Warsztat 165 - Zmartwienie mamy
#1

Odpowiedzcie mi proszę na pytanie.

1. Czym najbardziej martwi się moja mama?
2. Kim jest osoba, dzięki , której mama ma ten problem?

Poza warszatem dla chętnych.
- czy ten problem zakończy się dla mamy korzystnie?

Powodzenia!

Odpowiedź w niedzielę wieczoremOczko
Odpowiedz
#2

Jeżeli trzecie pytanie jest poza warsztatem, to rozumiem że odpowiedź na nie nie będzie brana pod uwagę przy wyznaczaniu zwycięzcy, tak?...

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#3

Tak, Jednorożcu, dokładnie.
Odpowiedz
#4

O.K.  Uśmiech

1. Czym najbardziej martwi się moja mama?
9 buław, 2 buławy
To co się rzuca w oczy - że poza Cesarzem wyszły mi same karty buławowe. Wnioskuję z tego, że w otoczeniu Twojej Mamy, np. w miejscu gdzie mieszka, pojawiła się jakaś silna energia, ktoś nowy kto zaczął intensywnie działać w jakimś kierunku, tworzyć coś nowego... Najbardziej kojarzyłoby mi się  to z jakąś budową w okolicy, remontem, wycinką drzew, albo z kimś kto chce zaburzyć spokój Mamy (np. nowy właściciel kamienicy)... może jakiś nowy sąsiad, dziecko albo zwierzak tego sąsiada?... 

2. Kim jest osoba, dzięki , której mama ma ten problem?
7 buław, Paź buław
Ktoś młody, energiczny, uparty, bez sentymentów... (może nawet dziecko lub nastolatek?) Ktoś z kim nie można się dogadać, twardo stojący przy swoim zdaniu... możliwe że głośny, krzykliwy, nerwowy. 
Mama mogła też dostać jakieś pismo, list, który ją zmartwił.

- czy ten problem zakończy się dla mamy korzystnie?
6 buław, IV Cesarz
Tak. Uśmiech Możliwe że trzeba będzie skorzystać z jakichś formalnych metod, odwołać się do jakiejś instytucji, urzędu... lub też pomoże jakiś specjalista, wysoko postawiony mężczyzna z autorytetem.

Dziękuję za warsztat, Lady.  Uśmiech

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#5

Dziękuję ślicznie Jednorożcu Kwiatek Kwiatek Kwiatek Buziak
Odpowiedz
#6

1. Czym najbardziej martwi się moja mama? 
Cesarzowa/ 6 mieczy/ paź kielichów 
Dostała wiadomość, która bardzo jak poruszyła. Odpuściła jakiejś sprawie, pozwoliła odejść danej osobie. Wysłuchała, pocieszyła, ale więcej nie umiała pomóc. Stąd się martwi. Karty raczej nie pokazała czym się martwi, ale że się martwi. Może dot. pazia kielichów

Dodatkowe karty to: 10 denarów/ 7 mieczy/ 3 buławy
Chodzi o dobra materialne, które zostały okradzione lub źle zainwestowane.
Może chodzić o majątek rodzinny, dom, grobowiec, zbiory, które uległy zniszczeniu, interes, oszustwo finansowe.
Na pewno nastąpią zmiany, będzie nowe, trzeba szybko działać by to naprawić.
Ktoś może unikać odpowiedzialności, ukrywać coś przed kimś np wyjazd w celach zarobkowych, ucieczka z miejsca wypadku, kredyt z żyrantami.
Uważam, że chodzi o prawo, urząd, policję.


2. Kim jest osoba, dzięki, której mama ma ten problem? 
Król monet/ 4 kielichy
Karta króla wskazuje na mężczyznę z którym ma raczej bierne kontakty, a przynajmniej jest zamknięty w sobie emocjonalnie, nie jest wylewny, problem zdusza w sobie. Osoba ta może też odrzucać jej pomoc, może być urażonaKtoś jej bliski, ale w kontaktach daleki. Mogą się unikać, może właśnie przez tę sytuację.
Mężczyzna ten posiada pracę i jest stabilny życiowo, inwestor. To może być jej syn.


Pytanie dla chętnych: czy ten problem zakończy się dla mamy korzystnie?
Kapłanka/ 5 buław/ as mieczy
Będzie ją to kosztowało wiele nerwów, ale tak, rozwiąże się pozytywnie.

Mag...zapomniałaś usunąć formatowanie...ikonka powyżej...
Odpowiedz
#7

1. Czym najbardziej martwi się moja mama? 
Rycerz mieczy, XV Diabeł 
Chodzi o kłótnie z jakimś młodym chłopakiem, może Twoim bratem, albo synem, które kończą się tym, że ten młody chłopak wychodzi w złości z domu i nie wiadomo jak spędza czas, ale Twoja mama zakłada, że wpadł w jakieś złe towarzystwo, być może imprezuje, nie uczy się, ma jakieś swoje zajęcie (niepochwalane przez Twoją mamę). Wygląda to na okres buntu - może chłopak w wieku gimnazjalnym lub licealnym.

2. Kim jest osoba, dzięki , której mama ma ten problem?
XVII Gwiazda, 9 monet
To jakaś młoda osoba, myślę, że chłopak, który ma wiele talentów i obiecującą przyszłość przed sobą, osoba, w której Twoja mama pokłada nadzieje i inwestuje w nią swoją energię i fundusze. 

Poza warszatem dla chętnych. 
- czy ten problem zakończy się dla mamy korzystnie?
3 monety, 4 miecze
Myślę, że po okresie jakiegoś buntu, zainteresuje się nauką i pracą, będzie bardzo pilny w tym, co będzie robił. Wykaże się bardzo dużą ambicją, a nawet może pracoholizmem

Dziękuję za warsztat, Lady!

"Every wall is a door". (R.W. Emerson)
Odpowiedz
#8

(31-07-2017, 15:32)Lady of Dreams napisał(a):  1. Czym najbardziej martwi się moja mama?
2. Kim jest osoba, dzięki , której mama ma ten problem?

Poza warszatem dla chętnych.
- czy ten problem zakończy się dla mamy korzystnie?

6 kielichów - chodzi o jakieś wspomnienia, o jakieś wydarzenie, które miało miejsce, na karcie widzę ogień i taniec, może chodzi o jakieś spotkanie towarzyskie, które się odbyło...? o jakąś znajomość z przeszłości, jak dla mnie to też tęsknota i wracanie do przeszłości...

5 mieczy - stawiałabym na mężczyznę, który ją zranił, który blokuje relacje  żeby utrzymać na dobrym poziomie...

czy problem się zakończy korzystnie dla mamy?
Królowa buław - tak sama poradzi sobie, dzięki swojej determinacji.

dziękuję  Buziak
Odpowiedz
#9

Dziękuję ślicznie dziewczyny Buziak Buziak Buziak Kwiatek Kwiatek Kwiatek
Odpowiedz
#10

Moja mama martwi się z powodu sprawy sądowej odnośnie podziału pomiędzy niąa eks męża mieszkania w którym mieszka. To wszystko jest mega zagmatwane bo eks mieszka w USA i nie chce jej niczego odpuścic a mieszkanie jest malutkie, 40 m . On zachowuje sie bardzo niedojrzale, jak małe dziecko, stąd wyszły Wam takie karty.
Odpowiedz
#11

(01-08-2017, 02:31)Jednorożec LeCaro napisał(a):  O.K.  Uśmiech

1. Czym najbardziej martwi się moja mama?
9 buław, 2 buławy
To co się rzuca w oczy - że poza Cesarzem wyszły mi same karty buławowe. Wnioskuję z tego, że w otoczeniu Twojej Mamy, np. w miejscu gdzie mieszka, pojawiła się jakaś silna energia, ktoś nowy kto zaczął intensywnie działać w jakimś kierunku, tworzyć coś nowego... Najbardziej kojarzyłoby mi się  to z jakąś budową w okolicy, remontem, wycinką drzew, albo z kimś kto chce zaburzyć spokój Mamy (np. nowy właściciel kamienicy)... może jakiś nowy sąsiad, dziecko albo zwierzak tego sąsiada?... 

2. Kim jest osoba, dzięki , której mama ma ten problem?
7 buław, Paź buław
Ktoś młody, energiczny, uparty, bez sentymentów... (może nawet dziecko lub nastolatek?) Ktoś z kim nie można się dogadać, twardo stojący przy swoim zdaniu... możliwe że głośny, krzykliwy, nerwowy. 
Mama mogła też dostać jakieś pismo, list, który ją zmartwił.

- czy ten problem zakończy się dla mamy korzystnie?
6 buław, IV Cesarz
Tak. Uśmiech Możliwe że trzeba będzie skorzystać z jakichś formalnych metod, odwołać się do jakiejś instytucji, urzędu... lub też pomoże jakiś specjalista, wysoko postawiony mężczyzna z autorytetem.

Dziękuję za warsztat, Lady.  Uśmiech
Spokój mammy burzy jej eks mąż, Rzeczywiscie mama dostaje różną korespondencję z sądu i dotyczy ona tej sprawy.
Mam nadzieję , że wszystko zakonczy się pomyślnie. Dziękuję Jednorożcu.
Odpowiedz
#12

(01-08-2017, 19:05)MAG napisał(a):  1. Czym najbardziej martwi się moja mama? 
Cesarzowa/ 6 mieczy/ paź kielichów 
Dostała wiadomość, która bardzo jak poruszyła. Odpuściła jakiejś sprawie, pozwoliła odejść danej osobie. Wysłuchała, pocieszyła, ale więcej nie umiała pomóc. Stąd się martwi. Karty raczej nie pokazała czym się martwi, ale że się martwi. Może dot. pazia kielichów

Dodatkowe karty to: 10 denarów/ 7 mieczy/ 3 buławy
Chodzi o dobra materialne, które zostały okradzione lub źle zainwestowane.
Może chodzić o majątek rodzinny, dom, grobowiec, zbiory, które uległy zniszczeniu, interes, oszustwo finansowe.
Na pewno nastąpią zmiany, będzie nowe, trzeba szybko działać by to naprawić.
Ktoś może unikać odpowiedzialności, ukrywać coś przed kimś np wyjazd w celach zarobkowych, ucieczka z miejsca wypadku, kredyt z żyrantami.
Uważam, że chodzi o prawo, urząd, policję.


2. Kim jest osoba, dzięki, której mama ma ten problem? 
Król monet/ 4 kielichy
Karta króla wskazuje na mężczyznę z którym ma raczej bierne kontakty, a przynajmniej jest zamknięty w sobie emocjonalnie, nie jest wylewny, problem zdusza w sobie. Osoba ta może też odrzucać jej pomoc, może być urażonaKtoś jej bliski, ale w kontaktach daleki. Mogą się unikać, może właśnie przez tę sytuację.
Mężczyzna ten posiada pracę i jest stabilny życiowo, inwestor. To może być jej syn.


Pytanie dla chętnych: czy ten problem zakończy się dla mamy korzystnie?
Kapłanka/ 5 buław/ as mieczy
Będzie ją to kosztowało wiele nerwów, ale tak, rozwiąże się pozytywnie.
Magu bardzo trafne odpowiedzi. Bardzo dziękuję. Wyłuszczyłej je grubym drukiem.
Odpowiedz
#13

(01-08-2017, 20:15)Zwierzynianka napisał(a):  1. Czym najbardziej martwi się moja mama? 
Rycerz mieczy, XV Diabeł 
Chodzi o kłótnie z jakimś młodym chłopakiem, może Twoim bratem, albo synem, które kończą się tym, że ten młody chłopak wychodzi w złości z domu i nie wiadomo jak spędza czas, ale Twoja mama zakłada, że wpadł w jakieś złe towarzystwo, być może imprezuje, nie uczy się, ma jakieś swoje zajęcie (niepochwalane przez Twoją mamę). Wygląda to na okres buntu - może chłopak w wieku gimnazjalnym lub licealnym.

2. Kim jest osoba, dzięki , której mama ma ten problem?
XVII Gwiazda, 9 monet
To jakaś młoda osoba, myślę, że chłopak, który ma wiele talentów i obiecującą przyszłość przed sobą, osoba, w której Twoja mama pokłada nadzieje i inwestuje w nią swoją energię i fundusze. 

Poza warszatem dla chętnych. 
- czy ten problem zakończy się dla mamy korzystnie?
3 monety, 4 miecze
Myślę, że po okresie jakiegoś buntu, zainteresuje się nauką i pracą, będzie bardzo pilny w tym, co będzie robił. Wykaże się bardzo dużą ambicją, a nawet może pracoholizmem

Dziękuję za warsztat, Lady!

Chodzi o podzial majątku i eks mamy. Dziękuję bardzo.
Odpowiedz
#14

(02-08-2017, 11:37)Shayla napisał(a):  
(31-07-2017, 15:32)Lady of Dreams napisał(a):  1. Czym najbardziej martwi się moja mama?
2. Kim jest osoba, dzięki , której mama ma ten problem?

Poza warszatem dla chętnych.
- czy ten problem zakończy się dla mamy korzystnie?

6 kielichów - chodzi o jakieś wspomnienia, o jakieś wydarzenie, które miało miejsce, na karcie widzę ogień i taniec, może chodzi o jakieś spotkanie towarzyskie, które się odbyło...? o jakąś znajomość z przeszłości, jak dla mnie to też tęsknota i wracanie do przeszłości...

5 mieczy - stawiałabym na mężczyznę, który ją zranił, który blokuje relacje  żeby utrzymać na dobrym poziomie...

czy problem się zakończy korzystnie dla mamy?
Królowa buław - tak sama poradzi sobie, dzięki swojej determinacji.

dziękuję  Buziak

Chodzi o mamy eks i podział majątku a ściślej, mieszkania. Dziękuję bardzo.
Odpowiedz
#15

Wszystkim serdecznie gratuluję i dziękuję za udział w moim warsztacie. Najwięcej trafień miała Mag , więc ona poprowadzi kolejny warsztat. Brawo!
Odpowiedz
#16

Gratulacje dla MAG!  Uśmiech Kwiatek
Dziękuję za warsztat, Lady.  Buziak

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#17

Ja również dziękuję bardzo.
Odpowiedz
#18

Och, Lady, bardzo niemiła sytuacja i co gorsza może się długo ciągnąć. Oby jej finały był pozytywny dla Twojej Mamy.
To był ciekawy warsztat do nauki i analizy kart, dziękuję.

Zaraz się zastanowię czego będzie dot. następny warsztat...
Odpowiedz
#19

Magu, niestety on się już długo ciągnie i mama się bardzo denerwuje....
Odpowiedz
#20

Gratulacje, MAG! Uśmiech

"Every wall is a door". (R.W. Emerson)
Odpowiedz
#21

Zwierzynianka, wpadaj na nowy warsztat! ;--)
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości