Runy na ciele
#1

Jak w temacie, czy runy w formie tatuażu miałyby taką samą moc jak te na drewnie itp?
Można w ciekawy sposób runę ukryć w tatuażu albo zostawić ją w oryginale.
Odpowiedz
#2

Hmmm... a co zrobisz z tatuażem, jeśli runa spełni swoje zadanie i nie będziesz już tej energii potrzebował... Oczko

[Obrazek: 750174360.gif]
Odpowiedz
#3

Nie miałem na myśli skryptu na znalezienie pracy ani jakiejś konkretnej runy, tylko moje imię.
Myślę, że w tym przypadku można mieć coś takiego na zawsze. No chyba, że jest inaczej Uśmiech
Odpowiedz
#4

Mi zdażyło się pisać runy na ręce. Wiem brzmi dosyć głupio. Jednakże wytrzymywaly odpowiednią ilość czasu. Tyle ile potrzebowałam ich działania. Oczywiście z pewnych powodów lepiej wykorzystać o ile można zastosowa coś innego. Jednakże ja za bardzo nie chciałam się z tym obnosic wśród znajomych. Zwłaszcza, że prawie 24 h jestem wśród ludzi.
Odpowiedz
#5

Winogrono, wydaje się, że prościej wykonać skrypt runiczny. Napisać runy bądź jedną run na papierze i nosić np w torebce. Z moich doświadczeń wynika, że to pomaga. Gdy zadanie zostanie wykonane- zdamy egzamin, załatwimy pomyślnie sprawę urzędową skrypt można spalić bo spełnił już swoje zadanie.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości