Prośba o pomoc
Witam. Chciałabym prosić o pomoc. Moje dane Sylwia 28.10.1992. Ostatnio poznałam mężczyznę Arkadiusz 25.08.1992. Kilka dni temu doszło do nieprzyjemnej sytuacji między nami. Chciałabym wiedzieć czy to już koniec znajomosci, czy sobie wszystko będziemy wyjaśniać? Jak się potoczy ta znajmość?
Druga kwestia: Cały czas mam pecha odnośnie mężczyzn. Kiedy moje życie uczuciowe się ustabilizuje? Jestem już tym wszystkim zmęczona Smutny
Chętnie rozłożę Ci karty,

Karty pokazały tutaj między wami "chemię", przyciąganie do siebie. Na razie jest to na zasadzie: myślę co by było, ale przekształcić to w działanie jest trudno, ponieważ pan na chwilę obecną skupia się bardziej na rozważaniu niż działaniu. Nie wiem czy tak jest, ale widzę że spodobałaś mu się fizycznie. W tej znajomości karty mówią, że przez dłuższy czas będzie wahanie się, mając na jednej szali: odezwać się, a na drugiej zaczekanie z tym. ( Tak widzę u tego pana). Uważam,  że jednak polepszy się między wami, tylko potrzebujecie trochę czasu, a w szczególności ten pan. Pan bardziej dominuje i tak jakby to on decyduje czy będzie tak czy inaczej. I uważam, że jeśli się zdecyduje, to sam zaproponuje żeby sobie wyjaśnić pewne sprawy. Myślę, że się zdecyduje...
Troszkę mi się wydaje, zbyt dumny i pewny siebie i to go troszkę gubi.. Ale powinno być między wami dobrze.. i słońce powinno zaświecić  Buziak

Karty pokazały że dość szybko przyjdzie ta stabilizacja, trochę taka przyśpieszona, tak mi pokazały. Uważam, że potrzebujesz mężczyzny, który da Ci oparcie i będzie zabierał Ciebie na różne spotkania ze znajomymi... I to powinno wzmocnić Ciebie... i tutaj karty pokazują Ciebie jako też pewną siebie kobietę... Nic złego w kartach nie pokazało...
A tylko nie czuj na sobie presji... jak się dzieje, to tak jest, najczęściej życie nas zaskakuje w zupełnie innym momencie... wtedy kiedy byśmy się tego nie spodziewali. 

Pozdrawiam i proszę o weryfikację  Buziak
"To, czego boimy się najbardziej, jest z reguły tym, co właśnie powinniśmy zrobić."  ♥ 
Dziękuje bardzo za wróżbę.
Na pewno pod względem fizycznym podobam się Arkadiuszowi.
Zobaczymy, czy się wróżba sprawdzi. Na razie on milczy i nic nie wskazuje na to, zeby miał sie odezwać.
Wrócę z weryfikacją Uśmiech
Pozdrawiam serdecznie.
Witam ponownie.
Wracam z weryfikacją po ponad dwóch miesiącach.
Arkadiusz nie odezwał się do mnie. Jednakze spotkałam go przypadkiem niecałe dwa tygodnie temu, nie było między nami zadnej rozmowy.
Chciałabym prosić o ponowne spojrzenie w karty.
Czy powinnam zaprzątać głowę tą znajomością, czy lepiej będzie jeśli o nim zapomnę? Czy on będzie chciał się ze mną skontaktować ?
Moje dane Sylwia 28.10.1992 Arkadiusz 25.08.1992
Czy mogłabym prosić o odpowiedź na powyższe pytanie ?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości