Powtarzający się sen
#1

Witam,

Od jakis 2 tygodni snia mi się swinki morskie. Kiedys jako mala dziewczynka mialam ich kilka, ale nie mysle o nich zeby jakos mysli mialy wplyw na moj sen. Np. dzisiaj snily mi sie wlasnie swinki morskie, psy szczenieta rasy owczarek niemiecki oraz male rude kotki wszystkie te zwierzaki znalazlam pod kaloryferem byly bardzo przyjazne i takie slodkie. Miewalam juz sny o kotach, ale zawsze bylu takie odrazajace brudne i jednym slowem obrzydliwe, a teraz wrecz przeciwnie. Jestem ciekawa czy ten sen ma jakies znaczenie moze zagrac w totka Uśmiech, wg sennika internetowego swinka morska to niespodziewana radosc lub wygrana na loterii. A i jeszcze jedno w tym śnie zastanawiałam się co ja z nimi zrobię trochę czulam się przytloczona tą ilością i zastanawiałam się skąd się wzięły w moim domu.
Odpowiedz
#2

Hmm zwierzęta... utożsamiałabym z przyjaciółmi, jeśli są one szczęśliwe i radosne, to mogłoby to też wskazywać na dobre wsparcie czy ze strony znajomych, czy koleżanek, a nawet w rodzinie. A może tęsknisz za tymi świnkami morskimi? Może świadomość chce Ci przekazać, że masz w sobie wiele pokładów opiekuńczości i chciałabym się zająć takim zwierzakiem?
Hm.. może chciałabyś wziąć na siebie jakieś obowiązki, ale tak z samej siebie, a nie wiesz czy dasz radę? 
Jeśli tak było, to może warto spróbować zagrać?  Buziak
Odpowiedz
#3

Moze spadnie na Ciebie duzo obowiązków, odpowiedzialności... jestes na to gotowa ale nie wierzysz do konca w swoje mozliwosci mimo dobrych checi.
Takie cos mi się skojarzyło Oczko
Odpowiedz
#4

(05-06-2017, 20:32)jesiennaburza napisał(a):  Moze spadnie na Ciebie duzo obowiązków, odpowiedzialności... jestes na to gotowa ale nie wierzysz do konca w swoje mozliwosci mimo dobrych checi.
Takie cos mi się skojarzyło Oczko

Dziękuję za odpowiedz Uśmiech
Odpowiedz
#5

Zagram w totka jak cos wygram to dam znać:p
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości