Wielka miłość i wielka rozpacz
#1

Witam. Prosze o pomoc w zinterpretowaniu portretu Pani X i Pana Y. Do czesci sie odniose. 
Ona:
1.pustelnik 
Zgadza sie. Osoba w dziecinstwie bardzo wyobcowana, samotna, izolujaca sie od ludzi.
2.Kaplan
Osoba ta wkroczyla na sciezke duchowa, szuka Boga.
3.Świat
4.Umiarkowanie
Tu jest tak ze ona czesto wyznaczala sobie granice co wolno a czego nie. Bie zawsze ich przestrzegala przez co czesto miala poczucie winy.
5.cesarz
6.Ksiezyc
7.smierc
Jej misja jest transformacja? Patrzac na pozycje 1 2 i 3 wyglada na to ze otworzy sie na swiat moze wlasnie przez duchowosc. Przez bolesne doswiadczenia. 
8. Mag
W partnerskim rowniez pojawia sie mag. Ten czlowiek mial jej pomoc zrealizowac jej misje - zmienic ja przez cierpienie? W rozwoju zwiazku rowniez pojawia sie smierc.

On:
1.sąd
2.rydwan
3.kaplan
4.kaplan
5.rydwan
6.gwiazda
7. Kolo fortuny
8. Kaplanka

Wspolna donica:
1.rydwan
Ona byla bardzo zaangazowana on nie. Dlugo na niego czekala.
2.wisielec
Znajomosc rozwijala sie bardzo po woli. Wlasciwie nie rozwijala sie wogole.
3.cesarz
Pan okazal sie byc strasznym manipulantem, toksyczna osoba. Trzeba sie mu bylo podporzadkowywac.
4.slonce
5.wieza
6.smierc
Rozstanie bylo bardzo bolesne. Ona przezyla psychiczny wstrzas, zalamanie nerwowe. Jednak zaowocowalo to pewna zmiana w niej. Ogolnie ten zwiazek w ktorym wiele wycierpiala ja odnienil na lepsze.
7.mag
8.cesarzowa

Zastanawia mnie to że ja mam w misji śmierć i z tym partnerem również w misji śmierć...ciekawe... Co to może oznaczać??
Czy ta relacja ma możliwość transformacji, czy po najgorszymjest już definitywne zakonczenie znajomosci,misja spełniona i kazdy idzie w swoja strone? 
Odpowiedz
#2

Tutaj w misji mogłoby to wyglądać, że oboje musieli się spotkać, coś przeżyć;przetrwać i rozłączyć... Inaczej można by to interpretować? 
Rozwój związku, może to na zasadzie karmy? Nie jest ten czas dla nich, chociaż nie wiem czy ta karta znaczyłaby karmę, ja w taki sposób to odczułam... Może i dzięki temu też ta transformacja, poczucie, że nie wszystko co jest, jest trwałe nawet gdyby się chciało, a dodatkowo to też uczenie się, że zamykanie pewnych spraw, przynosi to, że jakoś inaczej z czasem podchodzimy do pewnych spraw, z rezerwą i z takim poczuciem, że jedno się kończy, drugie zaczyna... 
Buźki
Odpowiedz
#3

Że musieliśmy się spotkać to bardzo pewne - głęboko to czuje że to nie był przypadek.
Odpowiedz
#4

Na pewno donica ta nie ma typowych kart wskazujacych na milosc czy partnerstwo. Raczej zaznaczony jest potencjal komunikacyjny czy tez nakierowany na budowanie czegos w konteksie tworczosci.

Pojawienie sie i Rydwanu i Cesarz wkazywac moze na jakies zwiazki zawodowe, ale tez i na skoncentrowaniu na sobie mezczyzny. Zreszta jego portret pokazuje osobe mocno skupiona na sprawach zawodowych czy tez pieniazkach i te sprawy moga u niegow zyciu dominowac. Sprawy emocjonalne czy tez milosne nie sa mocno u niego zaznaczone.

Jesli pojawila sie fizycznosc, z portretu moglo byc to zwyczajnie >zdobyciem< ze strony mezczyzny.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości