Księżyc w 9 domu w lwie
#1

Co dokladniej moze on oznaczac? poza podrozami zagranicznycmi bo u mnie ich nie ma, zainteresowanie filozofią jest, a co moze oznaczac o moim poprzednim wcieleniu ksiezyc w domu 9 w lwie
Odpowiedz
#2

Gusia, dom 9ty faktycznie odpowiada za miedzy innymi podroze zagraniczne ale nie tylko. TO dom szerokich horyzontow, tak ogolnie, odpowiadajacy znakowi strzelca. To wyzsza edukacja, filozofia, czy religia tez w jakims stopniu, choc bardziej od strony teologicznej niz kwestii wiary czy nadziei. Ksiezyc jakkolwiek to nie jest ten punkt horoskopu ktory odpowiada bezposrednio za dzialania, choc oczywiscie jako motyw podswiadomy, w jakims stopniu tak. Mysle, wiec ze idziesz w niewlasciwa strone w swojej interpretacji. Dodatkowo, do jego interpretacji pelnej, nalezaloby sie spojzec na polozenie Slonca, jako Swiatla rzadzacego domem IX w Twoim przypadku, i czy Tworza one miedzy soba jakis uklad. Jesli np. jest to kwadratura, to tez dzialanie Ksiezyca w tym domu moze zostac w jakis sposob przycmione. Inne aspekty tez moga to wywolac Uśmiech))

Pamietaj, ze ksiezyc to nasze emocje, a takze nasza podswiadomosc, wiec sproboj jego dzialanie polaczyc z domem "szerokich horyzontow" jesli chodzi o tego jak w to "wmieszac" lwa, to jest to zwyczajnie sposob w jaki energia ksiezyca sie wyraza, dom bedzie obszarem Twojego zycia.

W horoskopie niewiele rzeczy mozna z cala pewnoscia prognozowac, typu, ze ta osoba napewno bedzie duzo podrozwac zagranica, bo to zalezy od Ciebie jako od czlowieka. Co natomiast mozna wyczytac to Twoje "ciagoty" a wiec motywacje ku tym podrozom.

Zachecam do przyjzenia, i przemyslenia tego, a moze nie patrzenia sie na "gotowce" bo potem wlasnie takie pytania jak wyzej sie pojawiaja Uśmiech))

Powodzenia!
Odpowiedz
#3

Mam Słonce w strzelcu w 1 domu, slonce i ksiezyc tworza kwadrature. ascendent w skorpionie. dlaczego slonce rzadzi moim 9 domem? ten dom zaczyna sie u mnie w raku kawałek ,a ksiezyc jest pod koniec domu znak lwa jest zamkniety w tym domu.
Odpowiedz
#4

Zalozylam, ze skoro Ksiezyc jest we Lwie to tamtez zaczyna sie 9ty dom, nie podalas tej informacji w pierwszym watku, jasnowidzem nie jestem Oczko

Wobec tego 9tym domem rzadzi u Ciebie. Masz obraz swojego kosmogramu, zapraszam do interpretacji Oczko
Odpowiedz
#5

Ksiezyc w 9 domu czesto maja osoby poczete lub urodzone za granicaUśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości