Na dobry początek..
#1

Dzień dobry, 

nazywam się Natalia, mam 28lat i gdzieś w mojej podświadomości zagnieżdżona jest ciekawość o pojęciu astrologii, numerologii i zagadnień związanych z naszym przeznaczeniem. Byłam raz w życiu u wróżki osobiście - wspominała coś o wyjątkowości mojej osoby, ale pewnie każdy na swój sposób jest wyjątkowy, więc nie brałam tego do siebie jakość szczególnie. Kolejnym razem udało mi się uzyskać wróżbę od Wróżki Miłki w transmisji na żywo na FB, ale później kiedy odezwałam się do niej po więcej szczegółów, niestety nie znalazła dla mnie czasu. 

Co jakiś czas zaglądam do sieci w poszukiwaniu jakichś wskazówek do życia, ale jeszcze nigdy nie logowałam się na żadnych portalach tematycznych, dziś jest mój pierwszy raz. Uśmiech

Prywatnie jestem niesamowicie zakochana w człowieku, który tworzy ze mną związek karmiczny, o którym nie wiem nic więcej, ponieważ potrzebuję pomocy kogoś w interpretacji. Szczerze przyznam, że zalogowanie się tutaj to moja próba zrozumienia o co w tym chodzi. Rzecz jasna chciałabym wiedzieć wszystko! Ale mam świadomość, że na to potrzebny jest czas. Uśmiech

Chciałabym nawiązać z kimś dyskusję, porozmawiać, poznać samą siebie dzięki wiedzy takiej osoby, chciałabym nauczyć się czegoś więcej i nauczyć się lepiej żyć.

Moje życie to oczywiście niedokończona księga, która zawiera już wiele rozdziałów, rzecz jasna, że jestem niebanalna, mam swoje odchyły od normy, tajemnice, problemy, radości i smutki, jak każdy człowiek. Na co dzień staram się być po prostu dobrym człowiekiem.

Jeśli ktoś miałby ochotę poznać mnie bliżej, zapraszam do kontaktu. Uśmiech

Pozdrawiam 
Poezyja Uśmiech
Odpowiedz
#2

Witamy serdecznie na forum.  Kwiatek
Odpowiedz
#3

Witaj Kwiatek
Odpowiedz
#4

Witaj na naszym forum, poezyja!  Uśmiech Kwiatek

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#5

Witaj! Kwiatek Oczko

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#6

Hejka Hejka
Odpowiedz
#7

Witaj  Kwiatek Mam nadzieję, że zagościsz tu na dłużej  Buźki
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości