Magiczna wróżba z obrączką
#89

Andzia zapewne Rotfl Rotfl Rotfl
Odpowiedz
#90

Na bank Rotfl
Odpowiedz
#91

I ja zrobiłam tę wróżbę Uśmiech i nawet cioci żeby sprawdzić wiarygodność i wiecie, wszystko jej się zgadzało Cwaniak
Odpowiedz
#92

Jak się ciesze, ze znalazłam ten temat. Wróżba z obraczka nie jest mi obca. Kilka lat temu pokazala mi ją moja kuzynka. Na początku podchodziłam do niej bardzo sceptycznie, bo co może mi powiedzieć pierścionek? Język Ale robiłyśmy ją kilku osobom (kobietom) i każdej wrozba się spelnila. Mężatki, panne, dzieciate, bezdzietne- WSZYSTKIM wyszlo to samo.
Przywiozlam tą wrozbe ze sobą do domu i zaczelysmy się bawić z przyjaciolka we wrozenie... znowu wszystko się spełniło :O
Jednak wiem, że w moim przypadku chyba coś obrączka się pomyliła bo mam 27 lat a w tym wieku mam wyjść za mąż Język

Co nie zmienia faktu, ze ta wrozba mnie zawsze fascynowala
Odpowiedz
#93

Mi wyszło ,że w wieku31 lat urodzę dziecko chłopak i dziewczyna wychodzi. Dodatkowo w wieku 32 wyjdę za mąż. Dziwne z imieniem bo obecny mój chłopak ma inne imie niz imię, które mi wychodzi a wychodzi Wojtek
Odpowiedz
#94

cudzoziemka napisał(a):Mi wyszło ,że w wieku31 lat urodzę dziecko chłopak i dziewczyna wychodzi. Dodatkowo w wieku 32 wyjdę za mąż. Dziwne z imieniem bo obecny mój chłopak ma inne imie niz imię, które mi wychodzi a wychodzi Wojtek


W jaki sposób wrozysz w jakim wieku będziesz miała dzieci?
Odpowiedz
#95

No to albo ja nie umiem kręcić obrączką albo będę bezdzietną panną........albo wyjdę za mąż dwa razy.....Hm dziwne to tak jak napisałam wyżej ja obączką chciałam powróżyć to mi dwa razy się zakręciła i stop....
Odpowiedz
#96

Dzina napisał(a):No to albo ja nie umiem kręcić obrączką albo będę bezdzietną panną........albo wyjdę za mąż dwa razy.....Hm dziwne to tak jak napisałam wyżej ja obączką chciałam powróżyć to mi dwa razy się zakręciła i stop....

Spróbuj dac komuś kto nie będzie wymuszać ruchu obrączki. Wtedy jest bardziej wiarygodnie Uśmiech
Odpowiedz
#97

Toczka uzupełniłam szklankę do połowy wodą,nawleczona obraczkę na nitke zanuzyłam i wyjęłam nad wodę.Powinna uderzać o szklankę liczac uderzenia.Oczywiscie pytasz w jakim wieku bede miała dzieci.
Odpowiedz
#98

u mojej mamy i koleżanek i u ciotki dzieci się sprawdziły
Odpowiedz
#99

dzieci zawsze się zgadzają. trudniej uzyskać z tej wróżby imię przyszłego małżonka.
Odpowiedz

Używałam obrączki raty ale on jej nie nosi i wychodzi mi 3 a mój tata miał 4 Język oby oby ale ciekawe wróżba pokazuje mi męża za 2 lata Język
Odpowiedz

Witam. Czy ktos z was probowal wrozyc przy pomocy obraczki/pierscionka? Sprawdza sie?Uśmiech Ja kiedys probowalam, ale raz ze sprawdzalnosc mialam znikoma a dwa ,ze w ostatnim czasie zauwazylam,ze jestem w stanie patrzac na pierscionek kierowac nim. Jesten ciekawa waszych opinii na ten temat.

I'm standing, running, I'm back again...
Nie ganiaj za ludźmi. Bądź sobą, rób swoje i pracuj ciężko. Odpowiedni ludzie, Ci którzy naprawdę pasują do Twojego życia, pojawią się sami i zostaną!
Odpowiedz

Obrączka to prowizoryczne wahadełko, podobnie jak pierścionek.  Ja używam wahadełek z kryształów, drewna, mosiądzu. Spotkałam się ze stwierdzeniem że używanie obrączki jako wahadełka jest niewłaściwe. To przedmiot poświęcony przez księdza, mocno związany z osobą która go nosi. Zamiast wahadełka można użyć śrubki na nitce, guzika, wisiorka. Lepiej by takie  pierwsze wahadełko było lekkie, bo osoba musi wprawić je w ruch. Można samemu zrobić sobie wahadełko i próbować"wróżyć".
Odpowiedz

Zastanawia mnie jeszcze odpowiedz na pytania tak/nie. Czasami pierscionek "buja sie" wzdluz dloni(od nadgarstka do palcow), czasem w poprzek, kreci sie w kolko albo stoi w miejscu. Jak mozna to zinterpretowac?

I'm standing, running, I'm back again...
Nie ganiaj za ludźmi. Bądź sobą, rób swoje i pracuj ciężko. Odpowiedni ludzie, Ci którzy naprawdę pasują do Twojego życia, pojawią się sami i zostaną!
Odpowiedz

Nat przy interpretacji ruchów mają zastosowanie zasady odnoszące się do wahadełka. Ruch pionowy- góra dół- zwykle oznacza TAK, poprzeczny, prawo-lewo- NIE. Koliste ruchy w prawo zwykle oznaczają TAK, w lewo -NIE. Bywa jednak odwrotnie, zależy od osoby która używa wahadełka. Jeśli przedmiot na nitce, sznurku się nie rusza, to oznacza NIE WIEM.
Warto poćwiczyć zadając wahadełku oczywiste pytania - Czy mam niebieski kolor oczu ? 
Poczytaj o wahadełku, zasadach używania i pierwszych ćwiczeniach Uśmiech Myślę że znajdziesz tam wszystko co Cię interesuje.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości