Witam
#1

Witajcie Uśmiech Trafiłam tu przypadkowo, ponieważ przeglądałam inne fora w poszukiwaniu kilku odpowiedzi. Mam dość mocno rozwniętą intuicję, ale wierzę też, że nasz los jest "gdzieś" zapisany. W nas samych, w liczbach, w naszych czynach, w otaczającym nas świecie. Kiedyś spróbowałam porozamwiać z wróżka, która z numerologi oraz kart tarota bardzo konkretnie opisała mi moją przyszłośc. Wszystko się sprawdziło. Od tamtej pory wiem, że jest coś więcej, coś nienamacalnego i niedostrzeganego przez ludzi, co powoduje, że nasze życie układa się w taki, a nie inny sposób.
Forum wyskoczyło mi na google i myślę, że zawitam tutaj na dłużej, chociaż sama nie wróżę. Miłego dnia wszystkim Uśmiech
Odpowiedz
#2

Mnie od wielu już lat "coś" ciągnęło w stronę ezo, astro, kart. Z pasją czytałam horoskopy dzienne, miesięczne, roczne...
I chociaż sama nigdy nie zdecydowałam się położyć kart i nikomu nie wróżyłam, a nawet jestem troszkę introwertyczką z natury i nie dzielę się zbyt wieloma informacjami z innymi, to zauważyłam, że moja intuicja jest bardzo rozwinięta i z jakiegoś powodu moje rady często sprawdzają się także u innych osób. 
Czasami szukałam potwierdzenia swoich myśli i odczuć u innych wróżek, a one potwierdzały moje przypuszczenia, stąd któregoś dnia wpisałam w google "tarot", "wróżby" i oto jestem... Tak Was odnalazłam Uśmiech Fajnie, że oprócz tematów tarota, porusza się tu inne sfery życia. Przez to forum jest ciekawe.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości