Wątek zamknięty

Portret partnerski
#1

Witam. Prosze o pomoc w zinterpretowaniu portretu Pani X i Pana Y. Do czesci sie odniose. 
Ona:
1.pustelnik 
Zgadza sie. Osoba w dziecinstwie bardzo wyobcowana, samotna, izolujaca sie od ludzi.
2.Kaplan
Osoba ta wkroczyla na sciezke duchowa, szuka Boga.
3.Świat
4.Umiarkowanie
Tu jest tak ze ona czesto wyznaczala sobie granice co wolno a czego nie. Bie zawsze ich przestrzegala przez co czesto miala poczucie winy.
5.cesarz
6.Ksiezyc
7.smierc
Jej misja jest transformacja? Patrzac na pozycje 1 2 i 3 wyglada na to ze otworzy sie na swiat moze wlasnie przez duchowosc. Przez bolesne doswiadczenia. 
8. Mag
W partnerskim rowniez pojawia sie mag. Ten czlowiek mial jej pomoc zrealizowac jej misje - zmienic ja przez cierpienie? W rozwoju zwiazku rowniez pojawia sie smierc.

On:
1.sąd
2.rydwan
3.kaplan
4.kaplan
5.rydwan
6.gwiazda
7. Kolo fortuny
8. Kaplanka

Wspolna donica:
1.rydwan
Ona byla bardzo zaangazowana on nie. Dlugo na niego czekala.
2.wisielec
Znajomosc rozwijala sie bardzo po woli. Wlasciwie nie rozwijala sie wogole.
3.cesarz
Pan okazal sie byc strasznym manipulantem, toksyczna osoba. Trzeba sie mu bylo podporzadkowywac.
4.slonce
5.wieza
6.smierc
Rozstanie bylo bardzo bolesne. Ona przezyla psychiczny wstrzas, zalamanie nerwowe. Jednak zaowocowalo to pewna zmiana w niej. Ogolnie ten zwiazek w ktorym wiele wycierpiala ja odnienil na lepsze.
7.mag
8.cesarzowa


Nie znam sie na tarocie. Czy ktos moglby przeanalizowac te 3 rozklady i powiedziec co z tego wynika ? Bardzo to dla mnie wazne. Dziekuje za pomoc. 

Czy ta para jeszcze sie kiedys zejdzie czy na tym sie konczy ich wspilna misja? Glownie chodzi o to czy on sie zmieni. Czy na tych zgliszczach da sie cos odbudowac czy w tym wypadku koniec jest nieunikniony? Smierc oznacza koniec ale tez i transformacje. 

Kompletnie nie wiem jak to ugryzc...
#2

Proszę napisać dla kogo są wykonane portrety psychologiczne i jakie to ma powiazanie z Tobą...
Jak sam piszesz, nie znasz się na Tarocie, wiec i sam chyba nie napisałeś powyższych znaczeń poszczególnych pozycji...
...jeśli jest inaczej...sprostuj....

[Obrazek: 750174360.gif]
#3

Portret jest dla mnie. Nie pisze ze swojego konta wiec napisalam ogolnie. Znaczenia ktore pisalam sa tylko moimi przypuszczeniami. 

Jesli ktos zechce pomoc to wiekszosc bede mogla zweryfikowac - moze to byc dla kogos rownie pozyteczne. Moze jakas nauke z tego wyniesie.
Chce zrozumiec jaki byl sens spotkania tego czlowieka ktory tak namieszal w moim zyciu. Dodam ze byla to moja najwieksza milosc.
#4

Tak się domyślałam, ze to ty piszesz...masz u nas konto i proszę z niego korzystać...
Truelife
Zarejestrowany: 02.12.2012, 14:23
Ostatnio aktywny: 15.11.2013, 13:05
Liczba postów: 110

Potwierdź czy dobrze skojarzyłam
i pisz ze swojego konta
przy logowaniu jest opcja, jeśli nie pamiętasz do niego hasła...

[Obrazek: 750174360.gif]
#5

(03-05-2017, 21:41)Krystyna napisał(a):  Tak się domyślałam, ze to ty piszesz...masz u nas konto i proszę z niego korzystać...
Truelife
Zarejestrowany: 02.12.2012, 14:23
Ostatnio aktywny: 15.11.2013, 13:05
Liczba postów: 110

Potwierdź czy dobrze skojarzyłam
i pisz ze swojego konta
przy logowaniu jest opcja, jeśli nie pamiętasz do niego hasła...
Niestety nie mam już tamtego maila, i nie odzyskam hasła dlatego posługuje się tym kontem.
#6

Jeśli nie masz możliwości odzyskania hasła do swojego poprzedniego konta...załóż nowe...
i napisz ponownie  swój post...
Nie możesz korzystać z konta innej osoby...
watek zamykam...

[Obrazek: 750174360.gif]
Wątek zamknięty




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości