Warsztat 169 - Zawód i osobowość
#1

Jestem z wami od niedawna, dlatego pójdę za przykładem poprzedniego warsztatu :)
i również dam się wam przy okazji trochę poznać.
Waszym zadaniem jest sprawdzić
1. W jakim zawodzie się kształcę ?
2.  Jaki mam typ osobowości? ( dominujące cechy charakteru).

Odpowiedź za tydzień ;) powodzenia ^^!
Odpowiedz
#2

1. W jakim zawodzie się kształcę ?
3 kielichy/ as mieczy/ 4 buławy
Bardzo frywolne karty. Nie jest do zawód dla indywidualisty potrzebujesz teamu lub jest to praca z ludźmi/ dla ludzi. Widzę tu kilka zawodów:
3 kielichy - praca z dziećmi, terapia muzyką (3 kielichy), słowem (as mieczy), plastyką (4 buławy). Myślę o zawodzie psycholog, pedagog ze specjalizacją dzieci w wieku przedszkolnym lub też zawód wolny artystyczny - 3 kieliszki by mieć wizję, as mieczy - pędzel/ pióro, 4 buław - blejtram lub kartka papieru, czyli pisarz, malarz. As mieczy może być też linijką, w zestawieniu z 4 buław to będzie architekt, a z 3 kielichami architekt krajobrazu. Możesz też być pielęgniarką.
 
2. Jaki mam typ osobowości? ( dominujące cechy charakteru).
as buław/ rycerz mieczy/ XII Wisielec
Szybko się zapalasz i wzniecasz, ale i szybko stygniesz. Po wydarzeniu miotasz ze swoimi myślami, jest to bezproduktywne, krótkie i niezadowalające, bo sama nie wiesz o co Ci chodziło. Konsekwencją Twojego postępowania zazwyczaj jest rezygnacja, a nawet ignorancja. Jesteś marzycielką i lubisz się chandryczyć. Ze wszystkimi swoimi przywarami w pełni akceptowana lub dogłębnie odrzucona. Masz garstkę przyjaciół, ale oddanych. Jesteś świetnym kompanem rozmów, ciekawa, ze specyficznym poczuciem humoru, ekstrawagancją, ceniona w towarzystwie.
Jesteś pracowita i lubisz działać w pojedynkę, polegasz tylko na sobie. 

Dzięki za warsztat, czekam na rozwiązanie ;--)
Odpowiedz
#3

"1. W jakim zawodzie się kształcę ?
2. Jaki mam typ osobowości? ( dominujące cechy charakteru)."

1)III Władczyni - bardzo "kobiece" zawody, może fryzjerstwo, coś związane z kosmetykami z upiększaniem, pomyślałam o przedszkolance,  pani pedagog, coś może związanego z tańcem, albo sztuką.

2)Rycerz Denarów - ambitna, nieco uparta - ja uważam że to nie jest wada  Buziak
Może też cierpliwa, bardziej spokojna, obserwatorka, wolisz przemyśleć i dopiero coś powiedzieć, taka spokojna, jeśli przeżywasz to nie zwierzasz się.. 

Oczko
 
Odpowiedz
#4

Dziękuję za udział Mag i Shayla  Kwiatek
Odpowiedz
#5

Witaj Paulina98z

W jakim zawodzie kształcisz się?
3 monet - na pewno Twój przyszły zawód wymaga systematyczności, zgłębiania wiedzy. Może chodzi o zawód księgowej, ekonomisty, prawnika, nauczyciela,

Dominujące cechy Twojej osobowości:
7 monet - ambitna, chcesz piąć się wysoko, działasz powoli, dokładnie, rzetelnie, lubisz mieć wszystko pod kontrolą. Szanujesz zasady, jesteś dobrym organizatorem.

Pozdrawiam Buziak
Odpowiedz
#6

Dziękuję Aggata :3 również pozdrawiam  Kwiatek
Odpowiedz
#7

W jakim zawodzie się kształcisz? 7 denarów
Coś związanego z planowaniem, szacowaniem i czekaniem na efekt? Księgowość, logistyka, transport, turystyka. Może to być też coś przyrodniczego, np. geologia.

Jaki masz typ osobowości? 2 mieczy

Wahasz się często. Nie wiesz, czy iść za sercem, czy rozumem. Lubisz na chwilę się gdzieś zamknąć w samotności, żeby na spokojne pomyśleć. Nie jesteś impulsywna, ale bardzo ostrożna. Starasz się być osobą bardzo logiczną i planującą. Przy tym jesteś sprawiedliwa i szlachetna.

Dziękuję za warsztat Uśmiech
Odpowiedz
#8

Dziękuje Farfalla :p i wam wszystkim za udział Oczko jutro napiszę wyniki Uśmiech)
Odpowiedz
#9

(07-09-2017, 19:24)MAG napisał(a):  1. W jakim zawodzie się kształcę ?
3 kielichy/ as mieczy/ 4 buławy
Bardzo frywolne karty. Nie jest do zawód dla indywidualisty potrzebujesz teamu lub jest to praca z ludźmi/ dla ludzi. Widzę tu kilka zawodów:
3 kielichy - praca z dziećmi, terapia muzyką (3 kielichy), słowem (as mieczy), plastyką (4 buławy). Myślę o zawodzie psycholog, pedagog ze specjalizacją dzieci w wieku przedszkolnym lub też zawód wolny artystyczny - 3 kieliszki by mieć wizję, as mieczy - pędzel/ pióro, 4 buław - blejtram lub kartka papieru, czyli pisarz, malarz. As mieczy może być też linijką, w zestawieniu z 4 buław to będzie architekt, a z 3 kielichami architekt krajobrazu. Możesz też być pielęgniarką.
 
2. Jaki mam typ osobowości? ( dominujące cechy charakteru).
as buław/ rycerz mieczy/ XII Wisielec
Szybko się zapalasz i wzniecasz, ale i szybko stygniesz. Po wydarzeniu miotasz ze swoimi myślami, jest to bezproduktywne, krótkie i niezadowalające, bo sama nie wiesz o co Ci chodziło. Konsekwencją Twojego postępowania zazwyczaj jest rezygnacja, a nawet ignorancja. Jesteś marzycielką i lubisz się chandryczyć. Ze wszystkimi swoimi przywarami w pełni akceptowana lub dogłębnie odrzucona. Masz garstkę przyjaciół, ale oddanych. Jesteś świetnym kompanem rozmów, ciekawa, ze specyficznym poczuciem humoru, ekstrawagancją, ceniona w towarzystwie.
Jesteś pracowita i lubisz działać w pojedynkę, polegasz tylko na sobie. 

Dzięki za warsztat, czekam na rozwiązanie ;--)
3 kielichy- przyjęcie okolicznościowe, na którym ludzie jedzą i piją. 
As mieczy- do tego zawodu potrzebny jest duży zasób wiedzy i kwalifikacje.
4 buławy- może oznaczać zespół (zgadzam się z Tobą)


As buław- masz rację jestem impulsywna i miewam słomiany zapał
Rycerz mieczy- mam dominujący charakter, wiele męskich cech charskteru. Faktycznie można ze mną porozmawiać na wiele tematów, doskonale odnajduje się w nowym środowisku towarzyskim. Bywam buntownicza i umiem wlaczyć o swoje.
Wisielec- jestem marzycielką, potrzebuje prywatnkści i  czasu na przemyślenia, i faktycznie lubię się chandryczyć jak napisałeś. Trafiłeś doskonale w sedno.
Odpowiedz
#10

(07-09-2017, 20:04)Shayla napisał(a):  "1. W jakim zawodzie się kształcę ?
2. Jaki mam typ osobowości? ( dominujące cechy charakteru)."

1)III Władczyni - bardzo "kobiece" zawody, może fryzjerstwo, coś związane z kosmetykami z upiększaniem, pomyślałam o przedszkolance,  pani pedagog, coś może związanego z tańcem, albo sztuką.

2)Rycerz Denarów - ambitna, nieco uparta - ja uważam że to nie jest wada  Buziak
Może też cierpliwa, bardziej spokojna, obserwatorka, wolisz przemyśleć i dopiero coś powiedzieć, taka spokojna, jeśli przeżywasz to nie zwierzasz się.. 

Oczko
 

cesarzowa (III)- Owszem zawód kobiecy lecz rzaden z wymienionych :p cesarzowa potrafi zadbać o rodzinę, jest dobrą gospodynią domową czyli potrafi gotować i jest zorganizowana także w kuchni.

rycerz denarów- spokojna nie jestem :p ale czasem sprawiam takie wrażenie..  Myślę że rycerz denarów może mówić u mnie o chęci do pracy i niezależności. Obserwatorką jestem dobrą Język owszem.
Odpowiedz
#11

(08-09-2017, 20:07)Aggata napisał(a):  Witaj Paulina98z

W jakim zawodzie kształcisz się?
3 monet - na pewno Twój przyszły zawód wymaga systematyczności, zgłębiania wiedzy. Może chodzi o zawód księgowej, ekonomisty, prawnika, nauczyciela,

Dominujące cechy Twojej osobowości:
7 monet - ambitna, chcesz piąć się wysoko, działasz powoli, dokładnie, rzetelnie, lubisz mieć wszystko pod kontrolą. Szanujesz zasady, jesteś dobrym organizatorem.

Pozdrawiam Buziak

3 monet- Mój zawód jest wymagający Język jestem w technikum więc mam 2 kwalifikacje które składają się na zawód. Wymaga skupienia ponieważ należy obsługiwać w nim ludzi nie można pozwalać sobie na błędy.
7 monet - u mnie mówi o tym że jestem z reguły niecierpliwa :p nienawidzę czekać. Język
Odpowiedz
#12

(11-09-2017, 16:45)Farfalla napisał(a):  W jakim zawodzie się kształcisz? 7 denarów
Coś związanego z planowaniem, szacowaniem i czekaniem na efekt? Księgowość, logistyka, transport, turystyka. Może to być też coś przyrodniczego, np. geologia.

Jaki masz typ osobowości? 2 mieczy

Wahasz się często. Nie wiesz, czy iść za sercem, czy rozumem. Lubisz na chwilę się gdzieś zamknąć w samotności, żeby na spokojne pomyśleć. Nie jesteś impulsywna, ale bardzo ostrożna. Starasz się być osobą bardzo logiczną i planującą. Przy tym jesteś sprawiedliwa i szlachetna.

Dziękuję za warsztat Uśmiech

7 denarów-  obsługa klienta, konsument zamawia, i czeka na posiłek :3


2 mieczy- owszem miewam zawachania nastroju ;( czasem wolę udawać że problemu nie ma bo tak mi jest łatwiej.
Odpowiedz
#13

Dziękuję wam za udział w Warsztacie Język Odpowiedź chyba powinnam dać na początku a później odpisywać wam, ale zrobiłam na odwrót :p
 Odpowiedź na 1 pytanie. 
Kształcę się w Technikum jestem na profilu Technik żywienia i usług gastronomicznych czyli mam 2 profesje kucharka i kelnerka Język
 
Odpowiedź na 2 pytanie
Jestem osobą nie ginącą w towarzystwie, mam wysoki temperament i jestem osobą władczą Język lubię wyzwania i aktywny tryb życia.. kieruję się emocjami i jestem kreatywna :Język



Zwycięża Mag ! Gratuluję   Kwiatek
Odpowiedz
#14

Dzięki :--)

Karty świetnie mnie naprowadzały 3 kieliszki i 4 buław to przecież biesiada, a as mieczy - na mojej karcie u czuba trzyma koronę, wypisz wymaluj kelner z tacą ;--) ale się nie domyśliłam. Była to świetna lekcja, dziękuję za warsztat Paulina.

Muszę się zastanowić co dla Was przygotować, bo nic na razie nie przychodzi mi do głowy.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości