Piramida życia - proszę o pomoc;)
#1

Nie wiem czy dobrze obliczyłem, ale postanowiłem spróbować (chyba nikt mnie nie pogoni za toUśmiech, bazując na tym co wyczytałemUśmiech

Moja data urodzenia: 31.12.1987

Droga życia wyszła mi ........... 5
Rok numerologiczny .............5/41
Rok osobisty......................7/16

Co do piramidy wyszła mi z obliczeń taka:

.......................................................... 1/10

.......................................................... 9/18
................................................ 7 .....................11

...................................... 3 ..................4 ................... 7/25

.................................................1......................3

............................................................ 2


Mamy 3 cykle o wartościach 3-4-7 (formujący, twórczy, żniwny)

Mamy 4 punkty zwrotne:

1p. zwrotny: 7 trwa do 31 roku u mnie
2p. zwrotny 11 trwa do 40 roku
3p. zwrotny 9 trwa do 49 roku
4p. zwrotny 1 od 49 roku


Mamy 3 wyzwania:

1 wyz. 1 - do 40 roku życia
2 wyz 3 - od 40 roku życia
3 wyz 2 - wyzwanie główne? trwa całe życie


Jakby ktoś miał chwilę czasu i chęci, chętnie się dowiem czy całkiem sknociłem, czy trochę dobrze - naprawdę marny ze mnie matematykJęzykUśmiech Co do interpretacji - jakby ktoś chciał - oczywiście byłbym wdzięczny. Sam też na pewno poczytam, co oznaczają dane liczby (fachowo nazywa się to wibracjami?), ale wiadomo jak ktoś ma wprawę i więcej rozumie, to zawsze inaczejUśmiech) NO i muszę wiedzieć, czego szukać, bo jak swoje wydumałem źle, to ciężko szukać nie wiedząć nic na pewniakaJęzyk

"Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami."  Uśmiech
Odpowiedz
#2

Przejrzałem na szybko, ale generalnie wygląda ok. Mała uwaga - masz 5 z drogi życia, czyli wkroczyłeś od 1 września w 6 rok numerologiczny a nie 5. Przy okazji tu nie podajemy już dalszych liczb czy to jest 33, 42 czy inny. Rok osobisty - obecnie 6, od 31.12 wchodzisz w 7.
2p. zwrotny to nie 11 tylko 2/11. Zawsze dążymy do liczb w przedziale 1-9.
No i przy wyzwaniach ktoś musi to jeszcze sprawdzić. Bo ja nie wiem już jak sie w koncu liczy 2 wyzwanie.


Wyliczone w internecie wychodzi tak:

Wybrana data :31-12-1987
Numerologiczna: 32/5/ - 5

I cykl = 3 - formujący
II cykl = 4 - produktywny
III cykl = 7 - żniwny

I punkt zwrotny(spełnienie) = 7
II punkt zwrotny(spełnienie) = 2
III punkt zwrotny(spełnienie) = 9
IV punkt zwrotny(spełnienie) = 1

I wyzwanie (czarny szczyt) = 1
II wyzwanie (czarny szczyt) = 3
wyzwanie główne (czarny szczyt) = 2


Co do interpretacji, to musisz najpierw sam się odrobinę wysilić Oczko
Odpowiedz
#3

Ja, obserwując wpływy numerologiczne, kierowałabym jednak uwagę na przyglądanie się podwibracjom, nie tylko przy analizie dnia, miesiąca, roku, ale przy analizie Punktów Zwrotnych również. Zwłaszcza, jeśli wychodzą liczby mistrzowskie (11, 22, 33 itd.). W przypadku punktu zwrotnego 11 doświadczamy innych wpływów numerologicznych niż w przypadku prostej 2-ki.

Inaczej jest z liczeniem wyzwań, czyli lekcji – tam koncentrujemy się wyłącznie na uproszczonych wibracjach (1-9). Ma to uzasadnienie praktyczne - inaczej pojawiają się rozbieżności w liczeniu tych wyzwań.

Podsumowując – 2 punkt zwrotny zdecydowanie interpretowałabym jako wpływ 11-ki, nie 2-ki. Co więcej, przy wszystkich pozostałych punktach zwrotnych pryzmat stanowiłyby dla mnie pojawiające się w liczeniu podwibracje.

Co do wyzwań – przyjmuje się, że jest ich cztery, nie trzy, chociaż wyzwanie trzecie jest wyzwaniem głównym. Policzone są dobrze, wyzwanie czwarte to różnica roku i miesiąca (III a I cykl) – czyli wibracja 4.

Co do roku osobistego, jako że jest to ostatni dzień roku, jego działanie w zasadzie w całości przesunięte jest na cały roku następujący. Sytuacja nieźle mieszająca w liczącej to głowie Oczko Rzadko przyglądam się wpływom lat osobistych, stąd rzadko je liczę, ale za pierwszym razem wyłożyłam się podobnie jak Tomatello Uśmiech Luks, niezła spostrzegawczość Ok
Odpowiedz
#4

Dziękuje ślicznie za pomoc, poprawki i radyUśmiech)) spróbuje więc trochę poznać, co z tego można wysnuć...Uśmiech) jeszcze raz dziękujeUśmiech

"Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami."  Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości