XXI - Świat
#23

XXI Świat + As denarów - pokazał mi wielokrotnie migreny
XXI Świat + 2 denary - migerna, krórej skutkiem były wymioty, a nawet utrata przytomności (dot. to migren przewlekłych, nawracających)

Karta Świat w takim układzie zdiagnozowała stres i jego skutki, dlatego, poniekąd przychylam się do interpretacja Joany.
Długofalowy stres może byc przyczyną depresji, co za tym idzie nerwów, rozdrażnienia, zniechęcienia. Organizm w różny sposób szuka odreagowania. XXI to jedno z wielu jej oblicza.

Pozdrawiam
MAG
Odpowiedz
#24

Akante napisał(a):Myślę, że to atrakcyjna kobieca osoba, emanuje kobiecością, sądze, że dość drobna, prawdopodobnie jasnowłosa albo szatynka, długie włosy, jasna skóra, możliwe że zajmująca się jakąs kobiecą dziedziną życia jako hobby typu taniec, fitness, muzyka - gdzies gdzie kobiecos mozna pokazac od takiej ladnej sensualnej strony
Karta Świata wyszła mi na pytanie jak mezczyzna ocenia moj wyglad . Twoja interpretacja tej karty idealnie pokrywa sie z moim wygladem jestem niska , drobna ,blondynka z długimi włosami ,uwielbiam robic sobie zdjecia pozowac i pokazywac sie Uśmiech mam jasna skore. Strzał w 10 . Uśmiech
Odpowiedz
#25

Mi pokazala obcokrajowca Uśmiech
Odpowiedz
#26

Jako karta dania - kontakt z obcokrajowcem, podroz, wiadomosci.
Na relacje - karta pokazala mi rozstanie, kazdy poszedl sobie w swoja strone.
Odpowiedz
#27

Mi rowniez nie wychodzi inaczej jak nerwice.
Sekwencja Swiat, Pustelnik i 6 kielichow pokazala nerwice jako chorobe przewlekla majaca swoj poczatek w dziecinstwie i ciagle powracajaca.
Swiat pokazala mi rowniez bruksizm na tle nerwowym z bardzo silnymi bolami glowy i szczeki
Odpowiedz
#28

Coś nowego .zmiana. nie bój się to zmiana na lepsze.
Odpowiedz
#29

(11-08-2014, 12:35)Luks napisał(a):  Ta karta w ogóle jest taka 'tricky', podstępna.
Z jednej strony pokazuje triumf, ostateczne spełnienie i realizację, szczęśliwe osiągnięcie końca etapu. Z drugiej strony jakąś skończoną, zamkniętą całość, więc raczej źle wróży początkom. A z trzeciej strony przecież symbolizuje otwartość na ludzi i świat. Czasem mam wątpliwości jakie niesie przesłanie.

Też uważam tę kartę za wyjątkowo niejednoznaczną. Najłatwiej zinterpretować mi ją, gdy wypada w pozycji "rada, wskazówka". Wtedy wcześniejsze treści są niejako podpowiedzią, o co może chodzić w konkretnej sytuacji.  Natomiast zauważyłam, że w innych miejscach układów kart często pokazuje mi Internet - znajomości zawarte i rozwijane w sieci, pracę online, kontakty z cudzoziemcami, pracę przy międzynarodowych projektach (np. programy typu Erasmus itp.), wyjazdy zagraniczne. Jeśli w rozkładzie chodzi o trwające relacje uczuciowe (w realu, nie w sieci) i karta wypada jako "wynik" lub "przyszłość związku", to mam nie lada zagwostkę, bo możliwości interpretacji jest wiele... Często wręcz sprzecznych. W takich sytuacjach dopytuję karty i wyciągam/sugeruję dociągnięcie karty pomocniczej.
Odpowiedz
#30

Świat kończy cykl i dlatego jest końcem relacji związków. Każdy idzie w innym kierunku.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości