Prośba o wróżbę
witam,
Kiedys dość często sie tu pojawiałam..miałam sporą przerwę.
W moim życiu sporo sie zmieniało..tak jak planowałam przeprowadziłam się - i to 2 razy...miałam 2 partnerów od tamtego czasu. Z przedostatnim związek zakończył sie po 8 miesiącach..i otrząsnać sie z niego pomógł jak sie okazało partner.
Niestety teraz znów jesem sama..rozstaliśmy się...po 8 miesiącach.
Sprawa jest świeża,,,sporo winy było z mojej jak i z jego strony - ja zazdrosna ( niepewna jego uczuć) on z czasem wycofany. Rozstalismy się ale ja caly czas mam nadzieje że wrócimy do siebie+
Moje pytanie.
Czy wrócimy do siebie? Jak wyglądają jego uczucia w moja stronę?
Proszę o wróżbę
Julita 05.08.1986
Bernard 22.11.1985

PozdrawiamUśmiech
Odpowiedz z cytatem
Jak świeża, kiedy się rozstaliście...
macie jakiś kontakt? próbowałaś się skontaktować i porozmawiać/wyjasnic...?
Czy jest tu wpływ osób trzecich z Twojej lub jego strony?
[Obrazek: 5jmdft67.gif]
Odpowiedz z cytatem
Tak, świeża...2 tygodnie nie mielismy kontaktu..tzn. nie widzielismy się..Ostatecznie rozstalismy sie wczoraj. On wczesnije sie zastanawial nad uczuciem do mnie...a ostatecznie ja zastanawiając sie dlaczego między nami jest tak dziwnie,,przejrzałam jego telefon i widziałam ze sie kontaktował z byłą dziewczyną..fakt ze jakis miesiac wczesniej ale jednak twierdził ze nie mają żadnego kontaktu. Wydaje mi sie że nie chodzi jednak o inną..ale tego pewna nie jestem. Twierdzi ze nikogo nie ma
Miałam nadzieje do końca ze jednak będzie chciał ze mna byc...ale stwierdził ze nie chce mnie dużej zwodzić...
Odpowiedz z cytatem
Przyjąłem, wróżba jeszcze dzisiaj

Mikesz
Odpowiedz z cytatem
Do DNA 1986 - Julita :

W Tarocie jako takiego powrotu do siebie i ponownie bycie razem w związku - raczej nie widać.
Jednak Karty pokazały, że jakiś kontakt powinien między Wami być ( pozostać ) - Głupiec p.p - 6 Mieczy p.o - 7 Kielichów p.p, ale jakby na nowych zasadach ... ? -  Myśli
Drugi rozkład pokazał, że Bernard nie zamierza i nie ochoty na odrodzenie się bliskich relacji z Tobą i nawet nie wykluczam, że On ma jakiś poważny żal i uraz do Ciebie, tylko tego zbyt nie okazuje ... ? ( Sprawiedliwość p.o - Rydwan p.o ).

Mikesz

Załączone pliki Obrazki

Odpowiedz z cytatem
Tak jak myślałam, dziękuję za wróżbę. Dokładnie jak Pan opisał...kontakt pewnie będzie bo sam zaoferował ze moge do niego pisać jak będę miała taką potrzebę...bo on nie pali za soba mostów i nie chce ucinac kontaktów z byłymi...czyli kontakt będzie - inne zasady - tak, on je wyznaczył,,,kontakt ale bez mozliwości powrotu.
Na pewno ma żal do mnie o to, że wiecznie miałam do niego pretensje, nakrzyczałam ze pisał z byłą , że jak chce to niech do niej wraca itp..dużo było takich niemiłych chwil,,i zazwyczaj z mojej strony..który facet potrafi to wszystko znieść...tylko tak naprawdę mi bardzo zależało,,i nawet jak było między nami ok,,tzn. ja nie czepiałam się...to  i tak odnosiłam wrażenie ze się oddala ode mnie,,nie przytulał,,nie okazywal uczuć..może on taki jest. Bardzo mi przykro..miałam nadzieję że może coś jeszcze do mnie czujeSmutny a tu jednak nicSmutny

Nadzieja umiera ostatnia więc będę myślała pozytywnie.
Dziękuję i pozdrawiiam

Mam pytanie.
Czy taka wróżba dotyczy jakiegoś określonego czasu?? nie wiem,,miesiąc pół roku? bo może faktycznie świeża sprawa teraz tak czuje, a może potrezbuje czasu żeby to przemyśleć i jednak stweirdzi że tęskni i będzie chcial wrócić..Uśmiech bo od razu po tym jak przestaliśmy sie odzywac to pisał że teśkni i dużo o mnie myśli..może mu ten żal minie??
Odpowiedz z cytatem
Do DNA 1986 - Julita :

Zazwyczaj każda wróżba  jest tylko na jakiś określony czas.
Np. moja wróżba w  sprawie, o którą mnie teraz pytałaś - raczej już nie będzie aktualna za 2, 5 czy 10 lat ...
W/g mojej oceny - ta dzisiejsza wróżba dla Ciebie jest ( może być ) aktualna - na najbliższe tygodnie ( max . do pół roku ).
Dziękuję za weryfikację   i  pozdrawiam - Pociesza 

Mikesz
Odpowiedz z cytatem
Do DNA 1986 - Julita :

Napisałem tak - jak pokazały mi Karty i jak Je zinterpretowałem ... - Myśli
Czasami tak bywa, że odchodzący partner w jakiś sposób "chce pocieszyć" byłą partnerkę -  mając pewne poczucie winy ...
Liczą się przede wszystkim fakty i rzeczywistość.
Jeżeli On nie chce się z Tobą spotykać praktycznie ( a tylko "ładnie gada" ) - to wyraźnie znaczy, że chce zakończyć związek z Tobą.
Sam znam to z własnego życia.

Mikesz
Odpowiedz z cytatem

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum dobrytarot.pl ezoteryczne forum Dobry Tarot - karty tarota, runy, astrologia, numerologia, magia, wróżby.