Cyfra 27
#1

Witam
Miałam sen, w którym siedziałam na widowni, i ktoś wylosował mnie do nagrody, okazało się, że wygrałam bo miałam na swoim siedzeniu numer 27.
Czy ktoś ma ochotę pogłówkować ze mną nad interpretacją ? Kwiatek
Odpowiedz
#2

Sprawdz czy ktos z najblizszych nie ma 27 urodzin, imienin, a może ktoś umarł takiego dnia?
Odpowiedz
#3

Moja siostra urodziła się 27 czerwca Uśmiech
I jeśli tak to co w związku z tym?
Odpowiedz
#4

Uporządkuj swoje stosunki z siostrą. To wskazówka. Coś tam jest między Wami do przepracowania.
Odpowiedz
#5

Sama jestem ciekawa symboliki/ znaczenia cyfry 27, która od kilku lat towarzyszy ważnym/ poważnym wydarzeniom mojego życia.
Odpowiedz
#6

Lady of Dreams napisał(a):Uporządkuj swoje stosunki z siostrą. To wskazówka. Coś tam jest między Wami do przepracowania.

Właśnie dziwne, ale stosunki z siostrą są bez zarzutu, powiem nawet, że teraz jak obie mamy swoje własne rodziny to są lepsze niż wcześniej, ale też nigdy nie były złe. Uśmiech We śnie moje siedzenie na widowni było nr 27 czyli wydaje mi się, że tak jakby ja jestem tym numerem 27. Dodam, że jestem numerologiczną piątką.
Odpowiedz
#7

Czytałam kiedyś, że liczba (cyfry są od 0 do 9) 27 ma szczególną wibrację. Jest to związane z poprzednimi wcieleniami i nagromadzeniem pozytywnej energii. Myślę, że w internecie są jakieś informacje na ten temat. pozdrawiam Oczko

Nie lekceważ diabła. Ktoś go po coś stworzył
Odpowiedz
#8

<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://dobrytarot.pl/viewtopic.php?f=39&t=327">viewtopic.php?f=39&t=327</a><!-- l -->
do poczytania i do pisania... Oczko

[Obrazek: attachment.php?aid=68916]
Odpowiedz
#9

Krystyno, byłam już na tej stronie. Chciałabym więcej...
Odpowiedz
#10

Krystyna napisał(a):http://dobrytarot.pl/viewtopic.php?f=39&t=327
do poczytania i do pisania... Oczko

Czytałam właśnie:

"Dwadzieścia siedem - punkty zwrotne

27 – I punkt zwrotny – ogromna głębia duchowa i jest to rola mistrza, nauczyciela. Mistrza który najpierw musi przejść, żeby pokazać jak ta droga wygląda.
- wibracja mistyczna, bardzo szczególna jeśli chodzi o rozwój wewnętrzny, o rozwój duchowy ale 27 daje ta informacje karmiczne, że to osoba , która ma obowiązek stworzyć związek, choć tego związku nie potrzebuje fizycznie.

27 – przez które osoba idzie to informacja, nakaz stworzenia związku przy totalnej nieumiejętności tworzenia związku. "

Ciekawe. Nie bardzo rozumiem o co chodzi z tym związkiem...
Odpowiedz
#11

Sylwestra cyfra 27 może być również anielskim przesłaniem. Opis znaczenia liczby pochodzi z książki Doreen Vitrue "Anielskie liczby"

27- Twój optymizm przyciąga cudowne sytuacje oraz związki. Bądź pozytywna, gdyż takie nastawienie działa na Twoją korzyść.
Odpowiedz
#12

Joana napisał(a):Sylwestra cyfra 27 może być również anielskim przesłaniem. Opis znaczenia liczby pochodzi z książki Doreen Vitrue "Anielskie liczby"

27- Twój optymizm przyciąga cudowne sytuacje oraz związki. Bądź pozytywna, gdyż takie nastawienie działa na Twoją korzyść.

Piękne! We śnie zostałam wylosowana z cyfrą 27 i na scenie otrzymałam książkę. Może to znak, żebym czytała, czegoś szukała. Nieustannie czytam mądre książki. Nieustanie zwiększam wiedzę i świadomość. Być może kolejne sny odsłonią przede mną coś jeszcze Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości