4 buławy
#1
Mam problem z 4 buław, nie wiem jak ja interpretować.
W sytuacji jak pytamy o relacje partnerską (trwałą małżeńską) która już mieszka razem Co ich czeka w przyszłości czy ociepli sie nieoc ta relacja na przyszłość ?
Czy ta karta będzie pozytywna czy negatywna? z jednej strony jest taka zamknięta czwórka a z drugiej radość zabawa.
Cytuj
#2
Czy tylko jedną kartę wyciągałaś na tę sytuację?

Jeśli były inne karty/rozkład...rozpisz cały rozkład w dziale Nasze wróżby...stosując się do Regulaminu widocznego na belce...
http://dobrytarot.pl/forumdisplay.php?fid=14
[Obrazek: 5jmdft67.gif]   


Cytuj
#3
Mam problem z ta karta, ona wyszła  na wyniku pytania, nie pamiętam innych kart w układzie ale nie dawały one jednoznacznej odpowiedzi.  I ta czwórka na końcu tez nie wiem czy jest odpowiedziom bardziej pozytywna czy negatywną. Poza tym na jednej tali Tarot Snów - nie ma tam zabawy tylko cztery kolumny. więc mogę powiedzieć że przedstawia dom stabilny bezpieczny, ale czy jest to poprawa sytuacji czy jednak stagnacja.
Cytuj
#4
Talia ma znaczenie. Oczko
Jak dla mnie w tym kontekście jest pozytywna,  4 buław to aktywność, życie, stabilizacja. Tutaj nie ma miejsca na nudę. Zapytałaś o relację partnerską a Tarot odpowiedział jasno, iż będzie trwała, zapowiada pomyślność.
''Nie ma lepszego czasu od teraźniejszości.''
~ Graham Masterton
[Obrazek: LYmFzaWMtMTcwLWgyLTE0MzQ4MTMyMzcuOTA1LSM...y01LTA.png]
Cytuj
#5
Kwiatek dziękuje, teraz mnie oświeciło że czwórka to nie tylko brak ruchu i zamkniecie ale i stabilizacja pozytywna może być, znalezienie sie w centrum uwagi,
Cytuj
#6
Na przyszłość, jeśli pytasz o znaczenie karty, przedstaw cały rozkład i pisz w odpowiednim dziale...wyżej podałam Ci link...wtedy jest szansa, ze inne osoby włączające się do Twojego watku, odpowiednio Cię nakierują..
Jeśli podałaś jedną kartę,  jak piszesz podsumowującą, a nie pamiętasz kart pozostałych...możesz tylko dostać taka odpowiedź jaką dostałaś....niepełną... Oczko
i  możesz ja interpretować pozytywnie, ale jeśli inne karty były na nie...to może być to  to tylko twoja "życzeniówka..."
[Obrazek: 5jmdft67.gif]   


Cytuj
#7
Dziękuje Ci Krystynko, dla mnie to odpowiednia odpowiedz, tak zrobię następnym razem.
Cytuj
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości