Warsztat 146 - Co wtorek
#1

Witajcie w Nowym Roku,
czas na kolejny warsztat.

Od 5 lat co wtorek bywam w pewnym miejscu.

1. Jak wygląda to miejsce?
2. Co tam robię?

Rozwiązanie podam w niedzielę.
Powodzenia :--)
Odpowiedz
#2

Jak wygląda: 2 monet, 6 kielichów, 3 kielichów:
Jest to miejsce, które kojarzy ci się z czymś bardzo miłym, może z dzieciństwem. JEst to miejsce, w którym możesz spotkać miłe osoby i spędzić sympatycznie czas w towarzystwie, może też pobawić się i poimprezować. Mogą to być zajęcia taneczne, albo jakieś związane z równowagą. Tutaj jesteś w grupie, tworzycie zgrany zespół.

Co tam robię: 2 kielichów, 7 mieczy, VII Rydwan:
dzielisz się z innymi swoimi radościami, wchodzisz w pary, bawisz się i realizujesz swoje marzenia.
Odpowiedz
#3

Witaj MAG, fajnie, że otworzyłaś nowy warsztat! Hura

1. 10 mieczy, rycerz denarów
O matko czyżby to cmentarz... To ciche, surowe miejsce, opustoszałe. Może być w kształcie leja, usytuowane w jakimś rowie, dole, kotlinie, dolinie. Może być problem z zasięgiem telefonu. Dużo tam lub wokół tego zieleni. Prawdopodobnie trzeba tam czymś dojechać, ciężko jest się dostać pieszo lub po prostu jest problem z dostępem, może trzeba być umówionym lub mieć bilet wstępu. To miejsce może być związane z konkretną osobą. Widzę tam też ostre przedmioty jak w gabinecie akupunktury. Alternatywnie widzę też książki, a więc to może być biblioteka.

2. 3 denarów, 9 kielichów
Pracujesz tam. Niekoniecznie zawodowo. Po prostu wykonujesz fizycznie jakieś czynności, prawdopodobnie nie sama - współpracujesz z kimś, albo nawet kilkoma ktosiami. Z rodziną lub przyjaciółmi.


Buziaki Buźki
Odpowiedz
#4

Witaj Mag Uśmiech

1. Krolowa kielichow, Glupiec
Miejsce wyglada mi na dosc przytulne, gdzie dobrze sie czujesz. Wewnatrz moze byc sporo zieleni *kwiaty, rosliny. W tym miejscu moze przewazac kolor zielony.

2. Ksiezyc, paz kielichow
Wydaje mi sie, ze chodzi o jakis spotkania, gdzie spedzasz czas na rozmowach, dyskusjach. Zazwyczaj panuje tam mila atmosfera, niekiedy dosc emocjaonalna.
Uśmiech
Odpowiedz
#5

Jak wygląda to miejsce?
XV Diabeł + Rycerz Kielichów
uwodzidzielsko, kusząco, ciepłe kolory sprzyjające zanurzeniu się w otaczającą atmosferę, może na ścianach są obrazy nawiązujące do energii miłości i/lub seksualnej; mogą być metalowe elementy, wizerunki zwierząt; jakieś sprzęty do ćwiczeń, muzykowania; hasła i/lub rzeczy nawołujące do wniknięcia w głąb siebie i przemiany, zmiany

Co Mag tam robi?
10 Mieczy + 8 Monet
Poszerzasz horyzonty myślowe, wiedzę, rozwijasz swój intelekt i szlifujesz dotychczas zdobyte umiejętności; dużo praktykujesz ale też dużo słuchasz/czytasz, masz przekazywaną wiedzę.

Jeżeli to nie sekta, to może zajęcia z jogi, tai-chi, qigong albo pracownia artystyczna albo kółko dyskusyjne i/lub warsztaty pisarskie Uśmiech
Odpowiedz
#6

invisible79, dziękuję za udział Buźki
Luks, dziękuję za udział Buźki
Aggata, dziękuję za udział Buźki
Klepka, dziękuję za udział Buźki
Odpowiedz
#7

1. Jak wygląda to miejsce - 3 monety i Cesarz
2. Co tam robię - Sąd i 4 monety

Przypuszczam, że jest to f-ma rodzinna robisz jakieś projekty, co pozwala gromadzić przez to pewne dobra, jakąś kasę.
Odpowiedz
#8

1. Jak wygląda to miejsce?- 7Mieczy(-)

To miejsce gdzie moga wisiec jaikes reprodukcje, przedmioty mogą być kopiowane z jakiejs innej znanej przestrzeni lub miejsce wzorowane na innym. Wystrój fantazyjny, moze bajkowy, Motyw kwiatowy pojawia mi się, może sa gdzies róze? Moze byc w wysokim budynku, gdzie z okien rozposciera się piękny widok . Ciekawe drzwi lub brama przykuwają uwagę. Może miec dwa wejścia, takie wejscie główne i tylnie.
2. Co tam robię?- 2 Mieczy
Uczysz się, medytujesz, spotykasz się z kims na rozmowę, konwersację. Płacisz za te zajęcia
Odpowiedz
#9

Dziękuję wszystkim za udział w warsztacie. Jest dużo dobrych odpowiedzi.

Co to za miejsce i co tam robię?
Co wtorek chodzę na jogę, która odbywa się w wielkiej hali gimnastycznej.
Najlepiej zobrazują to zdjęcia, wklejam:
[Obrazek: yV-our0ykqUcbJ79m2S1LVj_xxC7nFImsGxxmBuc...99-h380-no]
[Obrazek: Vsuxp0hI7qgqVpvPDqe6y8h7kBGmuhWZ5osigHTo...99-h429-no]
[Obrazek: F-_bTniT21vHcz_v05AG7zf5n6m6LjC13OOuuaDv...99-h423-no]

invisible79 napisał(a):Jak wygląda: 2 monet, 6 kielichów, 3 kielichów:
Jest to miejsce, które kojarzy ci się z czymś bardzo miłym, może z dzieciństwem. JEst to miejsce, w którym możesz spotkać miłe osoby i spędzić sympatycznie czas w towarzystwie, może też pobawić się i poimprezować. Mogą to być zajęcia taneczne, albo jakieś związane z równowagą. Tutaj jesteś w grupie, tworzycie zgrany zespół.

Co tam robię: 2 kielichów, 7 mieczy, VII Rydwan:
dzielisz się z innymi swoimi radościami, wchodzisz w pary, bawisz się i realizujesz swoje marzenia.
Trafnie zobaczyłaś co tam robię, brak tu natomiast opisu tego miejsca.

Luks napisał(a):Witaj MAG, fajnie, że otworzyłaś nowy warsztat! Hura

1. 10 mieczy, rycerz denarów
O matko czyżby to cmentarz... To ciche, surowe miejsce, opustoszałe. Może być w kształcie leja, usytuowane w jakimś rowie, dole, kotlinie, dolinie. Może być problem z zasięgiem telefonu. Dużo tam lub wokół tego zieleni. Prawdopodobnie trzeba tam czymś dojechać, ciężko jest się dostać pieszo lub po prostu jest problem z dostępem, może trzeba być umówionym lub mieć bilet wstępu. To miejsce może być związane z konkretną osobą. Widzę tam też ostre przedmioty jak w gabinecie akupunktury. Alternatywnie widzę też książki, a więc to może być biblioteka.

2. 3 denarów, 9 kielichów
Pracujesz tam. Niekoniecznie zawodowo. Po prostu wykonujesz fizycznie jakieś czynności, prawdopodobnie nie sama - współpracujesz z kimś, albo nawet kilkoma ktosiami. Z rodziną lub przyjaciółmi.
Jesteś rewelacyjny! :--) Oczywiście to nie cmentarz, ale pozy, które przybieramy leżąc są na matach, w spoczynku, mogą go przypominać. Panuje cisza, przez pierwsze 15 minut, wsłuchujemy się w swoje ciała, co łączymy z ćwiczeniami oddechowymi. Pełen relaks. Joga odbywa się na wielkiej hali gimnastycznej - zobaczyłeś lej, należy wyłączyć telefony i nikt w tym czasie nie może się ze mną skontaktować :--). Miejsce znajduje się blisko mojego domu i chodzę tam pieszo (10 min.), jednakże jest to w wyciszonej części śródmieścia – pod lasem, większość idzie lub przyjezdza rowerem, autem. Na sali są drabinki i inne przyrządy do ćwiczeń. Nieostre, ale metalowe i mogą być niebezpieczne, wisi też jakieś oprzyrządowanie. To wszystko zobaczyłeś z dwóch kart?!

Aggata napisał(a):Witaj Mag Uśmiech

1. Krolowa kielichow, Glupiec
Miejsce wyglada mi na dosc przytulne, gdzie dobrze sie czujesz. Wewnatrz moze byc sporo zieleni *kwiaty, rosliny. W tym miejscu moze przewazac kolor zielony.
2. Ksiezyc, paz kielichow
Wydaje mi sie, ze chodzi o jakis spotkania, gdzie spedzasz czas na rozmowach, dyskusjach. Zazwyczaj panuje tam mila atmosfera, niekiedy dosc emocjaonalna. Uśmiech
Poznałam tam wielu fajnych ludzi.

Klepka napisał(a):Jak wygląda to miejsce?
XV Diabeł + Rycerz Kielichów
uwodzidzielsko, kusząco, ciepłe kolory sprzyjające zanurzeniu się w otaczającą atmosferę, może na ścianach są obrazy nawiązujące do energii miłości i/lub seksualnej; mogą być metalowe elementy, wizerunki zwierząt; jakieś sprzęty do ćwiczeń, muzykowania; hasła i/lub rzeczy nawołujące do wniknięcia w głąb siebie i przemiany, zmiany

Co Mag tam robi?
10 Mieczy + 8 Monet
Poszerzasz horyzonty myślowe, wiedzę, rozwijasz swój intelekt i szlifujesz dotychczas zdobyte umiejętności; dużo praktykujesz ale też dużo słuchasz/czytasz, masz przekazywaną wiedzę.

Jeżeli to nie sekta, to może zajęcia z jogi, tai-chi, qigong albo pracownia artystyczna albo kółko dyskusyjne i/lub warsztaty pisarskie Uśmiech
Tak, chodzę na jogę. Wielka hala gimnastyczna jest przeznaczona do wielu dyscyplin: biegi, skoki, gimnastyka artystyczna, piłka nożna, rugby. Nie ma żadnych ozdób, jest surowa, większości widać konstrukcję budynku. Nawierzchnia jest kauczukowa, czerwona.
Tam skupiam się na sobie. Zaczyna się od wyciszenia, medytacji, a później ćwiczeń

barbarus53 napisał(a):1. Jak wygląda to miejsce - 3 monety i Cesarz
2. Co tam robię - Sąd i 4 monety
Przypuszczam, że jest to f-ma rodzinna robisz jakieś projekty, co pozwala gromadzić przez to pewne dobra, jakąś kasę.
Barbarus, odpowiedziałaś tylko na jedno z pytań. Bywam tam w celach relaksacji i ćwiczeń.

Lady of Dreams napisał(a):1. Jak wygląda to miejsce?- 7Mieczy(-)

To miejsce gdzie moga wisiec jaikes reprodukcje, przedmioty mogą być kopiowane z jakiejs innej znanej przestrzeni lub miejsce wzorowane na innym. Wystrój fantazyjny, moze bajkowy, Motyw kwiatowy pojawia mi się, może sa gdzies róze? Moze byc w wysokim budynku, gdzie z okien rozposciera się piękny widok . Ciekawe drzwi lub brama przykuwają uwagę. Może miec dwa wejścia, takie wejscie główne i tylnie.
2. Co tam robię?- 2 Mieczy
Uczysz się, medytujesz, spotykasz się z kims na rozmowę, konwersację. Płacisz za te zajęcia
Miejsce ma charakter do zajęć jakie się tam odbywają, raczej surowy, bez ozdób. Dobrze ukazane na zdjęciach. Ma dużo małych okienek, z których jest widok na boisko (to kompleks sportowy). Posiada 3 wejścia, żadne nie jest główne, wchodzę różnymi.

__________________________________________________________________________________________________________

Najwięcej szczegółów zobaczył Luks, dlatego zajmuje pierwsze miejsce! Gratulacje!
Prawidłowe odpowiedzi udzieliła również Klepka, tu drugie miejsce! Gratulacje!

__________________________________________________________________________________________________________
Odpowiedz
#10

Gratulacje dla Luksa i dziękuję za warsztat.
W opisie dodałam też, ze płacisz za te zajęcia ....
Odpowiedz
#11

Zajęcia są bezpłatne.
Odpowiedz
#12

Rozumiem MaguOczko
Odpowiedz
#13

Wow bezpłatna joga, ale trafiłaś MAGu, za takie "atrakcje" zwykle się płaci i to wcale nie tak tanio Uśmiech

To o czym piszesz zobaczyłem w 4 kartach, nie 2 Język
10 mieczy w mojej karcie przedstawia scenę na cmentarzu stąd szedłem w kierunku odizolowanego, cichego miejsca. Dlatego myślałem też nad biblioteką (miecze to też wiedza). To karta dołka, więc szukałem też powiązań z tym "dnem". Pokrętnie 10 mieczy mogła mówić o sali ćwiczeń dla jogi... wprost. Uważam tak, gdyż samą jogę pokazała mi kiedyś królowa mieczy, a o ile wiem, nie tylko mi. Te miecze mają coś chyba wspólnego z oddychaniem (w końcu żywioł powietrza). Zresztą zastanawiałem się też nad gabinetem akupunktury, właśnie ze względów zdrowotnych i skojarzenia z ostrymi metalowymi przedmiotami. A tu chodziło o przyrządy do ćwiczeń. Rycerz denarów to te auta, tak myślałem. Z 10 mieczy kojarzy mi się właśnie z niedostępnością, że auto jest jakby niezbędne. To samo dotyczy kontaktu. 10 mieczy - "wszystko widziałem i się dowiedziałem, koniec" - czyli kontakt się kończy. Rozmowy telefoniczne oraz mailowe na ogół pokazują mi bowiem karty z dworu mieczy (paź oraz 6 mieczy) - talia dobrze wyczuła, którą kartę podsunąć. Zalesienie skojarzyłem już z rycerzem denarów.
Ale co mnie zaciekawiło... 3 denarów pokazywała ćwiczenia fizyczne, o kurcze! Łatwiej by było gdyby pokazała się Moc, 3 buław lub 5 buław, albo 7 buław xD Jak widać fizyczne wykonywanie pracy, czynności może mieć różne aspekty. To, że z innymi, czułem - tu z kolei chodziło o 9 kielichów, którą zwykle inaczej interpretuję, ale w warsztatach staram się trzymać tego co widzę na karcie z konkretnej talii. W mojej talii są ludzie na pikniku. To przyjaciele lub rodzina. A skoro miejsce "cmentarne" to piknik odpadał Rotfl Ale 3 denarów to karta współpracy, więc uzupełniały się razem z 9 kielichów.

Trochę mi ulżyło bo już sobie wyobraziłem, że jeździsz co tydzień na cmentarz by sprzątać na grobie... Trochę za często, ale kto tam ludzi wie... Kolejny powód by inaczej spojrzeć na karty z dworu mieczy. Uśmiech I nie tylko.

PS. Czy na tej hali jest zimno?
Odpowiedz
#14

Miasto organizuje zajęcia, które mają zachęcić do ćwiczeń i zdrowego trybu życia.
Prócz jogi są też inne zajęcia: tai-chi, nordic walking, zumba, fitness, pilates, indoor cycling, parkrun i inne...
Każdy może uczestniczyć w zajęciach, wszystkie zajęcia są bezpłatne. Zajęcia z jogi to 100-200 uczestników.
Na sali jest ciepło.
Odpowiedz
#15

Magu dziękuję za warsztat Uśmiech
Gratulacje dla wszystkich Uśmiech
Odpowiedz
#16

Luks, gdzie jest kolejny warsztat? ;--)
Odpowiedz
#17

Myślę nad nim xD
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości