Interpretacja ukladu run-pomocy!:)
#1

Zaczynam swoja przygode z runami dlatego bardzo prosze o pomoc w interpretacji, to moje poczatki wiec nie jestem w tym temacie biegłaUśmiech
Wszystkie runy z gory założyłam w pozycji prostej, nie uznawalam odwracania bo jeszcze nie potrafie

Wylosowałam trzy runy na przyszłość relacji mojej przyjaciółki z mezczyzna do którego sobie wzdycha i chciałaby aby relacja sie rozwinęła i nie zatrzymala sie na stopie kolezenskiej: 
wylosowałam   WUNJO RAIDHO FEHU

natomiast na to co on zrobi wobec niej w najblizszym czasie wylosowałam jedną choc nie wiem czy ta jedna wystarczy ale tak czułam wtedy:
PERTHO

moja interpretacja : mysle ze czeka ich jakas wspólna podroz, bądz pokazana jest ich podroz na wspoilne spotkanie na ktorym bedzie bardzo mile i bedzie to dla nich bardzo radosna sytuacja
a on wobec niej chyba zlozy jej jakas propozycję wlasnie, zaproponuje albo wspolny wyjazd albo wlasnie spotkanie łącząc te wszystkie runy ze sobą...
jak uwazacie???Uśmiech Kwiatek  Kwiatek jesli przekrecilam nazwy run to przepraszam!Uśmiech
Odpowiedz
#2

Nie zwyklam uzywac run do prognozy przyszlosci, jakos mi bardziej odpowiadaja jako narzedzie doradcze, niemniej wnioskujac z tego co napisalas, ja w tych runach nie widze narazie aby ta relacja dazyla do czegos wiecej niz kolezenstwo. Obie strony napewno z niej odnosza korzysc, i tak pozostanie, niemniej nie ma tutaj typowych run mowiacych o chemii, czy partnerstwie, ale raczej wlasnie o przyjazni i wspolnych zainteresowaniach.

Czy jest to znajomosc nawiazana w warunkach typu praca, studia, wspolne zainteresowania?
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości