Tarot według Shayla - Tarot of Druids
Dziękuję z kolei za ekspresową odpowiedź Oczko

Faktycznie zależy mi na tym żeby złapać jakiś dodatkowy grosz jeśli jest ku temu możliwość. Praca będzie związana ze zmianą zamieszkania więc to kolejna zmiana i czynnik stresujący bo nie wiem co i jak, jak i również byłaby to pierwsza praca stricte związana z moim zawodem. Szefem jest mężczyzna, to też mogę potwierdzić.
I mam nadzieję, że niedługo powrócę z finalną weryfikacją Oczko
Dziękuje, za kilka słów, wyjaśniających wróżbę. 

Liczę na pozytywne rozpatrzenie, pozdrawiam i czekam na weryfikację   Uśmiech
Czasami potrzebujemy zmian... Powodzenia!  Kwiatek
"To, czego boimy się najbardziej, jest z reguły tym, co właśnie powinniśmy zrobić."  ♥ 
(07-08-2017, 14:26)Shayla napisał(a):
(07-08-2017, 13:47)RestlessMan napisał(a): Gratuluję Gabinetu!
Niedawno otrzymałem propozycję dorywczej pracy z polecenia na okres okołowakacyjny. Na ten moment sprawa jest w rozpatrywana i moja prośba dotyczy tego abyś zapytała Kart, czy będzie współpraca i finalizacja propozycji, czego mam się ewentulanie spodziewać? Marcin 24/4/89

Dziękuję!  Kwiatek

Karty pokazały, że bardzo obawiasz się, że coś pójdzie nie tak, zależy Ci, więc się obawiasz. Karty pokazały, że troszkę będziesz czekał, na końcową decyzję. Karty też podkreślają, że będziesz dobrze czuł się w tej pracy, co ciekawe poznasz tam i polubisz osoby,  z którymi będziesz miał tam do czynienia. Uważam, że będziesz bardzo zadowolony z tej pracy, bardzo ładna pomyślność. Jeśli chodzi o finalizację, to uważam, że dobre zarobki, i być może będziesz zabiegał o to, by jeszcze dłużej tam pracować, albo znów za jakiś czas wrócić. Jeśli chodzi o spodziewanie się, to pokazuje mi się szef będzie wymagający i podkreślał,to że on tutaj rządzi. Co nie znaczy że nie będzie niesprawiedliwy, tylko będzie wiedział czego oczekuje. Pozdrawiam i czekam na weryfikację, pomyślności! Pozdrawiam ciepło  Buziak

Witam serdecznie, wracam z weryfikacją.
 W minione wakacje nie udało mi się zamknąć wszystkich formalności aby móc dorobić w okresie urlopowym. Niemniej jednak propozycja jest otwarta i jeśli będę chciał, mogę załapać się na kilka godzin w tygodniu nawet na stałe, pozostaje ewentualnie tylko kwestia wyboru/decyzji. dziękuję Oczko
(09-10-2017, 15:15)RestlessMan napisał(a): Witam serdecznie, wracam z weryfikacją.
 W minione wakacje nie udało mi się zamknąć wszystkich formalności aby móc dorobić w okresie urlopowym. Niemniej jednak propozycja jest otwarta i jeśli będę chciał, mogę załapać się na kilka godzin w tygodniu nawet na stałe, pozostaje ewentualnie tylko kwestia wyboru/decyzji. dziękuję Oczko

Witaj Uśmiech
Bardzo dziękuję za weryfikację i cieszę się, że możesz wrócić tam, kiedy tylko będziesz chciał. życzę powodzenia i uśmiechu, na co dzień, pozdrawiam  Kwiatek
"To, czego boimy się najbardziej, jest z reguły tym, co właśnie powinniśmy zrobić."  ♥ 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości