Magiczna wróżba z obrączką
#45

Margola napisał(a):
AmisAmis napisał(a):
Margola napisał(a):Mi wyszło ze sie ochajtam w wieku 50 lat Rotfl
He he mi tez z tym to za kazdym razem inaczej wychodzi ale tak samo z imieniem jakies hebrajskie mi wychodza he he Hura

Jeśli chodzi o wiek to ja na to patrze z przymrużeniem oka bo już kilka wersji mi wychodziło (nie mówiąc o imieniu jakimś dziwacznym) ale jeśli chodzi o dziecko to zarówno obrączka jak i karty są nieugięte Uśmiech
A to sie to da sprawdzić za pomoca kart?? nie wiedziałam. To chyba musze kogoś odwiedzić w pokoju wrozb Kwiatek Rotfl
Odpowiedz
#46

Mi zamążpójście wychodzi za 2 lata - a póki co nikogo ni widu ni słychu Rotfl dzieciaczki - 2 chłopców, ale to już dawno tak wychodziła. Co do imienia nieugięcie imię mojego ex :-/
Odpowiedz
#47

mi zawsze wychodzi tam samo. dziwne. bo mam w tym roku wyjść za mąż, ale nie mam partnera. dzieci dwoje, chłopiec, dziewczynka. w rodzinie wszystko tez się zgadza. trochę to dziwne. niby się sprawdza, ale jakim cudem mam wyjść za mąż (jest październik), kiedy do końca roku jest zaledwie 2 i pół miesiąca, a ja nie mam nikogo. podobno cuda się zdarzają : )
Odpowiedz
#48

Moja mama wielu osobom wróżyła tak jeśli chodziło o ilość dzieci. Byłam jedyną osobą co do której się pomyliła w tym temacie.
Odpowiedz
#49

Co do dzieci to mojej mamie i jej koleżankom się sprawdziło.
Mi wychodzi chłopak - dziewczyna - chłopak i kiedyś byłam u wróżki i też mówiła, że pierwszy chłopiec będzie - kiedyś się okaże.

Co do partnerów i imienia - mi wyszło dwóch, a jestem z tym drugim i jego imię wyszło. Okaże się Uśmiech
Odpowiedz
#50

tak, i karty i pierścionek pokazują to samo. czekam na realizację : )
Odpowiedz
#51

Ciekawe jakiej płci dziecko urodzi księżna Kate?
Odpowiedz
#52

spróbwałam zrobić ale nie wiem czy dobrze... najpierw się prawie nie ruszała a potem raz w kółko a raz po prostej... jak takie coś rozumieć?
i nie rozumiem w którym momencie sprawdzac drugie dziecko - az sie po pierwszym razie uspokoi obrączka czy samemu przerwać i robić drugi raz
Odpowiedz
#53

Wygląda na to ze będziesz miała dziewczynkę i chłopca. Może bliźnięta skoro obrączka pokazała je razem?Uśmiech
Odpowiedz
#54

akurat takie bliźniaki to moje marzenie...
Odpowiedz
#55

robilam ta wrozbe na znane mi kobiety (mama, babcia, prababcia) i wychodzilo bezblednie, lacznie z dziecmi utraconymi a mi nie wchodzi, malam miec chlopca i 2 dziewczynki a mam 2 chlopakow... jak bylam w 2 ciazy to robilam i wychodzil mi dziewczyna a urodzlam chlopaka i jest on na pewno chlopakiem Tak
moze jest jakas chetna ktora robi ta wrozbe na odleglosc, bo ciekaa jestem czy tylo mi nie wychodzi ?
Odpowiedz
#56

Na to co już jest pewne to przeważnie wyjdzie, bo wiesz i sugerujeszOczko
Odpowiedz
#57

dokladnie, tez tak to sobie tlumaczylam
Odpowiedz
#58

spróbuj na kimś kto jeszcze nie ma dzieci, albo nie znasz jego / jej syutacji rodzinnej i wtedy sobie odpowiesz czy się zgadza.
Odpowiedz
#59

Mi na dzieci wibruje....czyli co nie będę mieć dzieci? może włos był za mocno naprężony, bo krótki był jak wisiał pierścionek
a na męża wpierw długo nic....a potem wyszło 18 lub 33 lata jakieś to dziwne
Odpowiedz
#60

Mnie się obrączka nie rusza w ogóle;/ tzn podskakuje dziwnie zamiast się kręcić albo ruszać poziomo
Odpowiedz
#61

A ja mam takie pytanko, czy częstość robienia tej wróżby wpływa na jej wiarygodność? Czy to coś, co stoi za ruchami obrączką może się po pewnym czasie zbuntować? Bo już wielokrotnie robiłam tą wróżbę i na dzieci, i na imię męza itd., lecz to co mi wyszło, uważałam za zbyt piękne, by było prawdziwe i co chwilę sprawdzałam, czy oby na pewno obrączka nie zmieniła zdania i po jakimś czasie zaczeła mi fiksować i przekręcać informacje ;( Bardzo często przelatuje cały alfabet, albo co chwilę jest inna litera. I teraz się boję, czy nie naraziłam się tej nieznanej mi sile i wszystko stanie się odwrót, czy to tylko okres przejściowy i tak jak z tarotem potrzeba czasu do kolejnego podejścia?
Odpowiedz
#62

margolcia262 napisał(a):A ja mam takie pytanko, czy częstość robienia tej wróżby wpływa na jej wiarygodność?

Wpływa. Po prostu zmęczyłaś już swoją podświadomość i nie jest ona ciekawa odpowiedzi. Każdy jest zirytowany, jeśli mu się w kółko zadaje to samo pytanie, dlatego otrzymujesz odpowiedzi typu "na odczepnego". To nie jest żaden byt, tylko Twoje poirytowane wnętrze.
Odpowiedz
#63

Mala26 napisał(a):Mi na dzieci wibruje....czyli co nie będę mieć dzieci? może włos był za mocno naprężony, bo krótki był jak wisiał pierścionek
a na męża wpierw długo nic....a potem wyszło 18 lub 33 lata jakieś to dziwne
Safiro a jak tutaj to odczytać?
Odpowiedz
#64

Mala26 napisał(a):
Mala26 napisał(a):Mi na dzieci wibruje....czyli co nie będę mieć dzieci? może włos był za mocno naprężony, bo krótki był jak wisiał pierścionek
a na męża wpierw długo nic....a potem wyszło 18 lub 33 lata jakieś to dziwne
Safiro a jak tutaj to odczytać?

Podświadomość nie dała Ci żadnej odpowiedzi. Widocznie coś masz przyblokowane. Pewnie wszystko zależy od tego, kiedy w końcu przestaniesz myśleć o tym mężczyźnie, o którego w kółko pytasz. Jak masz wyjść za mąż i mieć dzieci, kiedy ciągle uganiasz się za iluzją? Wahadło ruszy, kiedy już będziesz miała czystą sytuację.
Odpowiedz
#65

Rozumiem i dziękuję za odpowiedź Uśmiech
Odpowiedz
#66

Safira napisał(a):
margolcia262 napisał(a):A ja mam takie pytanko, czy częstość robienia tej wróżby wpływa na jej wiarygodność?

Wpływa. Po prostu zmęczyłaś już swoją podświadomość i nie jest ona ciekawa odpowiedzi. Każdy jest zirytowany, jeśli mu się w kółko zadaje to samo pytanie, dlatego otrzymujesz odpowiedzi typu "na odczepnego". To nie jest żaden byt, tylko Twoje poirytowane wnętrze.


W ten sposób... Oczko czyli muszę wierzyć pierwszym odpowiedziom, dziękuję Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości