Interpretacja związku karmicznego.
#1

Witajcie  Uśmiech  To jest mój pierwszy wątek w dziale numerologii. Zaczęłam się nią ostatnio interesować, jednak nie mam na ten temat odpowiedniej wiedzy żeby samej móc interpretować piramidy  Smutny . Od ponad 1,5 roku jestem w związku, w którym dość mocno się nie układa, coraz częściej marzę o szczęśliwym związku z innym mężczyzną, choć wcześniej tak nie było. Właściwie chciałabym, żeby ten związek jednak wypalił, mimo wszystkich złych rzeczy, które nas spotkały. Czy ktoś mógłby go zinterpretować bądź wyjaśnić jaką karmę mamy do przejścia, dać choć wskazówkę jak możemy sobie pomóc? Stres Z góry przepraszam za kłopot, jeśli gdzieś popełniłam błąd. Sama nie mam odpowiedniej wiedzy, choć chciałabym ją pogłębiać.

1 osoba: 25.08.1995
droga życia: 3/12/21/39
4PZ:                                5/14/32                          :4PZ
3PZ:               1/10/19/28/37/46/55/64/82             :3PZ
1PZ:            6/15/33                       4/13/49          :2PZ
CF             8                    7/25                6/24       :CZ
1WW:          1|17                             1                :2WW
WG:                                0|16                              :WG
WD;                                2|16                              :WG

2 osoba: 07.10.1987
droga życia: 6/15/33
4PZ:                                8/26/35                         :4PZ
3PZ:                        4/13/22/31/40/49                 :3PZ
1PZ:              8/17                       5/14/23/32       :2PZ
CF:           1/10                    7                  7/25      :CZ
1WW:               3|6                         0|18              :2WW
WG:                            3|6|12|15                          :WG
WD:                                6|15                              :WD

Wspólna DZ: 9/18/27/36/45/54/72
Odpowiedz
#2

Wiesz, specjalistka w dziedzinie numerologii nie jestem, i nie wiem na ile mozna z niej wyczytac karmicznosc. Mysle, ze Wasze problemy moga wynikac z tego, ze macie jednak tak ulozona numerologie, ze Wasze lata moze nie zawsze wypadaja ze soba zgodnie. Co do tego czego macie sie od siebie nauczyc,no coz nauka tylko wtedy ma wiekszy sens jak do prawdy dojdziemy sami.

Zwiazki o numerologii 9 nie musza byc nieudanymi, alesa one faktycznie trudnebo najczesciej pokazuja osoby o przeciwnych temperamentach. Osoba numer 2 widzi mi sie jako ta troszke bardziej "stabilina" i taka ktora bedzie skupiona na budowaniu czegos razem, aczkolwiek czesto nie dyskutujac tego z druga strona, moze miec sklonnosci do zamykania sie aczkolwiek mysle ze zbudowanie domu czy zalozenie rodziny beda dla tej osoby wazne. Zwlaszcza teraz pokazuje sie w roku ktory wlasnie wzmacnia u tej osoby te tendencje do zamykania sie, co zupelnie z kolei nie jest zgodne z obecnymi wibracjami 2 osoby, ktora pragnie bliskosci teraz moze bardziej. Stad moze miedzy Wami sa jakies nieporozumienia. Po prostu Wasza droga idzie innymi wibracjami i w jakims stopniu co roku kazde jest pod wplywem jakis innych celow. Osobe numer 1 mysle ze ta stabilnosc i budowanie w jakims stopniu ujela w pierwszych miesiacach, a jednak w tym portrecie bardziej podkreslona jest emocjonalnosc czy tez potrzeba komunikacji z druga osoba.

Mysle, ze w kazdej relacji mozna sie czegos nauczyc od drugiej strony, zwlaszcza jesli reprezentuje ona zupelnie inna energie. Wymaga to jednak zrozumienia drugiej osoby, zaakceptowania i pozwolenia na to aby kroczyla inna niz ta znana nam sciezka a moze nawet czasami weszla na nia z ta osoba, choc na chwile aby ja zrozumiec i od niej sie nauczyc Uśmiech

To moje doswiadczenie wynikajace ze zwiazku o tej wlasnie sumie wybracji, a wsrod moich znajomych mam takie przyklady i to wcale nie nie udane po prostu wymagajce Uśmiech
Odpowiedz
#3

Bardzo dziękuję za wyczerpującą wiadomość  Uśmiech Sama w miarę moich możliwości przy ograniczonym czasie staram się ogarnąć numerologię. Na razie korzystałam z programów Numerologia, Head Numerologist 5 i Ezoteryczek. Czytałam "Liczby Losu" Czarmińskiej Oczko Właściwie to nie sądziłam, że problemy mogą wynikać z innych lat numerologicznych. Dziękuję za podsunięcie mi tego tropu, zastanowię się nad tym.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości