku mam nadzieję, że ktoś to zrozumie, piszę nieco chaotycznie... Buźki Może tak... Czy oddziaływanie Run działa wtedy kiedy są ułożone obok siebie?
Odpowiedz
#2

Nie wiem czy dobrze zrozumialam jesli nie to popraw mnie Uśmiech .
Runy sa bardzo pomocne w zdrowiu , milosci , pieniedzy Uśmiech jednak czasami sie zdarza ze Dana runa tez ma negatywne znaczenie ale wtedy powinno sie uwazac jesli chce sie tworzyc skrypt runniczy .
Ludzie uzywaja run do medytacji aby pomogla przyciagnac tego czego potrzebuja , jesli chodzi o ukladanie run to w samym pytaniu intuicyjnie bedziesz wiedziala co Dana runa mowi , pozycje run czyli uklad tez ci da czytelna odpowiedz , z runami jest troche podobnie jest z tarotem zalezy jaka pozycja I co Dana karta mowi , jednak jest to troche bardziej skomplikowane poniewaz Runy posiadaja alfabet runiczny , jednak troche czasu I bedzie coraz lepiej Oczko

Na­wet z naj­gor­sze­go koszma­ru na­dej­dzie przebudzenie.
Odpowiedz
#3

Kasiu...runy nie posiadają alfabetu...to jest alfabet...
proponuję troszkę poczytać na temat historii i mitologii runicznej... Oczko

Lorii w sumie nie wiem o co Ci chodzi...faktycznie jakoś chaotycznie piszesz...
czy o układanie talii runicznej, czy wykonanie skryptu...{piszesz o pierwszej runie }
Jeśli chodzi o samo układanie , czy nie układanie talii...to ma takie samo znaczenie jak układanie, czy nie układanie kart tarota, czy innych kart

Dopiero stosowanie run w skryptach, czy talizmanach , czyli w odpowiedniej intencji/celu , może mieć znaczenie
Każda z Run ma przypisane swoje znaczenie, niektórzy runiści przypisują im również zdrowotne znaczenie....
i faktycznie trzeba znać dobrze ten aspekt run, aby bez szkody dla siebie i innych zastosować odpowiednią runę w celach zdrowotnych...
Nieraz z przerażeniem oglądałam programy , które prowadziła np. P.Wdowczyk...proponując runę czy skrypt do zastosowania w celach zdrowotnych...bez znajomości danej osoby, jej predyspozycji zdrowotnych...

Lorii, jeśli nie jasno to napisałam...pytaj...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#4

Kasiu dziękuję, miło że tutaj się wypowiedziałaś Uśmiech Pozdrawiam cieplutko Uśmiech

Krysiu bardzo dziękuję, dokładnie chodziło mi układanie kart w talii, ale jeśli to polega tak przy tarocie czy innych kartach, to świetnie! Dziękuję za dokładne wyjaśnienie i cierpliwość, pozdrawiam cieplutko Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości