Tarot - w/g Mildyna ...
(03-09-2017, 08:43)Mildyn napisał(a): Do Eda - Edyta :

Tarot sygnalizuje o możliwości nie najlepszej współpracy ( złej ) z nową Dyrekcją ( Paź Denarów p.o + Paź Kielichów p.o ), pomimo, że na początku nic takiego nie będzie zapowiadać ... ? ( As Buław p.p ).
Nie wykluczam, że do końca roku możesz zmienić stanowisko pracy na mniej korzystne lub nawet odejść z pracy ... ?  ( Umiarkowanie p.o - jako brak zgody i współpracy  + Król Mieczy p.o - jako nowa Dyrekcja ).
Możliwość zmiany pracy na przełomie roku ... ? ( 10 Buław p.p).
Ogólnie Karty pokazały nową sytuację w Twojej pracy jako niekorzystną i już teraz musisz się jakoś przygotować - na różne sytuacje i niepomyślne zdarzenia ( ? ) -  Myśli

Mildyn.
Dziękuje za wróżbę.
Pozdrawiam
(21-07-2017, 15:34)Mildyn napisał(a): Do Alexis :

1. Karty pokazały mi , że to jeszcze nie koniec tej znajomości.
Ona jeszcze jakiś czas potrwa.
Jednak -  w Tarocie -   nie widać tu jakiegoś Waszego "normalnego " związku -  MyśliBezradny
Nie wykluczam, że Ty możesz Go traktować -  w jakimś sensie ( także podświadomie )   - jako coś w rodzaju "swojego ojca"... ? A On - jakby Ciebie swoją - "córkę ..." ? - Myśli Myśli Myśli Myśli Myśli

Wasza relacja na pewno jest -  niecodzienna.

I niestety, w takim dość dziwnym układzie - Ty nadal będziesz się męczyć ... ? - Myśli 
Mógł pojawić się u Ciebie podświadomy ( nieuświadomiony ) - tzw. konflikt wewnętrzny
Stąd teraz ten Twój  - dyskomfort psychiczny.

Bez wątpienia - na pewno istnieje między Wami - tzw. związek karmiczny czyli już wcześniej ( w poprzednich życiach lub życiu) - znaliście się i to dość dobrze.
Dlatego teraz ( ze  względu na różnicę wieku )  - zaistniała niecodzienna, skomplikowana i nie łatwa sytuacja -  dla Was obojga.

Moje Karty na tę okoliczność :
5 Kielichów p.p - Kochankowie p.o  - 6 Kielichów p.p - Król Denarów p.p .

2. Jeżeli chodzi o Niego - On chce w jakiś sposób - " uciec od Ciebie...", bo w tej relacji On też się męczy ( 10 Denarów p.o - As Kielichów p.o - 10 Buław p.p ).
Jednak z drugiej strony, On chce Ci pomóc i życzy Ci jak najlepiej ( Słońce p.p ).

Wniosek : oboje jesteście w podobnej sytuacji emocjonalnej. Męczycie się ( z jakiś powodów i przyczyn ), które źródło mają w poprzednich życiach.
Na jakiś czas - chyba jesteście jakby " skazani na siebie",  widocznie  -  coś  musicie  wzajemnie "odpracować " .... ale to już osobny i inny temat ...

Tak to zrozumiałem patrząc na  Twoje ( Wasze ) Karty.

Pozdrawiam - Pociesza 

Mildyn

Od wrozby minelo 1,5miesiace ,ale juz moge powoedziec,ze sie sprawdza,bo nadal sie mecze...Smutny Smutny mimo,ze kontaktu nie mamy to ja nie wiem czemu czuje iz ta sprawa jest niezakmnieta. Cala sytuacja wydaje mi sie irracjonalna i naprawde logicznie wiem,ze tu nie ma sie nad czym zastanwiac ,ale generalnie tego typi "prpblemy" mialam ostatnio w wieku 16lat :p . Nie rozumiem jak mozna nie miec z kims kontaktu, badz miec taki jak my mielismy i zeby ta osoba miala tak duzy wplyw na psychike.. po prostu nie rozumiem tego i czuje sie zmeczona... mam wrazenie,ze to czlowiek,ktory lubi sobie siedziec i rozmyslac i chyba mu tak wygodnie, a ja czujac jego mysli nie moge sie odlaczyc, a moze tak mi sie tylko wydaje...juz nic nie wiem. Nie wiem,czy sluchac intuicji ,ktora nigdy mnie nie myli,ale w tym przypadki chyba tak jest....(myli mnie intuicja)

pozdrawiam...
Do Alexis :

Dziękuję za weryfikację .
Jeżeli chcesz się jeszcze czegoś dopytać  w tej sprawie - to zapraszam , ale tylko z jednym, krótkim  i konkretnym pytaniem.
Pozdrawiam - Uśmiech 

Mildyn.
Dobrze ,jesli moge to zadam jedno,krotkie pytanie. Czy mysli o mnie,czy juz totalnie odcial sie ?
Dziekuje Uśmiech
Do Alexis :

W/g Kart - On ma już Cię dosyć, chce pozbyć się Ciebie ze swojego życia i nie ma wobec Twojej osoby   jakichkolwiek planów czy zamiarów ... ( Pustelnik p.o - Koło Fortuny p.o - 10 Buław p.o ).
Tarot wskazuje na to, że On odcina się od Ciebie ( 7 Buław p.o ).
A jeżeli zdaje Ci się, że jednak jest inaczej - to ten problem psychologiczny - tkwi tylko w Tobie samej.
Zalecane jest :  ustalić w sobie tzw. swoistą hierarchię wartości czyli  ocenić  co jest w Twoim życiu najważniejsze, a co mniej ważne.
Z wielu rzeczy trzeba będzie definitywnie zrezygnować ( np. z jakiś znajomości , z niektórych osób  ), aby skupić się tylko na tych aspektach  swojego życia , które są  dla Ciebie najbardziej istotne i mają szanse na powodzenie.
Musisz dokonać  wyboru, być osobą asertywną , bo na Andrzeju świat się nie skończył i On da sobie radę ... -
Trzeba byś konsekwentnym, konkretnym i raz na zawsze uporządkować swoje życia emocjonalne.
Bo to jest Twoje życie i to Ty nim kierujesz i odpowiadasz za nie, a nie ktoś inny.
W przeciwnym razie będziesz nieszczęśliwą kobietą w życiu.
Teraz świat należy do Ciebie, jest otwarty - wykorzystaj to i patrz teraz w przód, a nie oglądaj się w tył, bo jesteś młodą kobietą i jeszcze naprawdę wiele, wiele jest  przed Tobą -  Tak  
Powodzenia i pozdrawiam - Ok

Załączone pliki Obrazki

O matko..wszystkie karty odwrocone to mocno chce sie pozbyc :p no ale dziekuje za wrozbe, teraz przynajmniej juz mam pewnosc Uśmiech
PozdrawiamUśmiech
Witaj Mildyna Uśmiech
Sprawdź proszę dla mnie pewną relację a tak ściślej to można powiedzieć że dwie (troche się ze sobą łączą). 
Kompletnie nie potrafię rozszyfrować pana T. Zobacz jakie ma on zamiary wobec mnie, co myśli, czy jest jakieś uczucie w stosunku do mnie i jak potoczy się ta relacja.
Jesli chodzi natomiast o tą drugą relacje to pan N. Czy to jest może ten właściwy facet, jaki ma obraz mojej osoby, warto zabracać sobie w ogóle głowę tą znajomością?
W sumie to nie wiem jakie pytanie konkretnie zadać żeby dowiedzieć sie jak widzą mnie ci panowie i jak rozwiną sie znajomości z nimi.
Wiem, wygląda to troche dwuznacznie, ale to nie jest tak jak wygląda Język
Dane wyslę na pw.
Buziaki Oczko
Do Roza :

Jestem Mildyn ( facet, płeć męska ) - tak jak jest napisane w moim nicku ... - Uśmiech  , a nie żadna Mildyna ... - Zły 

Wróżbę przyjąłem, prawdopodobnie wróżba będzie dopiero jutro w południe  ( środa ), bo jesteś czwarta w kolejce ( wróżę też na innym forum i na prv. ).

Mildyn  - stary wruszek l. 55 - Oczko
(12-09-2017, 10:28)Mildyn napisał(a): Do Roza :

Jestem Mildyn ( facet, płeć męska ) - tak jak jest napisane   w moim nicku ...  - Uśmiech  , a nie żadna Mildyna ... - Zły 

Wróżbę przyjąłem, prawdopodobnie wróżba będzie dopiero jutro w południe  ( środa ), bo jesteś czwarta w kolejce ( wróżę też na innym forum i na prv. ).

Mildyn  - stary wruszek l. 55 - Oczko

O jejku przepraszam, az mi teraz głupio, wybacz  Kwiatek
ta kobieta na profilowym zdjęciu mnie zmyliła...  Nerwus
Będę czekać na odpowiedź.
Pozdrawiam cieplutko  Papa
Do Roza :

Twoje pytania są na tzw. "osoby trzecie ", na które 95 %  wróżbitów -  w ogóle  nie wróży.
Moje odpowiedzi dla Ciebie będą -   dość ogólne i to pod znakami zapytania.

1.  Pan T :
Jakby On nie miał najlepszego stosunku i uczuć do Ciebie ... ? Uważa Cię za "biedną"... ? Tylko nie wiem,  w jakim tego słowa znaczeniu ( 5 Kielichów p.p - 4 Kielichów p.o ).... - Myśli ...  Jego intencje i szczerość mogą być niepewne ( Słońce p. o ). On może na coś czekać ( oczekiwać czegoś od Ciebie  ) ... ? - Myśli  - 9 Buław p.p.
Wniosek : ja raczej niczego pomyślnego na przyszłość w Waszych relacjach - w Kartach - nie widzę.
2. Pan N :
Mniej więcej podobna sytuacja. W/g Kart - On nie ma zamiaru wiązać się z Tobą jakimiś bliskimi relacjami ... ? ( Rycerz Denarów p.o - 5 Mieczy p.o ).
Nie wykluczone, że podobasz mu się fizycznie ( erotycznie ), ale chyba nic więcej ... ?  - Myśli  ( Moc p.p- As Denarów p.o ).
Uważaj,  aby On w jakiś sposób Cię nie wykorzystał ... ?
Więcej nie potrafię powiedzieć.

Mildyn.

Załączone pliki Obrazki

Dziekuje Mildyn. To nie są dla mnie osoby trzecie, z panem T jestem w związku i dlatego też chciałam wiedzieć jaki ma stosunek do mnie. Jest to dla mnie bardzo ważne
Ze względu na fakt, że raz po raz - na  moim prv. -  pojawiają się jakieś pretensje -  że nie podoba się komuś moja wróżba udzielona na forum ( typu -  "a dlaczego ... a kto ... a po co ... a kiedy ... a jak ... " itp ... itp ...- wciąż mam jakieś dopytywania się ) -   informuję ponownie  , że :
Nie wróżę na prv. Nie odpowiadam na prv.
Wszelkie pytania i prośby - proszę kierować wyłącznie do mojego tematu na forum  - " Tarot w/g Mildyna ... "

Ponownie przypominam wszystkim, zainteresowanym wróżbami :

Tzw. "osoba pierwsza " we wróżbach - to po prostu jest to  osoba wróżąca.
Osoba druga, to taka,  która po prostu   prosi   o wróżbę dla siebie , zadając pytanie dotyczące bezpośredniej Jej samej i podając swoje dane ( 90 % wróżb ).
Tzw. "osoba trzecia "- to jest ta osoba, która pewnie nie ma zielonego pojęcia, że ktoś inny  pyta  o wróżbę Kart Tarota  o  Jej intencje czy uczucia... bo to przecież jest jej osobista i prywatna sprawa ( i pewnie   nie zgodziłaby się na to , bo niby  z jakiej racji ... ? ).
I tutaj pojawia się pewien dylemat moralno - etyczny dla wróżbity. Wróżyć czy nie ... ? Ja wróżę na takie osoby, które są związane z osobą pytającą - ale bardzo, bardzo ogólnie.

Roza - gdybyś zapytała mnie o intencje, uczucia i inne sprawy dotyczące np. Najświętszego Jezusa Chrystusa  z Nazaretu - to też On w tym wypadku dla mnie byłby "osobą trzecią" we wróżbach .
Mam nadzieję, że zostałem dobrze zrozumiany.

Jeżeli ktoś kogoś o coś pyta, to chyba naturalnym jest, że musi liczyć się z tym, że udzielona odpowiedź może być różna i nie zawsze zgodna i korzystna z pragnieniem  osoby pytającej.
I moje odpowiedzi  są związane  zazwyczaj w ok. 97,5%  -  z przyszłością danej relacji ( tygodnie  i bardzo często i  miesiące ) .

Mam nadzieję, że zostałem dobrze zrozumiany.

Mildyn.
Buziak Witaj Mildyn
Uprzejmie proszę o wróżbę.
Pytanie czy zakończenie tej relacji jest dobrym krokiem i jakie możliwe wywoła skutki?.
Czy mogę czuć się bezpiecznie (groźby szantaż czy nie grozi z jego strony )
dane na pw
pozdrawiam serdecznie
Papa Iweta
Do Iweta 123 :

1. W/g Kart - decyzja o zakończeniu relacji z tym panem - wydaje się być słuszną i właściwą ( Słońce p.p).
W tym Waszym związku wciąż było  - "coś nie tak ... " ? - Myśli  - ( 7 Mieczy p.p ).
Ktoś kogoś oszukiwał lub w jakiś sposób wykorzystywał ...? - Myśli
Jednak coś możesz stracić ( ? ) w wyniku tego rozstania ... ( ? ) . Jakby będziesz musiała się w czymś cofnąć i zaczynać coś od nowa ... ( ? ) - Świat p.o.
2. Tarot pokazuje, że On będzie żałował tego ewentualnego Waszego rozstania ( 3 Mieczy p.p ), ale chyba nic z tego powodu nie grozi Ci z jego strony. Przejdzie On dalej jakby do "porządku dziennego ... " ? ( 7 Buław p.p ).

Pozdrawiam - Hejka 

Mildyn.

Załączone pliki Obrazki

Buziak dziękuję Uśmiech 

Chryste mam nadzieję, ze wytrwam i że nie zacznę go przepraszać, że w ogóle ośmieliłam się na taki krok...
Obym nie straciła więcej niż jestem na to przygotowana  Smutny

Iweta Buźki
Do Iweta 123 :

Jeżeli uznałaś, że pora zakończyć ten związek , to trzeba go po prostu zakończyć ... -  Bezradny
To może nie być łatwe, ale ten krok trzeba uczynić dla Twojej lepszej przyszłości ( jako uwolnienie się od starych układów i inne - jakby szersze perspektywy na przyszłość ).
Odwagi i powodzenia - Ok
Takie życie.
W/g Kart - On sobie poradzi bez Ciebie.

Mildyn - Mikesz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości