Warsztat 147 - Wyjazd
#23

Wow, dzięki!
Kompletnie się nie spodziewałam wygranej. Dziękuję, że mnie wyróżniłeś. Nie był to traf w 10, bardziej błądzenie wokół ;--)
Karty pozytywne, trzymam kciuki, abyś dostał tę pracę/ projekt :--)

PS. Teraz to ja będę miała problem z tematem na kolejny warsztat...
Odpowiedz
#24

Perełka napisał(a):Dziękuję, to ja we własnej osobie Rotfl

Perełko, fajna z Ciebie babka. Bardzo mi się podobasz ;--)
Odpowiedz
#25

Dziękuję za komplementy, ja tak naprawdę nie jestem fotogeniczna i marnie wychodzę na fotografiach, to się po prostu fotografowi udało Uśmiech
Odpowiedz
#26

Heh zobaczyłem te kamiennie elementy, ale odczytałem jako skały Uśmiech

Gratulacje Mag Uśmiech
Odpowiedz
#27

Lady of Dreams napisał(a):Dziękuję za warsztat i gratuluję zwycięzczyni!
A ja dziękuję za udział Oczko



Anlana napisał(a):Przede wszystkim gratulacje dla Mag Oklaski i dziewczyn za wyróżnienia. Oklaski
Dziękuję Luks za 2. mocne. Hura i za jak zwykle ciekawe pytania. Kwiatek Oklaski :text-thankyouyellow:
Rzeczywiście miałam słabe karty do pytania pierwszego i postawiłam na interpretację obrazków, wyszło tak sobie, chociaż kiedy się okazało, że to Żoliborz, to od razu sobie zanuciłam "Zielony Żoliborz, pieprzony Żoliborz, rozkwita na drzewach, na krzewach, ściekami z rzeki kompletnie pijany, chcę krzyczeć, chcę ryczeć, chcę śpiewać" (T.Love) Tak
Nie wiem czemu wyszły Ci takie karty w pytaniu 1, bo wg mnie były mylące. Myśli Ale niektórym osobom też się przewijały kielichy. Drugie pytanie rewelka. No miałem dylemat co do 1 miejsca Rotfl



MAG napisał(a):Wow, dzięki!
Kompletnie się nie spodziewałam wygranej. Dziękuję, że mnie wyróżniłeś. Nie był to traf w 10, bardziej błądzenie wokół ;--)
Karty pozytywne, trzymam kciuki, abyś dostał tę pracę/ projekt :--)

PS. Teraz to ja będę miała problem z tematem na kolejny warsztat...
Ale całość dała dość dobry obraz w obu pytaniach Oczko Powodzenia zatem w obmyślaniu nowego warsztatu.
A ja czekam, odpowiedź dostanę w drugiej połowie lutego, bo jeszcze są rozmowy.



nastek96 napisał(a):Heh zobaczyłem te kamiennie elementy, ale odczytałem jako skały Uśmiech

Gratulacje Mag Uśmiech
Masz potencjał Ok
Odpowiedz
#28

MAG napisał(a):Karty pozytywne, trzymam kciuki, abyś dostał tę pracę/ projekt :--)
Niestety nie dostałem etatu. Widocznie to nie była dla mnie właściwa ścieżka rozwoju. Nie wspominając, że jestem w trudnym 9 roku, kiedy więcej się kończy niż zaczyna. Ale otwierają się jeszcze inne, więc kto wie... Niemniej dzięki za trzymanie kciuków. Oczko
Odpowiedz
#29

Zawsze tak jest, że jak jedne drzwi się zamkną, to zupełnie nieoczekiwanie otwierają się drugie. Może te pierwsze powinny się po prostu zamknąć bo nie były do właściwego dla Ciebie miejsca. Powodzenia Luks Kotek
Odpowiedz
#30

Dzięki Perełko za słowa otuchy Buziak
Odpowiedz
#31

Luks napisał(a):Niestety nie dostałem etatu. Widocznie to nie była dla mnie właściwa ścieżka rozwoju. Nie wspominając, że jestem w trudnym 9 roku, kiedy więcej się kończy niż zaczyna. Ale otwierają się jeszcze inne, więc kto wie... Niemniej dzięki za trzymanie kciuków. Oczko

Też tak sobie tłumaczę niepowodzenia: "to nie było dla mnie, czeka mnie coś lepszego". :--)
Cały czas wzbogacasz swoje doświadczenie, prezentację swojej osoby, pewność siebie, znalezienie się w różnych sytuacjach - to się przyda.
Powodzenia, dobra passa już na horyzoncie! :--)
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości