Czasem musimy zacząć od Wieży
#1

Kochani chcialabym omowic pewna sekwencje kart z wrozby na milosc ale nie wiem gdzie to zrobic, podpowiedzcie mi prosze Uśmiech
Odpowiedz
#2

Przenoszę więc do działu "Nasze wróżby". Uśmiech
Warunkiem otrzymania tu pomocy w interpretacji jest opisanie rozkładu i pozycji, oraz własna interpretacja wyciągniętych kart - tak jak Ty to widzisz... i to co jest dla Ciebie niejasne.
Moderator Jednorożec LeCaro

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#3

Dziekuje Le.
Chce opisac jeden rozklad bo po prawie 3 latach okazalo sie ze byl to moj najwazneiejszy rozklad jak do tej pory. Prawie trzy lata temu zignorowalam swoja intuicje , uciszylam to co mowilo mi serce choc widzialam jak Wielkie Arkana krzycza.
Pewna Pani pokochala Pana a Pan pokochal Pania. Po dwoch latach Panu milosc przeszla.
Przyszla Pani i pyta: czy bedziemy razem.
Nie robie rozkladow tylko wybieram kilka kart po kolei. Byly to Wieza, Smierc, Wisielec,Sad.
Powiedzialam do Pani: oj bedzie bolalo ale po okolo roku wrocicie do siebie. Nie chcialam tego powiedziec, cos mi mowilo ze bedzie inaczej, i bylo.
Pani wszystko sie zawalilo, praca, finanse, zdrowie, rodzina, przyjaciele, stracila mieszkanie no i oczywiscie milosc Pana. W Wisielca Pani weszla nie z wlasnej woli wiec bolalo tak jak w Smierci, ale wiszac tak sobie zaczela rozmyslac, rozmawiac ze soba az wkoncu zaczela rozmawiac z Bogiem.I to byl ogromny przelom w zyciu Pani. Wyleczyla sie z Pana, z materializmu, z gonitwy za wszystkim, totalnie zmienila postrzenie na caly Wszechswiat, nastal Sad w calej swej krasie Uśmiech Bez Wiezy nie byloby Sadu. Kosmos wie co robi Rotfl
Odpowiedz
#4

No dobrze - ale po pierwsze: w jakim zakresie oczekujesz pomocy? Czy coś jest dla Ciebie niejasne w tym rozkładzie? Bo nie napisałaś...
Po drugie - kim są ten Pan, Pani... mogłabyś podać ich imiona? Czy też może robiłaś wtedy ten rozkład dla siebie, skoro okazał się dla Ciebie taki ważny?

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#5

No tak, juz na samym poczatku popelnilam blad, napisalam ze chcialabym omowic a powinnam byla napisac ze chce opisac sekwencje kart.Nie oczekuje pomocy , wszystko jest jasne po weryfikacji. Chcialam pokazac jak przewrotny moze byc Tarot, podzielic sie swoim doswiadczeniem.Wydaje mi sie ze imiona tych panstwa sa tu najmniej wazne. Dla mnie okazal sie wazny bo pokazal ze absolutnie nigdy nie moge uciszac tego cichego szeptu.
Odpowiedz
#6

W takim razie przerzucam wątek do działu "Wróżenie - wymiana doświadczeń, dyskusje".
Jeśli chcesz porozmawiać o intuicji, to zapraszam...
http://dobrytarot.pl/showthread.php?tid=202

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#7

Dziekuje i zycze milego weekendu Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości