Czar miłości i powrotu.
#1

Witam.
Jestem w bardzo trudnej sytuacji.
Mam męża z ktorym nie chcę być.
Poznałam innego mężczyznę ktory obudził we mnie chęć do życia do zmiany do działania.
Sytuacja się tak skomplikowala że włączyły sie inne osoby z mojej rodziny które zniszczyly nowe uczucie. Nowy mężczyzna mnie zostawil.
Chce by wrócił chce by walczył ze mną o nasze uczucie. Jak go odzyskać? Czytalam o rytuale ze szklanka, wodą, cukrem i zdjęciem.
Co mogę zrobić by się zakochał na nowo i wrócił.
Proszę pomóżcie.

Takie coś znalazłam tu.
Ale podobno nie można tego robić z roli kochanka bo może się obrócić przeciwko.
Ale to ja jestem tą osobą ktora ma męża jw.
Zapal biala swiece , przykryj stol bialym obrusem. Wez zdjecie osoby , na ktorej Ci zalezy zeby wrocila do Ciebie i poloz go na stole. Nastepnie wez szklanke i napelnij ja woda z kranu do polowy i postaw na zdjeciu. Wsyp do szklanki lyzke stolowa cukru i ciagle mieszajac az do calkowitego rozpuszczenia cukru wypowiedz kilka razy zaklecie:
NIECH NIE DOSTRZEGA INNYCH KOBIET TYLKO MNIE .NIECH ZA MNA TESKNI ,NIECH SIE DO MNIE ODEZWIE.
Po zakonczeniu, najpierw wylej wode do zlewu, potem zgas swiece i odloz zdjecie tam gdzie bylo.
CZAS DZIALANIA ZAKLECIA : w ciagu dwoch tygodni dana osoba odezwie sie.
Zaklecie jest bardzo skuteczne,sprawdzone przeze mnie i inne osoby
Pozdrawiam Buźki
Odpowiedz
#2

Rytual mozesz sobie zawsze zrobic ,ale zadaj sobie pytanie dlaczego od ciebie odszedl i nie odzywa sie do ciebie czyli nie kocha cie, moze bylas znajoma tylko na chwile ,faceci mowia rozne słowa
Gdyby cie kochal bylby z toba,rozmawialby z twoja rodzina ,mezem , dzwonil ,wysylay kwiaty , stal pod twoim domem, dawal ci odczuc ze jesteś jego miloscia. Pamietaj ,nic na sile w zyciu ,pozdrawiam
Odpowiedz
#3

Z rytuałami w sprawach sercowych trzeba być bardzo ostrożnym, co będzie jak ci się znudzi facet i pomyślisz to nie jest to czego oczekuję po nim. Rytuał będzie działał dalej co może mieć opłakane skutki dla ciebie. Facet pewnie skojarzył, że go chcesz usidlić i odszedł jednym słowem utlenił się. Chciał być jednym słowem tak z doskoku, seks bary bary, a potem na jakiś czas spokój. Trudy dnia codziennego z pewnością nie były mu w głowie.

Pozdrawiam Uśmiech Buźki
Odpowiedz
#4

Czy ktoś odprawiał ten czar?
Jest to dla mnie bardzo ważne. Odprawilam go w piątek. Narazie bez zmian. Ale wierzę że się uda.
Mam w sobie wielka wiarę że to zadziała.
Jestem pełnoletnia. A pisze bo mój mąż się pogubił. Oddaliśmy się od siebie a raczej to on się oddalił ode mnie. Kocham go nadal i wiem że on mnie też kocha więc jestem w stanie zrobić wszystko żeby jego uczucie wrócilo. Proszę o pomoc

Oddalenie nie jest uzależnione od osób trzecich zaczęło się jak zaszłas w ciążę i bylo zagrożenie poronienia. Nie mogliśmy się kochać. Niestety straciłam dziecko i wtedy się to oddalenie nasililo. chyba kogoś poznał później. Mieszkamy nadal razem. Nie włożyłam sobie
Szczerze mówiąc nie chce sobie wróżyć . Chcę wierzyć że będzie dobrze. Im więcej pozytywnych myśli tym lepiej
Odpowiedz
#5

A nie myślałaś o tym, że lepiej odnaleźć się na nowo w inny sposób. Magia jest w nas samych Uśmiech
Odpowiedz
#6

Myślałam próbuje podsyłać ten ogień ale mi nie wychodzi. Dlatego pomyślałam żeby pomóc sobie magia. Mam dobre intencje
Mam pytanie czy moge powtórzyć rytuał w następny piątek? Czy to za szybko?
Odpowiedz
#7

marza85 napisał(a):Mam pytanie czy moge powtórzyć rytuał w następny piątek? Czy to za szybko?
Po co ? To nie jest zabawa. Skup sie na sobie, na swojej magii - jak piszą dziewczyny, popracuj nad poczuciem własnej wartości i zacznij doceniać to co masz, to co Cię otacza. Najpierw zakochaj się w sobie Uśmiech
Odpowiedz
#8

Marza85 .... zycze ci wszystkiego Najlepszego ... ja ostatnio tez chcialam robic ten czar ale ... moja tarocistka mi powiedziala ze i tak bedziemy razem ...
U mnie jest inna sytuacja ..moj partner boi sie zwiazku kocha mnie ja jego tylko ma opory... caly czas wspolpracuje z tarocistka.
Ostatnio moj "partner" napisal mi ze sie wyprowadza i ze ma nowa dziewczyne ...bylam zalamana ...wiec od razu chcialam sobie postawic tarota :wyszlo ze mnie nie zdradza ,ze nigdy mnie nie zdradzil ze toczy w sobie walke zeby dzialac... i jak sie okazalo tak klamal piszac mi tego emaila bo potrzebuje czasu ...
Moze warto zapytac sie kart?
Skorzystalam tez z uslug jasnowidza bardzo znanego.... i potwierdzil wszystko ...
Wierze ze i tobie sie uda
Odpowiedz
#9

A ja zrobiłam czar byłam u wróżki która mówiła że to tylko chwila i wróci że będziemy mieli dziecko razem a życie zweryfikowalo tak że mnie zostawil i ma teraz inna kobiete a ja cierpię i nie mogę sie pozbierać. I niby każdy wie o tym że trzeba skupic się na sobie i bla bla kiedy człowiek nieszczęśliwie jest zakochany kiedy serce boli ciężko myśli się o sobie i ciężko się zebrać do pionu. Trzeba swoje wyplakac i wycierpiec
Odpowiedz
#10

A kiedy robiłaś ten czar? Może jeszcze wróci. Może jeszcze za mało czasu minęło. Na rezultaty trzeba czekać do 2 tygodni
Jedyna osoba która mi zawsze wróżyła to moja mama. Ale nie mogę do niej teraz iść bo nie chce jej martwić. Ona myśli że jest dobrze.
Odpowiedz
#11

Robilam ten czar w czwartek 09.02 ale podobno nie można go robić w roli kochanka, ja nim nie jestem tylko on bo to ja mam męża choc małżeństwo widnieje tylko na papierze. Ale podobno on teraz ma nową kobiete więc serce mi pęka nie mogę się z tym pogodzic ale nic innego mi nie pozostaje jak pozwolić mu odejść.

Bylam w Polsce u wróżki która powiedziala że mężczyzna wróci że to miłość karmiczna że nie bedzie łatwo ale będziemy razem.... cierpliwość moja słaba więc po jego milczeniu zadzwonilam do tarocistki innej już i zapytałam co dalej z nami bedzie, znow widziała miłość i ciągle myślenie o sobie ale też jego strach przed powrotem i chęć odejścia na dobre. Karty mówiły jeśli chcesz to uratować musisz działać teraz. Wiec zadzwonilam do niego i dowiedzialam sie że ma inna kobietę... serce pęka nie wiem jak żyć ciągły płacz i żadne czary ani karty nie zadziałały. I teraz mam myśleć pozytywnie by przyciągnąć go do siebie? Żyć złudna
Odpowiedz
#12

Bądź cierpliwa. U mnie coś się ruszyło. Wczoraj było prawie jak dawniej. Czas pokaże. Trzeba być dobrej myśli
Odpowiedz
#13

Same sie zapentlacie, poczytajcie troche o pozytywnym myśleniu Uśmiech
Odpowiedz
#14

WiolciaI napisał(a):A ja zrobiłam czar byłam u wróżki która mówiła że to tylko chwila i wróci że będziemy mieli dziecko razem a życie zweryfikowalo tak że mnie zostawil i ma teraz inna kobiete a ja cierpię i nie mogę sie pozbierać. I niby każdy wie o tym że trzeba skupic się na sobie i bla bla kiedy człowiek nieszczęśliwie jest zakochany kiedy serce boli ciężko myśli się o sobie i ciężko się zebrać do pionu. Trzeba swoje wyplakac i wycierpiec
WiolciaI - wróżka była jasnowidzem, stawiała karty czy jeszcze inaczej wywróżyła, że do siebie wrócicie? Miałaś jakoś określony czas?
W sumie to, że ma inną kobietę nie przekreśla pewnie możliwości realizacji wróżby... Dopytuję tak, bo jestem w podobnej sytuacji.
Trzymaj się!
Odpowiedz
#15

Stawiała 3 rodzaje różnych kart by byc pewną,
Mówiła że w ciągu 4 dni bądź 4 tyg się odezwie
Może błąd tkwi w tym że po tej wrozbie i braku mojej cierpliwości zrobiłam ten rytuał będąc w związku małżeńskim i poszłam znów do wróżki... wrozba mogła się przewrozyc i wszystko obrócilo się przeciwko.. dlatego odpuszczam... nic na siłę, niech los decyduje. Współczuję sytuacji bo wiem co czujesz i życzę powodzenia
Odpowiedz
#16

(04-02-2017, 10:54)anka napisał(a):  Rytual mozesz sobie zawsze zrobic ,ale zadaj sobie pytanie dlaczego od ciebie odszedl i nie odzywa sie do ciebie czyli nie kocha cie, moze bylas znajoma tylko na chwile ,faceci mowia rozne słowa
Gdyby cie kochal bylby z toba,rozmawialby z twoja rodzina ,mezem , dzwonil ,wysylay kwiaty , stal pod twoim domem, dawal ci odczuc ze jesteś jego miloscia. Pamietaj ,nic na sile w zyciu ,pozdrawiam
prawdaUśmiech

Dziewczyny... prawda jest taka...kobieta jak kocha to mezczyzna faktycznie moze tego nie zauwazyc, jestesmy takie ...ale jak mezczyzna kocha to naprawde TRUDNO aby to jie bylo zauwazyone.. oni dzialaja AZ NADTO, jak kochaja to okazuja to w ten sposob ,ze czasami same juz mamy tego dosc. Tu nie ma niedopwiedzen,zludzen. Jak on kocha bedzie to wiedziec na pewno. Przypomnijcie sobie sytuacje ,gdy jakis facet was kochal,co robil,jak sie staral,mialyscie watpliwosci?
Wiec jesli masz watplwiosci to prawda jest jedna..on nie kocha ,polecam ksiazke Nie zalezy mu na Tobie. Mozecie sobie go kochac ,nikt wam nie broni ,ale nie ludzcie sie. Kazdy ma prawo niec emocje jakie chce ,nawet niedowzajemniona milosc ,ale nie robmy z siebie.... ,no tu takie slowo sie nasuwa chyba wiecie jakie
Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
#17

Czesc wszystkim. Wierzycie że to działa? Mój mąż zostawił mnie dla innej po 15  latach.jesli nie kocha to pewnie i tak nie ma sensu ale jestem ciekawa co myślicie?
Odpowiedz
#18

Świeczka, zdjęcie, pół szklanki wody i łyżka cukru - tylko tyle potrzeba by zniwelować czyjąś wolną wolę i sterować czyimiś uczuciami?...

Oj, dziewczyny, dziewczyny...  Kotek

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#19

Mam nadzieję ,że za małą chwilkę szczerości nie posypią się na mnie gromy z jasnego nieba.........Uśmiech
Wg mnie nie istnieje miłość/związek karmiczny .....Gdyby taki istniał ( wg mnie, a każdy ma przecież prawo do własnych przemyśleń ) całe nasze życie opierało by się na karmie,a tak przecież nie jest. To doświadczenia sprawiają ,że nasze życie ma sens i albo umiemy wyciągać lekcje z własnych poczynań bądź poczynań innych osób względem nas albo nie .
Sam nieszczęśliwy związek czego miałby nas nauczyć ????
Byłam kiedyś u pewnej kobiety,która powiedziała mi ,że poznam mężczyznę i to będzie relacja karmiczna - po prostu moim zadaniem jest go spotkać , relacja ta nie będzie miała racji bytu itd itd.....
I czego ma mnie to nauczyć ,że od 8 lat ( z krótką przerwą ) marzę o mężczyźnie ,który nigdy nie będzie mój ?
Czasem zastanawiam się czy to on nieświadomie nie rzucił na mnie uroku ,bo przecież nie możliwe jest to ,żeby od 2010 roku wzdychać za człowiekiem z którym nie utrzymuję kontaktu.
Generalnie....zrobiłam dziś ten urok za 2 tyg dam znać vhoć mam przeczucie,że to coś w rodzaju łańcuszka......nie działa
Odpowiedz
#20

Jaki jest sens stosowania czarów na faceta z którym nic cię nie łączy od 8 lat??? Zadaj sobie pytanie czemu tak się dzieje ?? Dlaczego zauroczenie nim nie mija??? Przywiązanie do obrazu tego jedynego jest formą ucieczki od tego co nie gra w naszym aktualnym zwiazku.Fantazjujesz o związku który chcesz żeby był ale nie jest. I z tym się musisz pogodzić. A im dalej od rozstania, tym bardziej w Twojej głowie pojawia sie idealistyczny obraz faceta .Pojawia się żal za niezrealizowanymi możliwościami.To oglądanie się wstecz.Uciekanie w świat marzeń bo marzenia sa piękne.
Odpowiedz
#21

Nie ma sensu tak jak cała ta "zabawa" .
Żadna szklanka z wodą nie zmieni uczuć drugiego człowieka.
Odpowiedz
#22

Dzina, nie rozumiem...piszesz, ze to zabawa...a sama zrobiłaś rytuał...
Chyba powinnaś poważnie przemyśleć...co chcesz...
chyba aktualnie jesteś w związku...partner wie o Twojej obsesji...na temat tamtej znajomości?

[Obrazek: 750174360.gif]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości