Imię w numerologii
#1

Mam do was pytanie.
Chciałam obliczyć swoją wibracje imienia i nazwiska. Wnętrze, zewnętrzny aspekt osobowości i cele życiowe indywidualność itd.. potrafię to obliczyć ale z jedną rzeczą mam problem.Mianowicie:
Mam na imię Basia. Nikt do mnie inaczej nigdy nie mówił tzn lubię swoje imię i np nie proszę by do mnie mówiono np Majka czy innym imieniem. W numerologii wpisać jednak muszę Barbara i nazwisko. Co jeśli ja tego nie czuje. Nie lubię gdy się mówi do mnie Barbara i nawet gdy zaczęłam obliczać swoją numerologie imienia wpisałam Basia i Nazwisko. Chciałabym zapytać co wtedy jak to wyczuć a może mam wpisywać tak jak jest w dokumencie.
Aha i jeszcze jedno pytanie czy należy wpisywać imię z bierzmowania też bo kiedyś tak słyszałam. Ja jednak w ogóle takiej potrzeby nie czuje.
A co z ludźmi  takimi jak np mój kolega który ma na imię Jan ale nigdy nie lubił swojego imienia i wszyscy mówili na niego Filip. Zaczęli rodzice potem znajomi aż do dziś jego żona. Imienia formalnie nie zmienił ale jak takiej osobie zrobić numerologie imienia. Czy jest to ważne czy może właśnie wcale. Prosze was o odpowiedź.

"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górę, jeżeli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt"
Odpowiedz
#2

Moim zdaniem powinnas isc za tym co czujesz jesli uwazasz ze powinnas wpisac Basia to tak wlasnie zrob ! Moim zdaniem kiedy wpiszesz to jak uwazasz wtedy wszystko bedzie dokladniejsze Uśmiech Powodzenia Uśmiech!

Na­wet z naj­gor­sze­go koszma­ru na­dej­dzie przebudzenie.
Odpowiedz
#3

Kasiu dziękuje za odpowiedź! Właściwie tak czuje ale nie wiedziałam jak postąpić z tym imieniem.

"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górę, jeżeli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt"
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości