Magiczna wróżba z obrączką
#23

bliźniakiOczko nie żartuję sobie... zawsze było iż jak kreska to chłopiec (obojętnie czy pozioma czy pionowa) zaś jak kółko to dziewczynka (owal to też kółko hehhehehe, znaczy się nie, ale tu tak Rotfl )
Odpowiedz
#24

slawek_88 napisał(a):bliźniakiOczko nie żartuję sobie... zawsze było iż jak kreska to chłopiec (obojętnie czy pozioma czy pionowa) zaś jak kółko to dziewczynka (owal to też kółko hehhehehe, znaczy się nie, ale tu tak Rotfl )
Ale mnie przestraszyłeś teraz bo mi też zawsze wychodzi pozioma . . . Rotfl Szok Rotfl
Odpowiedz
#25

hehheh no co, jak szaleć to szaleć Rotfl
Odpowiedz
#26

slawek_88 napisał(a):hehheh no co, jak szaleć to szaleć Rotfl
No no, mój mąż by sie załamał jakbyśmy tak poszaleli Rotfl
Odpowiedz
#27

ale jakie becikowe;D hhehehe
Odpowiedz
#28

a ja zawsze marzyłam o córeczce.. damn Nerwus Rotfl
Odpowiedz
#29

slawek_88 napisał(a):ale jakie becikowe;D hhehehe
Teraz to pojechałeś . . . he he przekonałeś mnie Tak i te zniżki dla rodzin wielodzietnych Rotfl Rotfl
Odpowiedz
#30

Margola napisał(a):a ja zawsze marzyłam o córeczce.. damn Nerwus Rotfl
No ja też, jak mi lekarz powiedzial na USG że chłopiec to jakbym w twarz zarobiła . . .nie to że go nie kocham, uwielbiam mojego diabełka ale we wrozbie mi coreczka wychodzi wiec jest dla mnie nadzieja Tak Bedzie miał kto ten bałagan sprzatać mezczyzna nie wazne w jakim wieku zawsze troche jak dziecko,zawsze mowie ze mam 2 dzieci w domu he he . . . bez urazy panowie Buziak
Odpowiedz
#31

A trojaczki jak się przewiduje... Uśmiech moja siostra dostała od losu taki prezent...dwóch chłopców i dziewczynkę.
Odpowiedz
#32

Afrodyta napisał(a):A trojaczki jak się przewiduje... Uśmiech moja siostra dostała od losu taki prezent...dwóch chłopców i dziewczynkę.

wtedy wahadełko trójkąt pokazuje Wyśmiewacz
Odpowiedz
#33

he he a co jak dzieci jest znacznie wiecej oglądaliście kiedyś na TLC była taki program o sześcioraczkach . . . wtedy jakies figury przestrzenne wahadałko robi Rotfl Rotfl
Odpowiedz
#34

wtedy się urywa i słychać głos "... ja wysiadam!" Głupek hehhehehe
Odpowiedz
#35

slawek_88 napisał(a):wtedy się urywa i słychać głos "... ja wysiadam!" Głupek hehhehehe
he he he dobre . . . Rotfl Rotfl Rotfl
Odpowiedz
#36

ciekawe czy mi się sprawdzi. Czy AmisAmis dla innych też próbowałaś wróżyć i pierścionkiem i się sprawdzało?
Odpowiedz
#37

carolina-32 napisał(a):ciekawe czy mi się sprawdzi. Czy AmisAmis dla innych też próbowałaś wróżyć i pierścionkiem i się sprawdzało?
Ja wrozylam swoja obraczka, tyle ze na wlosie osoby zainteresowanej. Wiesz narazie trafnosc moge okreslic na 50 % mi wyszedl syn i córka, narazie mam syna, bratu wyszedl syn i córka i tyle obraczka stanela nie planuja dzieci ale wiesz no niewiadomo, kolezance 2 córki i syn, ma już jedna teraz w ciazy jest wiec zobaczymy plci jeszcze nie zna, a drugiej kolezance wyszla 3, 2 chlopakow i córka narazie ma 2 synow. Niewiem czy to zbieg okolicznosci czy cos w tym jest :uoee:
Odpowiedz
#38

w sprawach dzieci zawsze się wszystko sprawdza. jak nie mam włosa to nawlekam pierścionek na nitkę (białą).
Odpowiedz
#39

Mi wyszło ze sie ochajtam w wieku 50 lat Rotfl
Odpowiedz
#40

Margola napisał(a):Mi wyszło ze sie ochajtam w wieku 50 lat Rotfl
He he mi tez z tym to za kazdym razem inaczej wychodzi ale tak samo z imieniem jakies hebrajskie mi wychodza he he Hura
Odpowiedz
#41

a już myślałam, że to się sprawdza.
Odpowiedz
#42

Ja sprawdzałam tą wróżbe na mamie i siostrze i sie sprawdza Uśmiech Ja mam podobno mieć 2 dziewczynki i chłopczyka Rotfl wyjde za mąż w wieku 24/25 lat a to ostanie pytanie powinno brzmieć jak bedzie miał na imie mój przyszły mąż a nie wybranek bo jak pytałam o wybranka to mi wyszło imie mojej pierwszej miłości a to niemożliwe żebyśmy sie pobrali bo on juz ma swoja rodzine i jest szcześliwy Oczko
Odpowiedz
#43

No mnie sam wiek wyjscia za maz sie sprawdza ale musze pare razy kombinowac, imie wogole mi nie wychodzi, a jezeli chodzi o dzieci to juz pisałam . . . Gdzies tam ziarnko prawdy jest Tak
Odpowiedz
#44

AmisAmis napisał(a):
Margola napisał(a):Mi wyszło ze sie ochajtam w wieku 50 lat Rotfl
He he mi tez z tym to za kazdym razem inaczej wychodzi ale tak samo z imieniem jakies hebrajskie mi wychodza he he Hura

Jeśli chodzi o wiek to ja na to patrze z przymrużeniem oka bo już kilka wersji mi wychodziło (nie mówiąc o imieniu jakimś dziwacznym) ale jeśli chodzi o dziecko to zarówno obrączka jak i karty są nieugięte Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości