Widzenie siebie w snach...
#1

Czasami mam tak, że w śnie np. gdzieś idę, a potem widzę siebie (ale to nie jestem ja, ja tylko obserwuję z boku siebie - nie panuje nad tym co robię, bo to tak jakbym widziała drugą osobę)

Zdarza wam się takie coś? Ale czemu takie coś się śni.. obym nie miała rozdwojenia jaźni Kotek chociaż z wyglądu taka sama...
Odpowiedz
#2

Często mam takie sny. Praktycznie zawsze gdy śnię o sobie to widzę siebie z boku,jak film. Nie wiem o czym to może świadczyć...
Odpowiedz
#3

A właśnie gdzieś wyczytałam, że to sen jakby pokazuje że dana osoba nie do końca pokazuje dwie twarze, o nich wie, ale nie zawsze je ujawnia, trzyma to jaka jest naprawdę dla siebie Uśmiech
Odpowiedz
#4

Też mi się zdarza coś takiego. Kiedyś gdzieś wyczytałam, że podobno mózg człowieka nie jest w stanie wyśnić sobie siebie "w lustrze"... Czyli, że podobno kiedy śnimy, to nigdy nie zobaczymy naszego lustrzanego odbicia (w sensie tego, jak na prawdę wyglądamy w rzeczywistości, a nie tak, jak podyktuje nam wyobraźnia). Ja ostatnio miałam sen, w którym przeglądam się właśnie w lustrze i widzę tam... wąsatego pana Uśmiech Ale w moim mniemaniu byłam to ja.
Myślę, że Twoje sny nie są niepokojące, może masz po prostu... Dobrze rozbudowaną narrację snów w swojej głowie Rotfl
Odpowiedz
#5

Jestem ciekawa jak wyglądałabym w lustrze we śnie, pewnie bym się nie poznała Rotfl Ale to ciekawa sprawa, z tym panem Rotfl Haha, ja nigdy nie widziałam w śnie lustra.. nie przyszłoby mi do głowy zobaczyć jak wyglądam, byłoby ciekawie Uśmiech Narracja snów? Jak to brzmi profesjonalnie, w takim razie obie mamy Rotfl dzięki Uśmiech
Odpowiedz
#6

Myślę, że to chyba normalne zjawisko w snach. Też tak mam lub często twarz jest po prostu niewyraźna.
Odpowiedz
#7

A może to OOBE, czyli wyjścia duszy z ciała?
Odpowiedz
#8

Raczej nie mam takich umiejętności, raczej nie.. bo chyba się coś czuje jak się wychodzi z ciała, tak?
Wydaje mi się, że to raczej taki normalny sen Buźki
Odpowiedz
#9

Mi się czasem, ale baaardzo rzadko zdarza widzieć w siebie we śnie, tzn patrzę na siebie w lustrze tyle, że wiadomo jest to trochę zmieniony obraz....
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości