sen o jastrzębiu i zmarłym dziadku
#1

Witam, miałam bardzo dziwny sen o jastrzębiu . Byłam w domu przez okno zobaczyłam że Jastrząb atakuje gołębia na moim podwórku, zobaczyłam też że mój zmarły dziadek podszedł do niego i powalił go na ziemię, zaczęłam się bać i odczuwać strach o mojego dziadka dlatego wybiegłam z domu. Bałam się podejść do dziadka który nogą do ziemi przygniatał jastrzębia, patrzył na mnie dziwnym wzrokiem jednak podeszłam , wcześniej pobiegłam powiedzieć mamie co się stało, był tam również mój tata, zakuli oni ptaka który był ogromny, leżał na plecach przygniatały go jakieś deski jedną z nich trzymałam ja, mój tata zaczął odcinać mu nogi a potem miał odciąć mu głowę i skrzydła. Nie wiem co było dalej, bo się obudziłam. Co taki sen może oznaczać, ktoś pomoże w interpretacji. Uśmiech

'' Dobrze widzi sie tylko sercem , najwazniejsze jest niewidoczne dla oczu '' Antoine de Saint-Exupery
Odpowiedz
#2

Twój sen daje Ci jasno do zrozumienia, że Twój dziadek chroni Cię, więc zwracaj sie do niego w trudnych chwilach, bo jest gotowy Cię bronić. Pomódl się za niego i dowiedz się prosze czy w tych dniach nie ma jego rocznicy śmierci, urodzin, imienin?
Jastrząb jest drapieżnym ptakiem, wskazuje na kogoś w Twoim otoczeniu, kto nie jest do Ciebie pokojowo nastawiony a ten pokój symbolizuje właśnie gołąb. Badź czujna na ludzi w Twoim najblizszym otoczeniu w razie problemow zwracaj się o pomoc do nieżyjącego dziadka.
Odpowiedz
#3

Lady of Dreams napisał(a):Twój sen daje Ci jasno do zrozumienia, że Twój dziadek chroni Cię, więc zwracaj sie do niego w trudnych chwilach, bo jest gotowy Cię bronić. Pomódl się za niego i dowiedz się prosze czy w tych dniach nie ma jego rocznicy śmierci, urodzin, imienin?
Jastrząb jest drapieżnym ptakiem, wskazuje na kogoś w Twoim otoczeniu, kto nie jest do Ciebie pokojowo nastawiony a ten pokój symbolizuje właśnie gołąb. Badź czujna na ludzi w Twoim najblizszym otoczeniu w razie problemow zwracaj się o pomoc do nieżyjącego dziadka.
Dziękuję Lady, byłam bardzo emocjonalnie związana z moim dziadkiem, w tym roku w styczniu minęła 1 rocznica śmierci, natomiast w kwietniu przypadają imieniny. Dziękuję za radę, modlę się za mojego dziadka, czuje jego obecność, w moim najbliższym otoczeniu wydaje mi się że moja siostra nie jest do mnie pokojowo nastawiona, ciągle na mnie narzeka i ma do mnie pretensje. Nie mówię jej o swoich planach bo jest zazdrosna i nie jest szczera, po prostu nie mogę na nią liczyć. Gdy będę miała jakiś problem, to mogę zwrócić się do mojego dziadka, a on zawsze mi pomoże? Dziękuję za twoją interpretacje i poświęcony czas Buziak

'' Dobrze widzi sie tylko sercem , najwazniejsze jest niewidoczne dla oczu '' Antoine de Saint-Exupery
Odpowiedz
#4

Jesli zwrócisz sie do niego na pewno poczujesz spływający na Ciebie spokój, to tez dużo i doceń to jak poczujesz taki stan a później podziękuj za to z wdzięcznością. Pozwoli Ci to zdystansować się do problemów z siostrą i nie zaostrzać z nią stosunków.
Odpowiedz
#5

Lady of Dreams napisał(a):Jesli zwrócisz sie do niego na pewno poczujesz spływający na Ciebie spokój, to tez dużo i doceń to jak poczujesz taki stan a później podziękuj za to z wdzięcznością. Pozwoli Ci to zdystansować się do problemów z siostrą i nie zaostrzać z nią stosunków.
Dziękuję Ci Lady, to tak jakbym miała dodatkowego Anioła Stróża , nie wiem czym na to sobie zasłużyłam. Uśmiech

'' Dobrze widzi sie tylko sercem , najwazniejsze jest niewidoczne dla oczu '' Antoine de Saint-Exupery
Odpowiedz
#6

Dokładnie tak to traktuj. Nasi bliscy po śmierci pełnią taką rolę, Aniołow Stróżów o ile miałas z nimi wyjątkowy kontakt.
Dziadek pojawiający się w takim kontekście jest też przestrogą abys w najblizszym czasie nie podejmowala ryzykownych decyzji. Wstrzymaj się z nimi. Mogą okazać się dla Ciebie niebezpieczne. Ptaki wskazują na lot , intelekt, wiadomości. Nie ufaj im .
Odpowiedz
#7

Lady of Dreams napisał(a):Dokładnie tak to traktuj. Nasi bliscy po śmierci pełnią taką rolę, Aniołow Stróżów o ile miałas z nimi wyjątkowy kontakt.
Dziadek pojawiający się w takim kontekście jest też przestrogą abys w najblizszym czasie nie podejmowala ryzykownych decyzji. Wstrzymaj się z nimi. Mogą okazać się dla Ciebie niebezpieczne. Ptaki wskazują na lot , intelekt, wiadomości. Nie ufaj im .
Właśnie zaraz po przebudzeniu, sprawdziłam pocztę i dostałam wiadomość email na którą długo czekałam, pewne osoby za granicą zdecydowały się mi tam pomóc i wynająć pokój, oraz dostałam informację żeby kupić bilet lotniczy na ustalony dzień.

'' Dobrze widzi sie tylko sercem , najwazniejsze jest niewidoczne dla oczu '' Antoine de Saint-Exupery
Odpowiedz
#8

W takim razie nie skorzystałabym z tej propozycji teraz. Dziadek jest ostrzeżeniem aby tego nie robić w tej chwili. Jesli te osoby chcą Ci rzeczywiscie pomóc , pomogę w każdej chwili, czy za miesiac czy za parę miesięcy czy później. Przetestuj tych znajomych i napisz ze przyjedziesz w innym terminie i jeśli są w stosunku do Ciebie ok, zaakceptują każdy termin, który podasz, jeśli nie, tzn, że nie powinnaś im ufać.
Odpowiedz
#9

Lady of Dreams napisał(a):W takim razie nie skorzystałabym z tej propozycji teraz. Dziadek jest ostrzeżeniem aby tego nie robić w tej chwili. Jesli te osoby chcą Ci rzeczywiscie pomóc , pomogę w każdej chwili, czy za miesiac czy za parę miesięcy czy później. Przetestuj tych znajomych i napisz ze przyjedziesz w innym terminie i jeśli są w stosunku do Ciebie ok, zaakceptują każdy termin, który podasz, jeśli nie, tzn, że nie powinnaś im ufać.
Lady Ci państwo jasno określili zasady i postawili warunek, że mogą pomóc właśnie mi, ale teraz, natomiast jeśli ja zrezygnuje to oni, wezną kogoś innego. Czy szczere intencje mają te osoby zapytałam Joane w jej gabinecie, nie miała żadnych zastrzeżeń, intuicja mi mówi że mogę im zaufać.

'' Dobrze widzi sie tylko sercem , najwazniejsze jest niewidoczne dla oczu '' Antoine de Saint-Exupery
Odpowiedz
#10

Uważam, że powinnaś przełożyc wyjazd. Nic nie stanie się jak to zrobisz. Pojedziesz w innym terminie. To nie ten czas. Nawet jeśli Joana nie miała zastrzeżen co do Twoich znajomych to Twój sen mówi o niebezpieczeństwie na jakie możesz się narazić. W czasie podróży mogą Cie spotkac rozne zawirowania, problemy. Jesli pojedziesz w innym terminie unikniesz ich.
To tyle ode mnie. Nie upieraj się przy swojej decyzji. Gdybyś była jej w 100 % pewna nie pytałabyś Kochanie na forum, więc Twoja intuicja Ci podpowiada aby jednak o to zapytać a Ty nie słuchasz jej.
Ściskam i życzę mądrej decyzji.
Odpowiedz
#11

Lady of Dreams napisał(a):Uważam, że powinnaś przełożyc wyjazd. Nic nie stanie się jak to zrobisz. Pojedziesz w innym terminie. To nie ten czas. Nawet jeśli Joana nie miała zastrzeżen co do Twoich znajomych to Twój sen mówi o niebezpieczeństwie na jakie możesz się narazić. W czasie podróży mogą Cie spotkac rozne zawirowania, problemy. Jesli pojedziesz w innym terminie unikniesz ich.
To tyle ode mnie. Nie upieraj się przy swojej decyzji. Gdybyś była jej w 100 % pewna nie pytałabyś Kochanie na forum, więc Twoja intuicja Ci podpowiada aby jednak o to zapytać a Ty nie słuchasz jej.
Ściskam i życzę mądrej decyzji.
Dziękuję Lady, nie będę się upierac, ale sen mógłby być też ostrzeżeniem przed tym że miałam kłopot z biletem lotniczym, wiem, że decyzja należy do mnie i sama muszę ją podjąć, na chwilę obecną jestem zdecydowana spróbować. Masz rację pytam tutaj na forum, bo intuicja mi to podpowiada.

'' Dobrze widzi sie tylko sercem , najwazniejsze jest niewidoczne dla oczu '' Antoine de Saint-Exupery
Odpowiedz
#12

Tak,sen mogł byc ostrzezeniem przed problemem z biletem ...
Zrobisz jak bedziesz uważała.
Ściskam.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości