Moje sny
#1

Miałam sen o ogromnej fali ktora przeszla obok budynku w ktorym sie znajdowalam.
Byla to bardzo duza fala ale woda byla czysta.
Zalala mi tylko kostki i troche podlogi.
Co to moze oznaczac?
W tym snie nioslam rowniez 2 ciezkie walizki ktore uprzednio spakowalam.
A budynek w ktorym sie znajdowalam to bylo lotnisko.

Jak myslicie co to moze znaczyc??
Mieliscie kiedys takie sny o falach?
Sprawdzily sie?
Odpowiedz
#2

W najblizszym czasie przeżywać będziesz fale emocji, coś Cię rozemocjonuje.
Odpowiedz
#3

Sny o wodzie zwykle sugerują poruszenie emocjonalne, jak napisała wyżej Lady of Dreams Uśmiech Mogę potwierdzić z własnych doświadczeń. To jak w Tarocie - woda to żywioł symbolizujący emocje.
Ale nie wiem co może oznaczać fakt podróży - walizki, lotnisko - może to emocje związane z czyimś wyjazdem/wylotem. A może ma to bardziej symboliczne znaczenie jako otworzenie na nowe, podróż mentalną.
Odpowiedz
#4

Witam!

Jesli temat już był to przepraszam ale nie mogłam znaleźć.

Miałam wczoraj sen o tym, że byłam w ciąży i urodziłam.
Co to moze oznaczać?
Wiem tylko że jakies nowe plany, pomysły i być może nowy poczatek.
Dodam jeszcze ze w ciąży nie jestem i nie planuje.

Dzieki z góry za wszystkie odpowiedzi ;*

Pozdrawiam! Buziak
Odpowiedz
#5

Olenaa dla mnie sny o byciu w ciąży, urodzeniu dziecka są zawsze zapowiedzią szczęśliwych przypadków i pozytywnych zmian. Wielokrotnie śniłam o byciu w ciąży, urodzeniu dziecka i te sny zawsze znajdywały spełnienie w postaci pozytywnych wiadomości, korzystnych propozycji zawodowych. Jak śni mi się, że rodzę córkę, to mogę się spodziewać dobrych wieści, zrealizowania planów. Gdy  we śnie rodzę syna, to zwiastun przypływu gotówki, pomyślnych zakupów i drobnych wygranych. Gdy śni mi się szczęśliwy poród, to wiem, że mój plan da się zrealizować. Urodzone dziecko powinno być okrągłe, zdrowe i ładne. To dobry omen. Gdy poród jest trudny a dziecko rodzi się chore , chude bądź martwe to możemy się spodziewać kłopotów.
Odpowiedz
#6

Dzięki Joana Oczko
Odpowiedz
#7

Moja babcia zawsze mi tlumaczyla ze sen o porodzie zwiastuje pozbycie sie jakis problemow, klopotow ....a ile w tym prawdy ....na pewno to dobry znak

Kotek
Odpowiedz
#8

Poród w moich snach zawsze symbolizował realizację jakiegoś pomysłu. Ciąża przedstawia się natomiast jako pewien plan.
W Twoim śnie pojawia się jedno i drugie. Więc wskazuje tu na pomysł, który szybko zaczniesz realizować.
W takich snach ważne też są nasze emocje.
Odpowiedz
#9

W moim przypadku sen o ciąży oznacza dobre wiadomosci lub nowe znajomosci Uśmiech Sprawdza sie zawsze
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości