Wielka prośba-dwóch panów
Witam,
Poznałam dwoch fajnych panów, wydaje mi się, że obu się podobam.Mnie również do obu ciągnie.Czy mógł by ktoś sprawdzić co tam siedzi w ich głowach względem mnie? Bo już nie chcę się wsadzić na minę?Dane prześlę na priv☺
Pewnie, prześlij mi dane  Buziak
"To, czego boimy się najbardziej, jest z reguły tym, co właśnie powinniśmy zrobić."  ♥ 
IV Władca, 10 denarów, 9 mieczy, As mieczy
Pierwszy pan:
Powiedziałabym, że ten pan czuje dość silnie w takiej znajomości, tak mogę to nazwać? Mógł nieco oczarować, przedstawić siebie z tej dobrej strony, ale powiedziałabym, że to raczej takie działanie, żeby podkreślić swoją pozycję tutaj, możliwe że dobrze zarabia i dlatego chce się pokazać z owej strony. Niestety karty tutaj nieco podkreślają, że to jest w pewnym sensie taka jego taktyka, nie ufałabym mu do końca, jakiś ciepłych uczuć tutaj nie widać... A raczej zdystansowanie i chłodne rozliczenia, które przy znajomościach na przyszłość nie są dobrym  początkiem...

Drugi pan:
XVII Gwiazda, Giermek denarów, Rycerz denarów, 3kielichów
Powiedziałabym, że znasz go wcale nie tak długo, ( a tak tak, napisałaś), wydaje się być racjonalny, ale karty tutaj już akcentują, że powoli znajomość będzie się weryfikować i spokojnie iść w lepszą stronę, tylko że nie będzie to tak, jak pstryknięcie palcem, tylko potrzebuje nieco czasu... Bardziej powiedziałabym, że ten pan taki bezpieczniejszy jeśli chodzi o relację.. Bardzo Cię lubi, lubi przebywać w Twoim towarzystwie, nie zdziwiłabym się jakby nie miał tego 'czegoś;, zauważyłaś za pewne, że dobrze Ci się z nim rozmawia...

Co o tym myślisz?  Buziak
"To, czego boimy się najbardziej, jest z reguły tym, co właśnie powinniśmy zrobić."  ♥ 
No to tak:
Pierwszy pan, nie wiem ile zarabia, ale ten chłód i zdystansowanie są całkiem możliwe, bo po prostu na razie to znajomość internetowa. Widzieliśmy się tylko na zdjęciuUśmiech Na pewno sobie różne rzeczy rachuje i oblicza, bo ma dziecko na wychowaniu. Co do mnie-oczywiście,że mu nie ufamUśmiech
Drugi pan-znam go od paru dni i rewelacyjnie nam się rozmawia, mimo różnicy wieku.Wiem,że bardzo mnie lubi i że bardzo lubi przebywać w moim towarzystwie.
Także właściwe trafioneUśmiech Bardzo dziękujęUśmiech
Czy mogę jeszcze dopytać co do drugiego pana? Bo dziś mi zasugerował,że jest po rozwodzie.Można jakoś sprawdzić czy nie ma kogoś? I czy mam czekać biernie na jego ruch czy dać do zrozumienia ,że jestem zainteresowana dalszą znajomością?
Bardzo bardzo dziękuję za wróżbę Buźki
Czy kogoś ma.. 
XX Sąd Ostateczny, Królowa Buław, Król Mieczy, 4 kielichy...
Karty tutaj mogą już zaznaczać, że coś w jego życiu zostało zakończone, dzięki czemu może otworzyć się na coś nowego, pokazała mi się kobieta, być może właśnie jego była, która nie zamierza tutaj w pewnym sensie dać o sobie zapomnieć, ale ten pan już zdecydował, że zamyka się na to co było i z powiedziałabym, że idzie swoją drogą... zamyka się na to, co było... tak to odczytuje...

Co powinnaś zrobić? 6 buław, 4 mieczy, 2 mieczy, 9 buław
Karty wskazują, by nie działać na razie, poczekać na to, co potoczy się dalej, wcale nie oznacza, że nie powinnaś być miła, troszkę zdaj się na swoją Intuicję, ale jak na razie pokazują się, że boryka się jakimiś problemami, że lepiej zostawić na dzisiejszy dzień... co będzie dalej, tutaj karty pokazują jakieś blokady i nieco działanie pod zakryciem i jak na razie pokazują tutaj o jakiś obowiązkach, które przetłaczają, więc na spokojnie wszystko, i wtedy się powolutku wyklaruje, co i jak Uśmiech
Dziękuję za weryfikację!  Buziak
Jak będziesz mogła, odnieść się do tego... powodzenia i na spokojnie... Kwiatek
To co mogę zweryfikować - zasugerował w rozmowie,że żona(była żona) nie potraktowała go fajnie i chyba dlatego się rozstali.Ale nie wiem kiedy, być może niedawno.
Dobrze, poczekam spokojnie, choć będę się z nim widywać jeszcze tylko tydzień...cóż zobaczymy co dalej. Miła to ja jestem zawszeRotfl
Dziękuję bardzoUśmiech
Dziękuję, pamiętaj, jeśli to będzie kilka dni i dalej będzie jak jest, zawsze można spróbować... Kwiatek powodzenia i dziękuję za weryfikację  Buziak
Ja bardziej niż o akcji typu zaproszenie na np.kawę, myślałam o zaproszeniu go do znajomych na wiadomym portalu społecznościowym.Ale właśnie bałam się, że może kogoś już ma.Mam jeszcze tydzień?
Dziękuję?
Tak, bardziej chodziło mi o takie spokojne nawiązane kontaktu   Buźki W kartach nie wyszło nic takiego, ale zawsze można go zaprosić do znajomych... i z czasem się dowiesz Uśmiech
Dziękuję Ci bardzo Shayla!!!Będę weryfikować na bieżąco☺
Będę czekać, powodzeenia  Buziak
Zaprosiłam go do znajomych. Przyjął.
A teraz już dalej robię to co do tej pory-czyli jestem sobą☺ i cierpliwie czekam co tam los dla mnie przygotował☺
Jak będzie się rozwijać sprawa, to napisz, jak się coś zmieni, zawsze służę pomocą  Buziak
Na bieżąco aktualizuję-zaproponował przejście na Ty, więc chyba idzie w dobrym kierunku☺ Trochę mam obawy czy kogoś nie ma albo czy jest dobrym człowiekiem, w sensie czy jego zamiary wobec mnie są uczciwe, ale co tam.Życie zweryfikuje,, jak wszystko?
Moja droga wszystko ma swój czas... 
Dziękuję Ci za aktualizowanie informacji... 
Z czasem wiele się wyjaśnia.. szczęścia  Buziak
Weryfikacja wróżby:
Pierwszy pan-spotkałam się z nim.Myślę, że mu się podobałam, ale nie okazywał tego na spotkaniu, faktycznie odniosłam wrażenie, że kalkuluje.Chce kontynuacji znajomości, ale nie przypadł mi do gustu, mimo, że mieliśmy o czym rozmawiać.Jakiś taki był zimny...
Drugi pan:
Z nim chemia na maxa z obu stron, ale ma partnerkę życiową.Nie wiem na ile jest dla niego ważna, ale nie będę się pchała między dwójkę ludzi, mimo że pan ewidentnie ze mną flirtuje i wiem że podobam mu się zarówno fizycznie jak i intelektualnie.
Także Shayla, sprawdziło się wszystko-gratuluję i dziękuję☺
Dziękuję za kilka słów podsumowania, które są dla mnie bardzo ważne... Moja droga jeśli szczęście nie przyszło to zbliża się wielkimi krokami, tego Ci życzę  Kwiatek Zapraszam jeszcze do siebie, a tymczasem trzymaj się kochana i dużo ciepła dla Ciebie... Buziak

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości