Książki o tarocie
#45

Lady of dreams napisał(a):Tu jest link do tej książki
<!-- m --><a class="postlink" href="http://books.google.pl/books?id=43vymTMJKrsC&printsec=frontcover&dq=jung+of+tarot&hl=pl&sa=X&ei=wUoMT4K3DIWyhAev1p3KAw&ved=0CEcQ6AEwAA#v=onepage&q=jung%20of%20tarot&f=false">http://books.google.pl/books?id=43vymTM ... ot&f=false</a><!-- m -->

Nie jest to cala ksiazka ale troszke mozna poczytac

Lady nie moge niestety otwrzyc tego linku.
Takze probowalam ebook i nic Beczy
No trudno poczekam az przysla ksiazke
Odpowiedz
#46

k_ella_k napisał(a):
Lady of dreams napisał(a):Tu jest link do tej książki
<!-- m --><a class="postlink" href="http://books.google.pl/books?id=43vymTMJKrsC&printsec=frontcover&dq=jung+of+tarot&hl=pl&sa=X&ei=wUoMT4K3DIWyhAev1p3KAw&ved=0CEcQ6AEwAA#v=onepage&q=jung%20of%20tarot&f=false">http://books.google.pl/books?id=43vymTM ... ot&f=false</a><!-- m -->

Nie jest to cala ksiazka ale troszke mozna poczytac

Lady nie moge niestety otwrzyc tego linku.
Takze probowalam ebook i nic Beczy
No trudno poczekam az przysla ksiazke

Tez mi przykro, nie wiem dlaczego tak sie dziejeSmutny
Odpowiedz
#47

Polecam książki , ktore ostatnio przeczytalam
1.Rozwój zdolności parapsychicznych" William'a W. Hewitt'a
2. "Tworcza wizualizacja dla poczatkujacych" R.Webstera

Interesujace pozycje od ktorych w weekend nie moglam sie oderwacOczko
Odpowiedz
#48

Mam pytanko, zaczynam dopiero swoją przygodę z tarotem. Czy możecie polecić jakąś książkę o tarocie dla początkujących. Najlepiej krótką i przystępnie napisaną Uśmiech Dzięki
Odpowiedz
#49

Jan W. Suliga 'Tarot. Karty ktore wroza'- krotkie, przystepnie napisane kompleksowe opracowanie tematu.
Odpowiedz
#50

No nie wiem, na pierwsza książkę nie za bardzo, chociaż ja akurat od niej zaczynałem (bo innych nie było!)

Na pierwszą książkę Vademecum Tarota Barbara Antonowicz-Wlazińska albo Vademecum Tarocisty Hajo Banhaf
A najlepiej obydwie kupić Uśmiech


PS. krótkie książki nie są dobre Dobani
Odpowiedz
#51

'Vademecum' Banhafa to cenna pozycja, zgadzam sie; dlugie, wyczerpujace opisy kart, jednak dla poczatkujacych chyba za dlugie. Poczatkujacy sa niecierpliwi! Chca szybkich konkretnych wynikow, tu i zaraz.

Ksiazka Suligi daje szerokie spojrzenie na to czym jest Tarot, choc mam pewne watpliwosci co do znaczen kart podanych przez niego.
Odpowiedz
#52

Ja bym zaproponowała książkę dla początkujących "Runy i tarot" Wdowiak Stefan Karol. Bardzo fajnie się czyta.
Odpowiedz
#53

Lisander napisał(a):Ksiazka Suligi daje szerokie spojrzenie na to czym jest Tarot, choc mam pewne watpliwosci co do znaczen kart podanych przez niego.
O to chodzi, że znaczenia nie pasują do niektórych kart tarota Rider-Waite, a poza tym za duzo tam kabały jak na początek. Na początek w ogole niepotrzebna jest kabała i komplikowanie spojrzenia na karty.
Odpowiedz
#54

Tarot Osobisty poradnik - Juliet Sharman - Burke
Album przystępnie opisujący każdą z kart, z pięknymi albumowymi zdjęciami kart. Duży, przejrzysty, sporo rozkładów. Świetna książka dla początkujących, polecam Ok
[Obrazek: DThTANu.jpg]
Odpowiedz
#55

Ja na początek mogę również polecić "Co dzisiaj mówi tarot" - Watters Joanna

[Obrazek: ae9ojdS.jpg]
Odpowiedz
#56

Dziewczyny a macie linki do zakupy tych publikacji?
Odpowiedz
#57

Niestety Małgosiu musisz poszukać albo śledzić allegro. Ja swojego czasu bardzo długo szukałam kart dla mamy i praktycznie wszędzie były one wykupione ale szukałam.. szukałam.. szukałam.. i znalazłam po kilku dniach. Wiem, marne pocieszenie ale jak teraz spojrzałam to wszędzie pozycje są wykupione - jak widać cieszą się niezłym wzięciem.
Odpowiedz
#58

No właśnie. Cięzko znaleźć tą publikacje zamieszczoną przez Dorcie. Książka ta ma już swoje lata - może została przez księgarzy zapomniana.
Poszukam jeszcze tej którą Ty Margolcia zamieściłaś.


A może ktoś ma te knigi w wersji elektronicznej i chciałaby się podzielić? Ja w zamian moge dać kurs tarota. Zawstydzony
Odpowiedz
#59

A co sądzicie o takie pozycji?? Znalazłam ją w swojej bibliotece:
Podręcznik tarota: wielkie arkana aut. Helena Żuk
Odpowiedz
#60

Eremit napisał(a):
Lisander napisał(a):Ksiazka Suligi daje szerokie spojrzenie na to czym jest Tarot, choc mam pewne watpliwosci co do znaczen kart podanych przez niego.
O to chodzi, że znaczenia nie pasują do niektórych kart tarota Rider-Waite, a poza tym za duzo tam kabały jak na początek. Na początek w ogole niepotrzebna jest kabała i komplikowanie spojrzenia na karty.

A mnie to szerokie spojrzenie, umieszczenie kart w kontekscie Kabaly, symboliki pomoglo, zachecilo do Tarota; pokazalo dluuuuuga aczkolwiek interesujaca droge na jaka wstepuje sie biorac kart do reki. Milo bylo dowiedziec sie, ze to nie tylko kartoniki pokazujace przyszlosc ale wiele, wiele wiecej.
Odpowiedz
#61

Bardzo wyczerpująca temat pozycja w dobrej cenie. Aktualnie sam z niej korzystam.
Ebook składa się z 3 tomów:
I - Arkana Wielkie
II - Arkana Małe
III - Dywinacja
Odpowiedz
#62

No ale chyba tego 3 Tomu to jeszcze nie ma, tak?
Odpowiedz
#63

No nie ma, do wiosny będzie Tak


Dzięki Zephirael Uśmiech chyba nawet nie wiesz, że trafiłeś na forum autora Oczko
Odpowiedz
#64

Hmmm... tak to napisał jakby juz był komplet. Tez jestem zainteresowana ale czekam z niecierpliwością na ostatni tom Uśmiech
Odpowiedz
#65

Ale będzie drożej jak wyjdzie komplet Cwaniak
Odpowiedz
#66

A jak to wygląda w praktyce ? Nie trzeba od takiej sprzedaży odprowadzać podatku ?
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości