Witamy na Forum Ezoterycznym Dobry Tarot

Witaj! Logowanie Rejestracja

4 buławy
Mam problem z 4 buław, nie wiem jak ja interpretować.
W sytuacji jak pytamy o relacje partnerską (trwałą małżeńską) która już mieszka razem Co ich czeka w przyszłości czy ociepli sie nieoc ta relacja na przyszłość ?
Czy ta karta będzie pozytywna czy negatywna? z jednej strony jest taka zamknięta czwórka a z drugiej radość zabawa.
Czy tylko jedną kartę wyciągałaś na tę sytuację?

Jeśli były inne karty/rozkład...rozpisz cały rozkład w dziale Nasze wróżby...stosując się do Regulaminu widocznego na belce...
http://dobrytarot.pl/forumdisplay.php?fid=14
[Obrazek: 5jmdft67.gif]

Mam problem z ta karta, ona wyszła  na wyniku pytania, nie pamiętam innych kart w układzie ale nie dawały one jednoznacznej odpowiedzi.  I ta czwórka na końcu tez nie wiem czy jest odpowiedziom bardziej pozytywna czy negatywną. Poza tym na jednej tali Tarot Snów - nie ma tam zabawy tylko cztery kolumny. więc mogę powiedzieć że przedstawia dom stabilny bezpieczny, ale czy jest to poprawa sytuacji czy jednak stagnacja.
Talia ma znaczenie. Oczko
Jak dla mnie w tym kontekście jest pozytywna,  4 buław to aktywność, życie, stabilizacja. Tutaj nie ma miejsca na nudę. Zapytałaś o relację partnerską a Tarot odpowiedział jasno, iż będzie trwała, zapowiada pomyślność.
''Nie ma lepszego czasu od teraźniejszości.''
~ Graham Masterton
[Obrazek: LYmFzaWMtMTcwLWgyLTE0MzQ4MTMyMzcuOTA1LSM...y01LTA.png]
Kwiatek dziękuje, teraz mnie oświeciło że czwórka to nie tylko brak ruchu i zamkniecie ale i stabilizacja pozytywna może być, znalezienie sie w centrum uwagi,
Na przyszłość, jeśli pytasz o znaczenie karty, przedstaw cały rozkład i pisz w odpowiednim dziale...wyżej podałam Ci link...wtedy jest szansa, ze inne osoby włączające się do Twojego watku, odpowiednio Cię nakierują..

Jeśli podałaś jedną kartę , a nie pamiętasz kart pozostałych...możesz tylko dostać taka odpowiedź jaką dostałaś....niepełną... Oczko
[Obrazek: 5jmdft67.gif]

Dziękuje Ci Krystynko, dla mnie to odpowiednia odpowiedz, tak zrobię następnym razem.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości