4 buławy i XI Sprawiedliwość jako określenie miejsca
#1

WitajcieUśmiech
Ostatnio wciąż na moje pytanie odnośnie miejsca poznania nowego ważnego dla mego serca mężczyzny wyciagam 4 BUŁAW I SPRAWIEDLIWOŚĆ. Jak myślicie jakie to może być miejsce? Miejsce pracy, uczelnia, urząd... na rozwinięcie wyciągnęłam EREMITĘ 8 DENARÓW 8 PUCHARÓW. Obstawiam uczelnię, egazmin jakiś, ale mam problem z tą emocjonalną ósemką pucharów... Liczę na Wasze cenne sugestieUśmiech

"Mowa nie wystarcza. Duch objawia sie w obrazach (...) Patrz w serce i usłysz jego wewnętrzny głos."
Odpowiedz
#2

Tak mi się nakreśliło jak 4 buław to może pewne miejsca jakby zamknięte, tak urząd, sąd, miejsca bardziej takie związane z prawem. Eremita to stawiałabym na bibliotekę, a co do 8 kielichów to też podobnie - takie miejsca które posiadają swoją przestrzeń, może jakieś koła uczelniane, gdzie jest garstka ludzi i jest to nieco zamknięta grupa; przestrzeń. 
Tak myślę  Kwiatek Myśli
Odpowiedz
#3

Dzięki za wkład własnyUśmiech Do koła uczelnianego nie należę, ale czeka mnie ostatni ustny egzamin... może to wtedy...

"Mowa nie wystarcza. Duch objawia sie w obrazach (...) Patrz w serce i usłysz jego wewnętrzny głos."
Odpowiedz
#4

Ja z kolei mam takie informacje :

4 Buław -   dom co się buduje (taki pierwszy etap, dosłownie), skansen, drewniany plac zabaw dla dzieci, gdzieś gdzie jest dobra zabawa,  często na świeżym powietrzu, albo można wyjść się przewietrzyć, restauracja, miejsca gdzie można zjeść i się ogrzać, także schronisko, schron, kominek, piecyk, komin, pomieszczenie z piecem np. kuchnia ... - Uśmiech

Sprawiedliwość – praca,  generalnie wnętrze budynku, miejsca "urzędowe", biura ... - Oczko

Mikesz
Odpowiedz
#5

Rusalka połączenie tych dwóch kart 4 buławy i XI Sprawiedliwość, naprowadza mnie na jeszcze jedno skojarzenie. Impreza na świeżym powietrzu, może masowa, czekasz w kolejce po zakup biletu, napojów.
IX Pustelnik , 8 denarów i 8 kielichów, wskazuje mi sytuację związaną z uczelnią, biblioteką, miejsce ciche odosobnione. Te emocje zawarte w 8 kielichów, moga wskazywać, na to, że ta osoba może nie być skłonna początkowo do rozmowy, kontaktu.
To takie moje skojarzenia odnośnie tych kart. Myślę, że jak go spotkasz, to poznasz od razu że to znajomość znacząca coś więcej Uśmiech
Odpowiedz
#6

Dziękuję wam wszystkimUśmiech) Joanno, właśnie mam podobne skojarzenia, ponieważ nijak się ma 4 buław do cichych kart denarowych i jeszcze ten eremita... Może to wyjście towarzyskie po egzaminie... W każdym razie napiszę gdzie nastąpiło spotkanie, tym bardziej, że wychodzi mi, że dojdzie do niego przełom czerwca i lipca, już nie mogę się doczekaćOczko)

"Mowa nie wystarcza. Duch objawia sie w obrazach (...) Patrz w serce i usłysz jego wewnętrzny głos."
Odpowiedz
#7

Mnie 4 bulawy kojarzą się z domem, poznasz siedząc w domu czyli przez internet na przykład Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości