Witamy na Forum Ezoterycznym Dobry Tarot

Witaj! Logowanie Rejestracja

Prośba o wróżbę
"chociaż to co mam zawdzięczam swojej pracy ..praktycznie na 2 etatach"

I facet, ktory Ciebie pokocha, zobaczy w tym Twoja pracowitosc.
Taki, ktory Ciebie nie kocha, przyczepi sie do biedy.

I ty Sama sie na siebie patrz z miloscia. Kazda rzecz mozna zobaczyc w innym swietle. Nie mowie o nakladaniu rozowych okularow, ale wlasnie na pojzeniu na siebie sama przychylnie, a nie tylko samokrytycznie. Jak wszedzie w zyciu, istotny jest balans, i rownowaga miedzy jednym a drugim.

Ciesze sie, ze moglam pomoc Uśmiech
CzescUśmiech a z francuzem mam kontakt. Ale nic z tego nie będzie.
Tak jak.myslalam- nie jest wobec mnie szczery, ma sporo kobiet i cały czas szuka, nie przejmuje się tym bo i tak na nic nie liczyłam Czułam ze to nie facet dla mnie
Nie ukrywam że wokół mnie kręci się sporo facetów. Ale ja nie jestem żadnym z nich zainteresowana...może poza jednym, którego znam długo, zawsze się pojawia gdy jestem sama. Ale tak naprawdę nie jest określony, chociaż ostatnio mi powiedział że idealnie do siebie pasujemy i fajne mielibyśmy dzieci.
Jak myślicie? Coś z tego może wyjść? Czy on faktycznie coś do mnie czuje?
Czy mógłby mi ktoś postawić karty?moje pytania. .czy  R. ma w stosunku do mnie jakieś poważniejsze uczucia? Czy jest wobec mnie szczery?  I czy chciałby stworzyć ze mną poważny związek czy tylko się mną bawi?
Krystyna napisał 15-08-2017, 13:12:
proszę podać dane, ...imiona i daty ur., swoje  i osoby o która pytasz

czy to jest pan o którym piszesz w poście powyżej?
dlaczego z panem na ten temat nie porozmawiasz?...naświetl troszkę sytuacje
Tak..to jest ten Pan...znamy się około 5 lat.mkiedys 2 tygodnie się spotykaliśmy..Ale to było tylko spotkanie..ja się trochę bardziej zaangażowałam...później czasami się odzywal. .pisał...dużo o mnie wiedział..bo się o mnie wypytywal...pojawiał się zawsze gdy byłam po rozstaniu...wiem że ma do mnie słabość i ze jest czasami zazdrosny ale chyba boi się poważnego związku. Czasami słyszę od niego ze nie chce nikogo bo chce się skupić na pracy..innym razem ze on czeka na mnie..potrafił mi powiedzieć ze byłabym dobra matka, ze fajne mielibyśmy dzieci ..ze idealnie do siebie pasujemy..a ja nie wiem czy wierzyć w to wszystko..I zastanawiają mnie jego prawdziwe intencje.czy jest jak pies ogrodnika czy po prostu uważa że jesteśmy  Z innych światów i to nie wypali..wiem ze uczucia do mnie jakieś ma..Ale czy na tyle duże żeby coś z tego mogło być...nie wiem..nie chce z nim o tym rozmawiać bowolę żeby konkrety wypłynęła od niego..jest dla mnie zagadka..lubię z nim przebywać i też mam do niego slabosc
Julita 05.08.1986
Remigiusz...dokładnej daty nie znam..1985 r
Jeśli chcesz znać intencje tego mężczyzny wobec Ciebie, musisz dowiedzieć się jaką ma pełną datę urodzenia... sam rok nikomu nic nie powie.  Bezradny
....... * [Obrazek: xYQKgiC.jpg] LUX IN TENEBRIS LUCET, Ewangelia wg Jana 1,5  *.......
Zanim poprosisz mnie o wróżbę, przeczytaj regulamin mojego Gabinetu: klik! 
WiemUśmiechznam datę urodzenia...Remigiusz 22.06.1985
Julita 05.08.1986
Pan pokazał mi się w kartach jako blondyn, przystojny, atrakcyjny, towarzyski, o ujmującym i bezpośrednim sposobie bycia.  Uśmiech

Z pewnością sprawy materialne są dla niego ważne, jednak nie myślę że stałoby to na przeszkodzie jego planom, gdyby rzeczywiście chciał bliższego związku.

Jego uczucia do Ciebie? Bardzo Cię lubi, to na pewno.  Tak Przyjemnie mu się przebywa w Twoim towarzystwie, dobrze się przy Tobie czuje, uważa Cię za ciepłą, atrakcyjną, miłą i kobiecą. Wydaje mi się jednak, że on nie oczekuje czegoś więcej - chciałby zachować obecny charakter Waszych relacji... Uważam, że wbrew temu co napisałaś (o wspólnych dzieciach itd.) - on nie myśli o Tobie w tych kategoriach... nie traktuje Cię jako potencjalnej partnerki do stałego związku.

Pomimo jego całej sympatii dla Ciebie, uważam że ta relacja w przyszłości nie będzie kontynuowana, nie będziecie utrzymywać bliższych stosunków - i to on będzie tą osobą która zakończy bądź zerwie Waszą znajomość.

Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę wszystkiego dobrego. Buziak
....... * [Obrazek: xYQKgiC.jpg] LUX IN TENEBRIS LUCET, Ewangelia wg Jana 1,5  *.......
Dziękuję za odpowiedzUśmiechzgadza się..blondyn..atrakcyjny pod względem wyglądu i charakteru..Dobrze to opisalasUśmiech tak jak myslalam, jeżeli facet nie wie czego chce..jest niekonkretny wobec kobiety to tak naprawdę nie oczekuje od niej zbyt wiele...Może to były słowa wypowiedziane pod wpływem emocji..chwili..I pewnie znudzi mu się ta dotychczasowa relacja albo pozna kogoś i to zakończy..no szkoda. .Ale trudno się mowiUśmiechjeszcze raz dziekuje
(16-08-2017, 03:08)deoksyrybonukleina1986 napisał(a):  tak jak myslalam, jeżeli facet nie wie czego chce..jest niekonkretny wobec kobiety to tak naprawdę nie oczekuje od niej zbyt wiele...

Otóż to.  Oczko
Dziękuję za weryfikację i życzę Ci wszystkiego dobrego.  Uśmiech

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości