Sen o przerażających tatuażach...
#1

Witam,
Może ktoś spróbuje razem ze mną zinterpretować mój ostatni sen..... Nie wiem skąd się wziął..... śnił mi się mój były mąż, z którym nie jestem już ponad 6 lat, nie myślałam o nim ostatnio, w sumie to już bardzo dawno nie wspominałam o nim .... Śniło mi się, że .... nawet nie wiem dlaczego - dokładnie nie pamiętam, ale znaleźliśmy się gdzieś razem na jakimś wyjeździe, wspólny pokój, wspólne łóżko.....wiem na pewno, że wspominał mi, że chce spróbować wszystko od nowa.... cały sen był dziwny, bo czułam się nieswojo, jakbym znalazła się tam nie ze swojej woli..... jakbym się czegoś obawiała.... on starał się być dla mnie nawet miły ... powiedziałabym, ale taki trochę inny, niż wtedy jak go znałam...  W tle pojawiała się ciągle jego siostra, która jakby mnie nadzorowała, pilnowała.... takie odniosłam wrażenie, czułam się osaczona... Pamiętam, że po przebudzeniu -  w tym śnie zauważyłam, że lewa cześć twarzy i szyja mojego eks męża jest cała pokryta tatuażami, przerażającymi, takimi jakby sam je zrobił pod wpływem jakiegoś złego wydarzenia..... nie wyglądały one na profesjonalne.... Pamiętam, że się strasznie wystraszyłam i chciałam jak najszybciej uciec..... Obudziłam się..... Nie mam pojęcia co mam o tym myśleć, czy ten sen jest dla mnie jakimś ostrzeżeniem, czy może informuje mnie o tym, żebym nie obwiniała się, że to przeze mnie wyszło jak wyszło.... (na 99% wiem, że zdradzał mnie ze swoją obecną żoną)...że może dręczą go wyrzuty sumienia....ale te tatuaże były naprawdę przerażające..... jedna część twarzy przypominała mi człowieka, którego kochałam, którego znałam, a druga - zupełnie jak nie on..... jak jakiś bandzior.... Będę bardzo wszystkim wdzięczna za okazaną mi pomoc w interpretacji..... Kwiatek Kwiatek Kwiatek Kwiatek
Odpowiedz
#2

Jak wiadomo są dwie strony, lewa i prawa.
Prawa jest ta " lepsza ", np wg religii po prawicy Ojca mogą tylko zasiąść sprawiedliwi itd.
Lewa strona to miejsce dla " potępionych "Oczko.
Postać byłego męża we śnie ukazała się w formie dwoistej, fałszywej, w prawej przypominającej męża, którego kochałaś i lewej, jako kogoś obcego i niebezpiecznego, co podkreśla ten tatuaż, właśnie po lewej stronie, który może stanowić stygmat lub piętno, jako widomy znak istniejącego w Twej psychice poczucia krzywdy, zranienia, obarczenia odpowiedzialnością go za rozpad związku. 
Postać siostry pochodzi raczej też z tej części psyche, w którym znajdują się negatywne emocje. Może pełnić rolę surowego cenzora, stąd pokazuje się raczej antypatycznie, by nie doszło może do waszego zbliżenia, zwłaszcza, że jest tam wspólne łóżko. 
Wg mnie ten sen ukazuje, że negatywne emocje jeszcze gdzieś tkwią, nie zostały one "uleczone" do końca.

Nie ma potrzeby pisania OGROMNYMI literami...  Oczko
ameners
Odpowiedz
#3

Marlenko bardzo dziękuję za pomoc w interpretacji mojego snu.... Dokładnie tak jak napisałaś odebrałam go...  Niby zapomniałam o tym wszystkim, nie myślę o tym, ale wiem, że siedzi to gdzieś głęboko we mnie....może dlatego też nie potrafię otworzyć się na nowe uczucie..... z obawy, że znowu zostanę tak potraktowana, że znowu będę cierpiała... zapomniałam dodać - później sobie to przypomniałam - że w tym śnie pamiętam, że uciekałam od niego ciągle oglądając się czy nie podąża za mną..... w każdym razie chciałam być jak najdalej niego.... Jeszcze raz bardzo dziękuję..... co dwie głowy to nie jedna!!!   Kwiatek Kwiatek Kwiatek
Odpowiedz
#4

Sen pokazuje Twoje lęki i niepokoje, wahania, ambiwalentnośc uczuć. Tatuaż we śnie mówi o tym , że bardzo kłuło , raniło Cię to, że mąż Cię zdradzał ze swoją "połowica" (połowa twarzy w tatuażach ) i że z tego powodu czułaś do niego wstręt...
Odpowiedz
#5

Kwiatek Kwiatek Kwiatek   Lady bardzo dziękuję za interpretację....
Odpowiedz
#6

Buźki Buźki Buźki
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości