Rozkład partnerski "Sercowa dziesiątka" - 10 kart
#1

Witam serdecznie Uśmiech
Chciałabym się z Wami podzielić prostym rozkładem autorstwa LeCaro (he he...czyli mojego  Rotfl) ...pokazuje on w zarysie obraz związku i jego przyszłość.

Rozkładów tzw. "na związek" jest dużo, ale często są one dość rozbudowane... a czasami potrzeba rozkładu który jest prosty i czytelny - i dlatego właśnie powstała "Sercowa dziesiątka". Oczko Można ją stosować na wszelkie relacje międzyludzkie, nie tylko związki damsko-męskie... 
Często stosuję "dziesiątkę", bo jest bardzo czytelna i uniwersalna... może i Wam się spodoba? Buźki

[Obrazek: joPKBBb.png]
SERCOWA DZIESIĄTKA

osoba A: 1...............................7+8+9..................osoba B:  4................

................2........................................................................5..................

........3...................................................6.........
10 

Karty 1, 2, 3 dotyczą jednej osoby... karty 4, 5, 6 - drugiej.

1 i 4...... Co on/ona ma w sercu (uczucia)
2 i 5...... Co on/ona ma w głowie (rozum)
3 i 6...... Co on/ona planuje (jak się zachowa w stosunku do tej drugiej osoby)

7+8+9...... Przyszłość relacji (jak będzie ona wyglądać w okresie o który pytamy)
10......... Korzyści / straty (co osoba pytająca wyniesie z tej relacji)

Rozkład ten można kopiować - jednak w takim wypadku proszę zamieścić źródło rozkładu. Uśmiech
[Obrazek: g9fw0CN.png]

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#2

Inga bardzo fajny rozkład, ja także w swoim czasie szukałam idealnego rozkładu partnerskiego na karty kippera i w tym celu stworzyłam dwa rozkłady 'Serce' i jego skróconą wersję 'Diament' - bardzo zbliżoną do Twojego Oczko Oto jak wygląda Uśmiech

[ATTACHMENT NOT FOUND]


Odpowiedz
#3

Dziękuję, Beato. Buźki
No tak, przydatność rozkładu wychodzi "w praniu" - czasem zobaczę jakiś rozkład który wydaje się przeciętny, a potem gdy z niego korzystam okazuje się świetny - i na odwrót też się zdarza niestety, widziałam różne "na oko" super rozkłady których w zasadzie nigdy nie stosuję.Oczko
A może zamieściłabyś te dwa swoje rozkłady na forum?... Uśmiech

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#4

Inga zaprezentuję z chęcią w swoim kolejnym filmie, który tutaj wrzucę Uśmiech


Odpowiedz
#5

Jak obiecałam wrzucam tutaj filmik z opisem rozkładu partnerskiego mojego autorstwa 'Diament' - można go również zastosować do kart tarota Uśmiech
Zapraszam serdecznie do obejrzenia Uśmiech



Odpowiedz
#6

Beatko, super! Uśmiech Faktycznie są podobieństwa Tak ...Mnie zależało na maksymalnym uproszczeniu i czytelności kart, więc w rozkładzie zawarłam tylko to co najważniejsze, żeby karty mi wyrzucały sprawy najbardziej istotne dla konkretnej relacji - taki był cel.Uśmiech
Twój rozkład jest troszkę bardziej rozbudowany, ale równie dobry. Oklaski
Zmieniłam więc tytuł wątku Oczko...

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#7

Mój Diament jest uproszczoną wersją pierwszej opcji Serca, która jest jeszcze bardziej obszerna Rotfl Ale dla tarota (w przeciwieństwie do kippera) im mniejszy tym lepszy Uśmiech


Odpowiedz
#8

Przetestowałam ten rozkład posługując się Kipperem, jest ok Ok
Odpowiedz
#9

Bardzo fajny filmik! Właściwie szukałam już dawno czegoś podobnego i voila! już jest Uśmiech Miałabym tylko jedno pytanie, czy zakładasz może dociąganie kart w przypadku kiedy któraś z kart jest lub może być niejasna? Rozklad jest sam w sobie bardzo czytelny ale moze jednak? Uśmiech
Odpowiedz
#10

terrywhat napisał(a):Miałabym tylko jedno pytanie, czy zakładasz może dociąganie kart w przypadku kiedy któraś z kart jest lub może być niejasna? Rozklad jest sam w sobie bardzo czytelny ale moze jednak?
Terrywhat, ale o który rozkład pytasz - o "Diament" Beaty?... Uśmiech

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#11

Oryginalnie chodziło mi o Diament ale widzę, że równie dobrze moje pytanie może odnosić się do obydwu rozkładów Rotfl
Odpowiedz
#12

O.K. ... W imieniu Beaty nie będę się wypowiadać, może ona sama napisze kilka słów.
Natomiast jeśli chodzi o mój rozkład... Nie jestem zwolenniczką wyciągania dodatkowych kart już po położeniu rozkładu, to nie zawsze zdaje egzamin, a czasami wręcz wprowadza zamieszanie. Natomiast jeśli przed zrobieniem rozkładu założysz sobie, że np. na pozycję "10" wyciągasz dwie karty a nie jedną - to nie widzę problemu Tak ... Z tym, że musisz wziąć pod uwagę, że w ten sposób będziesz miała dodatkowe karty do interpretacji, co może Ci skomplikować rozkład zamiast go rozjaśnić. Bezradny

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#13

O tym komplikowaniu sobie rozkładu jak się dociąga karty coś już wiem Rotfl
Odpowiedz
#14

(10-02-2017, 18:28)terrywhat napisał(a):  Bardzo fajny filmik! Właściwie szukałam już dawno czegoś podobnego i voila! już jest Uśmiech Miałabym tylko jedno pytanie, czy zakładasz może dociąganie kart w przypadku kiedy któraś z kart jest lub może być niejasna? Rozklad jest sam w sobie bardzo czytelny ale moze jednak? Uśmiech

Cześć terrywhat :Uśmiech

Cieszę się, że filmik Ci się podoba, dopiero teraz przeczytałam Twoje pytanie. Ja czasem dociągam jakąś kartę ale tylko wtedy kiedy jest to karta neutralna, która np. nie daje jednoznacznego wyniku lub chcę potwierdzić (lub wykluczyć) jakąś informację. Diament jest tak rozległy, że nie powinnaś dociągać dodatkowych kart - ja to po prostu wyczuwam kiedy i ile dociągać lub nie :Uśmiech Zdaj się na swoją intuicję :Uśmiech

Pozdrawiam
Beata


Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości